Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - Uživo komentarisanje mečeva i knockout faza

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema ni Ziru sta da trazi pored Grizmana ako gledamo tako, sta odigrao jednu losu utakmicu i Ziru pre njega?

    Ja iskreno sam najvise hteo bas ovakav sastav, bez Pogbe, samo da je jos Grizman na terenu umesto Zirua, pa nek se rotiraju on i Marsijal kao napadaci

    Originally posted by Uroš View Post
    A imam i Pogbu i Grizmana na fantasy. Strašno.
    Takodje

    Comment


    • Ne prihvatam pobedu bez 3 gola u mrezi Berise.
      Meni Pogba kapiten, sreca pa moze da se menja
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Giroud dao 6 golova u zadnjih 6 tekmi. U ovakvom sistemu igras igrace koji su u formi i koji daju golove.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by Topdzija View Post
          Kaze Aca za Tatarusanua poceo je da trenira u polju, ali je bio lenj da trci pa je presao u golmane.
          Aca i njegove informacije. I ja sam umro kad sam cuo
          1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
          1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Giroud dao 6 golova u zadnjih 6 tekmi. U ovakvom sistemu igras igrace koji su u formi i koji daju golove.
            Ni Grizman nije nista losiji u statistici, a da ne pricamo ko koliko znaci u igri sa i bez lopte

            Comment


            • Ma Grizman je tata za balvana Žirua. I Pogba je otac, čim ih imam u fantasy. Ako ne budu ulazili, nek ih zgaze Albanci nekim neviđenim Lester čudom 2-0 da se radujem.
              Kakav je to način, ovi selektori gledaju moj tim samo izbacuju. Još Ronaldo da ne igra sledeću pa kraj. Zavera ljudi moji..

              Comment


              • Sad kad budemo uzivali uz viskoznog Pedju Strajinica ili veselog Vlade Mijailovica
                Nadam se da ce prenositi Matic, a sreca pa Kovinjalo prenosi rukomet inace ne bi me cudilo da bi njega stavili.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Žiru bar dva komada večeras.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ako ga Paje pogodi pod određenim uglom u glavu dva puta i lopta se odbije u gol eto dva komada prekaljenog Žirua.

                    Comment


                    • Originally posted by quard1aN View Post
                      Aca i njegove informacije. I ja sam umro kad sam cuo
                      Kaže Aca pre par dana da neka dva brata nisu mogli da se dogovore ko će dati karte roditeljima za utakmicu u kojoj igraju i da su ih onda istovremeno stavili na sto. Posle toga kaže da se šalio za to što je ispričao.

                      Comment


                      • Originally posted by goku View Post
                        Kaže Aca pre par dana da neka dva brata nisu mogli da se dogovore ko će dati karte roditeljima za utakmicu u kojoj igraju i da su ih onda istovremeno stavili na sto. Posle toga kaže da se šalio za to što je ispričao.
                        Hahahahahhahahahaha zezaš? Koja legenda

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Hahahahahhahahahaha zezaš? Koja legenda
                          Svestan je da se svi sprdaju sa njegovim informacijama, pa pravi još veću sprdnju da malo udari kontru.

                          Comment


                          • Ko god bude kupio Kantea taj je na konju!
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Dobar mi je ovaj Hysaj, cudo da ne igra za Švicersku.
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Paje i Kante dominiraju

                                Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X