Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - Uživo komentarisanje mečeva i knockout faza

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da nije potpisao prije Eura, otimalo bi se sad pola Evrope za njega.

    Diriguje igrom. On bira tempo kojim ce da se igra. Ono sto je impresivno jeste da je covjek imao vise pasova od Pogbe i Cabayea zajedno.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ne znam sto si ti, msm uopste sto su ljudi toliko ospednuti tom pass statistikom. Key passes su ok, ali generalno veliki broj pasova na tekmi ostvari i Chiellini

      Comment


      • Nisam pretjerano opsjednut, ali u aspektu Arsenala ovakav igrac je falio kad se Santi povrijedio. Trik je da on diktira tempo svojim pasovima i mene interesuje nacin na koji ih igra i kad ih igra. Odnosno kada igrac moze da ubrza igru sa dugom loptom ili duzim pasom naprijed kroz prosotor izmedju 2 veznjaka i 2 defanzivca ili kako ce usporiti tempo kada treba i odigrati pametne neishitrene pasove. To je Arteta radio super u Arsenalu, ali Xhaka je potpuno novi nivo. Taj nevidljivi posao u veznom redu koji radi, za mene veoma krucijalan i zato je Xabi Alonso najbolji na svojoj poziciji.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Evo momci sve objasnili u jednom tvitu dok
          Vengeru trebalo samo 10 godina da shvati da ga takav igrač deli od trofeja
          Last edited by saburo sakai; 19-06-16, 22:30.
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Originally posted by saburo sakai View Post
            Vengeru trebalo samo 10 godina da shvati da ga takav igrač deli od trofeja
            Vise je bilo do neke njegove opsesije da sa pet desetki osvoji nesto. On sto je osvojio, osvojio je sa vrlo jednostavnom formulom Petit-Viera, Gilberto-Viera.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ja sam mislio da je Roman kriv zato što niste uzeli titulu,vidim malo malo za sve je Roman kriv
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Ako ne osvojis nesto, sam sebi si kriv. Nema krivit druge.

                Ako je neko osvojio, zasluzio je.

                Meritokracija.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Pogba za mene igrač utakmice, kakav All around igrac ja ne pamtim nekog sličnog. Najvise šansi stvorio 2x zviznuo okvir gola, ko njega uzme odradio je veliki posao... Verovatno Real ili Barca ne vidim da može jos neko da se uključi

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Nisam pretjerano opsjednut, ali u aspektu Arsenala ovakav igrac je falio kad se Santi povrijedio. Trik je da on diktira tempo svojim pasovima i mene interesuje nacin na koji ih igra i kad ih igra. Odnosno kada igrac moze da ubrza igru sa dugom loptom ili duzim pasom naprijed kroz prosotor izmedju 2 veznjaka i 2 defanzivca ili kako ce usporiti tempo kada treba i odigrati pametne neishitrene pasove. To je Arteta radio super u Arsenalu, ali Xhaka je potpuno novi nivo. Taj nevidljivi posao u veznom redu koji radi, za mene veoma krucijalan i zato je Xabi Alonso najbolji na svojoj poziciji.
                    Navedi mi te momente sa vecerasnje tekme zivota ti

                    @krele90

                    Mozda ga uzme Juve, treba nam ovakav igrac

                    Comment


                    • Veceras nije imao tih pasova gdje razdvaja odbranu ili posalje daleku dijagonalu. Danas je generalno usporavao tempo i drzao utakmicu pod kontrolom.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Recite da nisu braca rodjena.

                        Bas mi je zao sto su ispali, najveci problem reprezentacije je neefikasnost, odbrana deluje solidno, ali porazavajuci je podatak da su jedina 2 gola dali iz penala, a nije da nisu imali finih sansi za gol.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Veceras nije imao tih pasova gdje razdvaja odbranu ili posalje daleku dijagonalu. Danas je generalno usporavao tempo i drzao utakmicu pod kontrolom.
                          E jbg sad, ne mogu onda skontam toliku euforiju, osim sto je Arsenalov igrac I ja ga cenim bas dosta, ali ti ga pretera za sve pare... what a supLies

                          Comment


                          • A euforija s moje strane je sto ja se nadam vise necu gledati Remzikine bravure na toj poziciji.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by Prototype View Post
                              E jbg sad, ne mogu onda skontam toliku euforiju, osim sto je Arsenalov igrac I ja ga cenim bas dosta, ali ti ga pretera za sve pare... what a supLies
                              Pitaj Kaziragija,kaže čova nije Arsenal veliki klub,navija za njih samo napaljena tviter masa



                              evo ih
                              Last edited by saburo sakai; 19-06-16, 23:34.
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                A euforija s moje strane je sto ja se nadam vise necu gledati Remzikine bravure na toj poziciji.
                                Pa odavno niste doveli nekog igraca u vezi koji je dobar u oba pravca, msm ono bas dobar. Kad je jedan Coquelin napravio onakav impact mogu samo zamislit sta ce uraditi Xhaka. Samo da Wenger opet ne bude mek kao sto ume, i da igrace koje gotivi non-stop trpa u prvih 11 iako mu to ne daje rezultat. Arteta, Walcott, Ramsey... kad bi Wenger imao barem deo Fergijeve brutalnosti bio bi daleko uspesniji.

                                Comment

                                Working...
                                X