Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - Uživo komentarisanje mečeva i knockout faza

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Opasna igra Paricu, opasna. Ja sam jos uvijek neopredjeljen po pitanju toga sa EU. Da li je to pozitivan korak ka naprijed ili opasan potez koji ce napraviti novu veliku ekonomsku krizu, koju iscekujem u naredne 2 godine.

    Englezi do kraja, namjestilo im se. Valjda ce sljepac znat sta treba da uradi sad, a ne da se obruka i ispadne na penale od Islanda.
    Postoji li neka kvota da Englezi ne ulaze u 1/2 ?

    Comment


    • Ne znam sta vi smatrate krizom, ali svijet nije u globalnoj ekonomskoj krizi ili ti ga recesiji. Bit ce sad kriza jer je potrosnja katastrofalna, banke imaju previse kesa samo sto ga ne daju ljudima na ulicama onako na lijepe oci. Nafta sjebala kamatne stope, neuravnotezenost se desila i svi ide ka tome da bude bas bas opasna kriza u narednih par godina. Ako Hilary bude predsjednik, mozda vec i iduce godine, a do kraja mandata ide i svjetski rat. Ako Trump bude tu, Kina i Meksiko ce propast. Amerikanci ce se ozbiljno dici, ali ce sjebat Evropu.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Ne znam sta vi smatrate krizom, ali svijet nije u globalnoj ekonomskoj krizi ili ti ga recesiji. Bit ce sad kriza jer je potrosnja katastrofalna, banke imaju previse kesa samo sto ga ne daju ljudima na ulicama onako na lijepe oci. Nafta sjebala kamatne stope, neuravnotezenost se desila i svi ide ka tome da bude bas bas opasna kriza u narednih par godina. Ako Hilary bude predsjednik, mozda vec i iduce godine, a do kraja mandata ide i svjetski rat. Ako Trump bude tu, Kina i Meksiko ce propast. Amerikanci ce se ozbiljno dici, ali ce sjebat Evropu.
        Kina će propasti? Spoljni dug Amerike to ništa a? Trump je klovn a ne političar.
        Meksička ekonomija u ekspanziji već nekoliko godina.

        Drži se ti brendiranja druže moj.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Englezi osvajaju lagano
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Svaka drzava ima vanjski dug i imat ce ga uvijek, ali je nezamislivo da Amerika ima trgovinski deficit sa Kinom. Kina najvise izvozi na americko trziste, ubaci im tarifu i zabrani im da devalviraju valutu i odose oni u kurac.

            Sve ekonomije Juze Amerike su u ekspanziji, ali do kad? Takodjer 90% ekonomija svijeta je u ekspanziji. Cak i ekonomija Bosne i Hercegovine je ostvarila 4% rast prosle godine, ako se ne varam, a stopa nezaposlenosti na 46%.

            Dobro si rekao, Trump nije politicar. Trump je osoba koja zna nesto o poslovima.

            I molim da me se postedi argumenta o bankrotima, jer zna se kako je on izasao iz tih bankrota.

            Nek se premjesti ovo dje treba.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Sto se tice EU, zavisi od same individue.Ako misli da se preseli i da napusti zemlju onda ce odlicno da prodje.Ako ostane, prvih godinu-dve ce da bude veoma turbulentno sto zbog manjih javnih prihoda, odricanja drzavnog suvereniteta kao i odlivanje ljudi i kapitala i pogotovo toga prvog.Sigurno sam jos nesto zaboravio, ali ovo smatram najbitnijim.

              Uglavno ma tu EU vidim da su formirali kako bi najjace zemlje imale koristi i koje bi ceo taj sistem najvise eksploatisale.Ovim ostalim zemljama ostaju mrvice, ali generalno imaju dosta vece troskove nego sto bi imali.Da nema EU, najjace ekonomske zemlje bi tek zaglibile.Ovako imaju mogucnost da svoje proizvode plasiraju na vece i slobodnije trziste.Nema tu bas nekih trgovinskih barijeri i protekcionizma domace robe.Tu su naravno uvek bilateralni sporazumi kako bi se odnos domace i strane robe izbalansirao.

              Ono sto je najbitnije, Srbija(i ne znam ko vec) bi bila na listi cekanja i mozda bi bas odlazak Engleza znacio da EU uskoro ide u istoriju.Uglavnom ko sada od preostalih zemalja upada, to je kao da dodjes na afterparti.Ovde bih stao, mogu na PM da napisem malo detaljnije.Ovde sam gledao da se dotaknem sustine.Uglavnom da li nekim bi zemljama odgovarala EU, zavisi od skorije istorije sa Zapadom i u kakvom je stanju ekonomija.U slucaju Srbije, to je duplo golo.


              Ontopic, Belgijanci me razocarase, ocekivao sam dva gola u mrezi Svedjana do sada.

              Comment


              • Kina koja ima rast koliko godina unazad ce propasti... Hahahahah



                Hoce Aki, hoce. Ako neko planira da sjebe Evropu dobrim delom moze samo ako se izmeste proizvodnja automobilske industije u Brazil, Indiju, Meksiko bla bla bla. I to opet ne znaci da ce Evropa propasti. Ima tu jos mnogooo bitnih stvari.

                Prelako si doneo zakljucke o Amerikancima, rastu i ratu. Nije da nije moguce, ali prelako. Sto se tice Evrope, i ako se raspadne nece to ostaviti posledice na "bitne" drzave. Mali ce biti u jos vecem k, a ovi ostali ce biti gde i jesu. Prezivljavanje i Bogatuni.

                U ostalom, Ricpa trol je kriv za ovo. .

                Fudbal ljudi majku mu!

                Dosadno vece, ali prejako predvece. Jbt navijam za 10 repki trenutno
                Last edited by l1m4r; 22-06-16, 21:37.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Ajde Zlatane, nećeš valjda da dozvoliš da ispadneš..

                  Comment


                  • Originally posted by l1m4r View Post
                    Jbt navijam za 10 riba trenutno
                    Sve su se uvatile vinjaka?

                    Comment


                    • Ala ga zabi Radja.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Prođe ga Hazard ko Bale Bartru.
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Tako je, sokolovi irski.
                          sigpic

                          Comment


                          • Dadoše im....ako.

                            Insinje je otac za sve napadače ove Italije.

                            Comment


                            • Kako stvari stoje, Wales na Tursku i Francuzi na S. Irsku, to kompletira sve duele.
                              Ne znam sto ljudi misle da Roy ima srece, pa nesrecnik je dobio jednu od najorganizovanijih ekipa na turniru, idealno za ispadanje "pegavih".

                              A da, Irci su dobili Italijane, pa su sada oni u 16 najboljih. Jbem ti sistem, treba pohvatati ovo.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman View Post
                                Kako stvari stoje, Wales na Tursku i Francuzi na S. Irsku, to kompletira sve duele.
                                Ne znam sto ljudi misle da Roy ima srece, pa nesrecnik je dobio jednu od najorganizovanijih ekipa na turniru, idealno za ispadanje "pegavih".
                                Msm da Turska ispada, sada kada su Irci pobedili

                                Comment

                                Working...
                                X