Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - Uživo komentarisanje mečeva i knockout faza

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bane je View Post
    Da slušam radio-prenos ne bih znao jel lopta kod Albanaca ili Švajcaraca cccc... Žalosno
    Ali realno
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Nisu bili loši Albanci do crvenog, ali fali im definitivno neko da zabija golove. Biće ovo rutinsko drugo poluvreme.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        Totalno...

        Uđem na rezultate da pogledam postave, vidim Dzemaili, Mehmedi, Šaćiri, Behrami i Xhaka i pomislim da neki ovako stariji ljudi koji budu gledali postave na RTS-u neće znati ko je Albanija a ko Švajcarska dok ne krene utakmica...
        Bice zesci cirkus ako u kvalifikacijama za sledeci EURO imamo grupu: Svajcarska, Albanija, Kosovo, Makedonija. 4 reprezentacije, 30 Albanaca.

        Comment


        • Što se mene tiče, ovo je bez problema mogao da bude direktan crveni.

          Comment


          • Dobro imaju Lihštajnera , Šaera i Somera čak tri Švajcarca na terenu , puna kapa
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Ајмо комшије

              Comment


              • Comment


                • Realno ili nerealno ?



                  Gotivi Brajkula Harisa.

                  Comment


                  • BREAKING NEWS: Prodaja semenki u Lensu ovog popodneva porasla za 300%.
                    sigpic

                    Comment


                    • E moj Gaši, e moja somino...

                      Da bira gde da šuta, da dribla, da radi šta hoće...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Realno ili nerealno ?
                        Meni se nešto čini da čovek nije pratio celu karijeru pomenutog i onda danas rešio da je okarakteriše, možda se tebi čini drugačije.

                        Mada i u tom slučaju, ne vidim poentu klipa.

                        Comment


                        • Ovi Albanci da su danas imali normalnog špica, uzeli bi bod. Imali su 2-3 100% šanse. Sa druge strane, Beriša zeznuo gol, a posle odbranio par lepih.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by p4p1 View Post
                            Meni se nešto čini da čovek nije pratio celu karijeru pomenutog i onda danas rešio da je okarakteriše, možda se tebi čini drugačije.

                            Mada i u tom slučaju, ne vidim poentu klipa.
                            Dobar je Seferović, gledao ga ja više puta u Violi, posle par puta i u Sosijedadu. Solidan špic, daleko od onog ruganja od dotičnog. Poenta ljubi te brat.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Kakva crna podela bodova, Brajkula roknuo 2 na Svajcarsku sa 0-3 gola. Molim lepo.
                              Molim lepo

                              Comment


                              • Nije se ni osetilo da Svajcarci imaju igraca vise celo drugo poluvreme, dobro su se drzali Albanci, a mogli su i do gola lagano. Vala se i Seferovic posteno ispromasivao.

                                Vels i Slovacka mogu da odigraju interesantan mec sa golovima.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X