Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - Uživo komentarisanje mečeva i knockout faza

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sada su Turci iznad Albanaca u onom skoru trećeplasiranih?
    sigpic

    Comment


    • Bas zajeb za Italijane sto su pobedili Belgijance, jer oni sada imaju cist put do finala.Bas je jezivo slaba ta polovina zreba jebote.

      Btw, Madjarska obezbedila plasman u osmini-finala, samo je pitanje na kojoj ce poziciji sutra da zavrse.

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Smejali se Brajku ovde kada sam napisao da su mi posle Francuza najveći favoriti. Majstori.



        Nzm da li si ga gledao u Interu !? To u opšte nije taj nivo, odn. za dve klase bolje igra ovo EP nego ono što je igrao u Interu tokom prethodne sezone. U ostalom meni je on najbolji igrač dosadašnjeg dela EP, najviše pokazao momak i prosto mi nije jasno kako nema onog "tenisa" da dođe ovde da ga glorifikuje.
        Istina nisam bas redovno gledo, nemam AS pa nisam vise toliko povezan sa Serijom A. Par puta dok sam gledo, pa i dok je bio u Bundesligi bio mi je odlican.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Originally posted by Crni Đorđe View Post
          Sada su Turci iznad Albanaca u onom skoru trećeplasiranih?
          Msm da su obe ekipe "kapija broj 1".

          Comment


          • Turci su verovatno ispred zato sto su dali gol vise.

            Comment




            • Lopta kojom će se igrati sljedeća faza turnira.
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Na 2 mjesta sam pogledao i pise da je Turska ispred Albanije. Znaci, Turcima je bitno da sutra ne pobijede ni Irska, ni Svedska i prolaze .
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Albanci ce jedino da igraju osminu-finala ako Portugal izgubi protiv Madjarske bez obzira sta se desi u drugoj utakmici kao i da Republika Irska ne pobedi Italijane.

                  Svedjani imaju male sanse da pobede Belgijance, jedino ko moze da ugrozi Turke su Irci tako da je tu sve u rukama Italijana tj od njihove zainteresovanosti.

                  Comment


                  • Italija na Spaniju u osmini finala, kakav mec!
                    Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                    Comment


                    • Perisic je daleko najbolje lijevo krilo svijeta, ovo sto igra za repku zadnje 2 godine. U Wolsburgu je bio odlican, i u Interu u zadnje vrijeme.
                      Sutra se parti za Lens!!!!!

                      Comment


                      • Originally posted by fuzbal špiler View Post
                        Perisic je daleko najbolje lijevo krilo svijeta, ovo sto igra za repku zadnje 2 godine. U Wolsburgu je bio odlican, i u Interu u zadnje vrijeme.
                        Sutra se parti za Lens!!!!!
                        Ono što je igrao u Interu sigurno se ne može podvesti pod najbolje levo krilo ili šta već....totalno neprimetan, sa malim bjeskovima s vremena na vreme.

                        Comment


                        • Prejaki smo. Bez 5 prvotimaca, prvih 15 minuta setnja i onda borba. Cijelo vrijeme govorim mora nam se vratit za prve 2 tekme i 6 bodova i gol razliku bar +6 i tu bi nam i remi bio dovoljan. I vratilo se...odbilo se od Pique-a.

                          Turska je ispred Albanije zbog vise golova i ici ce dalje jer Irska i Svedska nece dobiti. Doduse Talijani su vec prvi...

                          Comment


                          • sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Otvorila se fino jedna polovina kostura. Hrvatska ili raspala Belgija imaju sanse za finale, cak ni precenjeni Poljaci nisu bez istih .... A i Sacirija i kompaniju ne treba otpisati. Bice zanimljvivo videti ko jos tu ulece.
                              A neka neko objasni onom nasem robu Nadju da Turci nisu bez sansi, stavise sada su bolji od Albanaca i cekaju da Svedjani i Irci ne dobiju Belgiju i Italiju.
                              Cak ni Albanija nije bez sansi za dalje, s tim sto im treba pobeda Madjarske nad Portugalom

                              Ali se zato donja polovina kostura nakupila svega i svacega. Spanija, Italija, Nemacka, Francuska, Engleska, moze cak i Portugal dole da upadne ako odigra nereseno sa Madjarima i ide na Nemce. Ludilo od prvenstva
                              Last edited by Sandugp; 21-06-16, 22:29.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Ja bas mislim da sutra irci dobijaju italijane koji ce izaci sa kombinovanim sastavom. Tako da Albanija sigurno ne prolazi, trebali su da daju još neki gol
                                Last edited by krele90; 21-06-16, 22:28.

                                Comment

                                Working...
                                X