Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - Uživo komentarisanje mečeva i knockout faza

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Gledaj al se grle u ovom tunelu, rekao bi čovek da igraju zajedno...

    Sad kad uleti neki prelazčić ili 7+, ne ispratih ništa...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • #92
      Originally posted by Ser Gagi View Post
      Vlajko, mozes ovu sliku u spojleru, nakrenulo mi se jbt povrati cu...
      Done.

      Samo gg da dodje, mada bi morali pjeske ovo Svajcarci da dobiju.
      sigpic

      Comment


      • #93
        X2 i GG igram, mislim da ce podeliti bodove, najiskrenije i to

        Comment


        • #94
          Svi pričaju o toj podeli bodova, ali nešto ne verujem. Ja igrao više kornera, to mi jedino primamljivo delovalo...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • #95
            Za koga li Kosovo navija? Ovo prijateljska Može dobra reprezentacija Kosova da se napravi od ove dve.

            Comment


            • #96
              Originally posted by z0La View Post
              Svi pričaju o toj podeli bodova, ali nešto ne verujem. Ja igrao više kornera, to mi jedino primamljivo delovalo...
              Ma kako svi, samo mi Balkanci ludaci, odma pomisljamo na tome

              Comment


              • #97
                Kakva crna podela bodova, Brajkula roknuo 2 na Svajcarsku sa 0-3 gola. Molim lepo.

                Comment


                • #98
                  Originally posted by Brajkula View Post
                  Ja nisam skapirao poentu.

                  Možda je do mene, bez panike samo.
                  Pricao sam vise uopsteno, ali je cinjenica da sto si bogatija zemlja drgue zemlje gledas sa odredjene visine.Englezi prema retko kojim zemljama daju postovanje, a Francuska sigurno nije jedna od tih zemalja.Mozda u nekoj meri, ali taj njihov najpritivniji narod ima para svuda da ide zbog visokog standarda.A i sta im se sve servira, sta drugo da pomisle o njima o drzavi nego da su smejurija.

                  Ja ne verujem da bih se nesto puno bolje ponasao da dolazim iz neke bogate zemlje u siromasniju.Znam da bih se ponasao ko da sam spusten s lanca.

                  Narod bez obzira cije je nacionalnosti je vecim delom stoka, stranci naravno tesko da mogu da vide najgori primer Srba zato sto oni nemaju para da odu iz zemlje na desetak dana.Razlika izmedju njih i nas je sto takvi imaju prava i sto naravno uvek mogu da reprezentuju svoj najgori primer u drugim zemljama, mi ne mozemo.Glupo je praviti generalizacije na osnovu nekoliko engleskih turista zato sto oni nikako ne mogu da budu reprezentativan primer za celu zemlju.

                  Comment


                  • #99
                    Klasično golmansko plivanje u prazno..eee Beriša, Beriša...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Ja sam cepnuo x2 i 0-3, mada kako je krenula Svajcarska napunice ih samo tako.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Laka dvojka.

                        Comment


                        • Jebem ti UEFU, uspeli su da naprave grupu u kojoj moram da simpatišem Rumune.
                          sigpic

                          Comment


                          • Da slušam radio-prenos ne bih znao jel lopta kod Albanaca ili Švajcaraca cccc... Žalosno

                            "I love to speak with Leonard
                            He’s a sportsman and a shepherd
                            He’s a lazy bastard
                            Living in a suit ."
                            Leonard Cohen

                            Comment


                            • Originally posted by Ricma View Post
                              Pricao sam vise uopsteno, ali je cinjenica da sto si bogatija zemlja drgue zemlje gledas sa odredjene visine.Englezi prema retko kojim zemljama daju postovanje, a Francuska sigurno nije jedna od tih zemalja.Mozda u nekoj meri, ali taj njihov najpritivniji narod ima para svuda da ide zbog visokog standarda.A i sta im se sve servira, sta drugo da pomisle o njima o drzavi nego da su smejurija.

                              Ja ne verujem da bih se nesto puno bolje ponasao da dolazim iz neke bogate zemlje u siromasniju.Znam da bih se ponasao ko da sam spusten s lanca.

                              Narod bez obzira cije je nacionalnosti je vecim delom stoka, stranci naravno tesko da mogu da vide najgori primer Srba zato sto oni nemaju para da odu iz zemlje na desetak dana.Razlika izmedju njih i nas je sto takvi imaju prava i sto naravno uvek mogu da reprezentuju svoj najgori primer u drugim zemljama, mi ne mozemo.Glupo je praviti generalizacije na osnovu nekoliko engleskih turista zato sto oni nikako ne mogu da budu reprezentativan primer za celu zemlju.
                              Englezi na sve gledaju sa visine i nema to veze sa bogatstvom nego sa kulturom. A Englezi jesu divljaci teški, nego kod njih zakoni nisu mrtvo slovo na papiru, naprotiv. kad im dođu oni Rusi livadari transportovaće ih nogom u Englesku. Čuveni Englezi i njihova kultura. Francuzi su izmislili kulturu za Engleze, nisu ni 5% divljačine kao Englezi što se tiče navijača i to.
                              Složiču se samo da je narod većim delom stoka, to apsolutno.

                              Dobija ovo Švajcarska lagano.

                              Comment


                              • Cana pokazuje zašto je odjeban iz Serije A.
                                Inače, emigracija ovo lagano dobija.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X