Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - Uživo komentarisanje mečeva i knockout faza

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nece dobiti ni žuti fp:
    Eo ga Wales resio prolazak

    Comment


    • Odvratan sam .... mučki provokator

      Vels nista nije pokazao, skupio 3 boda. Rusija tek nista nije pokazala, ima 1 bod. Rusija protiv Engleske se branila, nekako izvukli 1 1 u poslednjem minutu, protiv Slovacke se branili prvo pol, izgubili ga 0 2. Jedino sto su do sad igrali, to je drugo pol protiv Slovacke, i to su i dobili. Veceras bi trebalo da napadaju, vise im lezi to.

      Vels nadigran u obe utakmice, ali totalno nadigran.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Wilshare daleko najslabiji na terenu.

        EDIT: Najbolje bi bilo da ga odmah na poluvremenu zameni Barkley.
        Last edited by mark !t zer0; 20-06-16, 20:41.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by mark it zero View Post
          Wilshare daleko najslabiji na terenu.

          EDIT: Najbolje bi bilo da ga odmah na poluvremenu zameni Barkley.
          Pogresnu ti tekmu gledas.

          Zna li neko od ovih engleza prekid izvest?
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Znaju ovi iz Spursa i Junajteda, ovi iz Liverpula su operisani od prekida.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Druga postava Engleske duplo bolja od prve , brži napad , konkretniji , krila konačno imaju lopte . Brane se Slovaci dobro posebno brat Đurica čovek izginuo
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Ne znam jesul jedan prekid izveli kako treba sem onog Dierovog gola za ove 3 tekme. Katastrofa.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Clyne rasturio na desnom beku ja ga ne bi vadio do kraja prvenstva. Dobro deluju englezi, ovaj Lalana užasan ne može nijedan šut da uputi a da ne ide pravac u golmana.

                  Comment


                  • Dobro deluju Englezi, opet zavrsnica problem. Dajer me bas odusevljava. Henderson sjajan veceras, bukvalno je ucestvovao u svakoj opasnoj akciji koju su Englezi stvorili. Onaj pas za Vardija je bio maestralan.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Pogresnu ti tekmu gledas.

                      Zna li neko od ovih engleza prekid izvest?
                      A koju ti utakmicu gledas? Covek bukvalno nikakav uticaj na igru nije imao. Defanzivo je komican, nezainteresovan, a famozna distribucija lopte.... Sve je islo preko Dajera I Hendersona.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Wilshere slab, dok Ramsey igra kao Ozil. Teski dani za mene, moram da priznam
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Ramsey najbolji asistent prvenstva a Beljlara najbolji strelac, dobar su tandem zaslužili su prvi da budu u grupi!
                          Last edited by krele90; 20-06-16, 21:36.

                          Comment


                          • Englezi igraju viktorije, ali jedna kontra, jedan gol i odoše oni kući...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Šanse nema da ispadnu s 4 boda samo je pitanje s kog mesta idu dalje

                              Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

                              Comment


                              • Ajoj da, zaboravio sam da idu 4 trećeplasirane ekipe dalje....

                                Ali što Vels otrese Ruse jbte... Rusi da se kolju sa Turcima za najgoru reprezentaciju turnira komotno, a i Ukrajinci tu vrebaju...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X