Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - Uživo komentarisanje mečeva i knockout faza

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by quard1aN View Post
    Zar se sjecas kako to izgleda?
    Nažalost, sećam se tih havarija.
    sigpic

    Comment


    • Stisli Rusi na misice,moguce da izvuku bod.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Pojedine reprezentativce Rusije treba motkom ratserati,amatercine raspale.

        Comment


        • Nastavlja se prokletstvo bordo dresova...

          Slucki je pokazao previse simpatija prema Nojstateru i Golovinu. Naturalizovani Rus je nesiguran, nema nikakvu komunikaciju sa saigracima i najslabija je tacka tima. Sa druge strane, Golovin je mlad i nikako se ne snalazi na njemu nekpoznatoj poziciji centralnog veznjaka...

          Ocekivao sam da Sirokov bude starter, ali je on svoj kvalitet morao da dokazuje tek na samom kraju utakmice. Laganim duplim pasom je izbacio dobru odbranu Slovacke i omogucio Satovu da pronadje Glusakova. I Glusakov je prema misljenju mnogih bio projektovan za prvih 11...Steta, mogli su da izjednace, bilo je tu nekoliko finih vertikalnih pasova koji su nedostajali, nekoliko pasova petom...ali kasno.

          Smolov je narocito podbacio. On je tek u prethodnih godinu dana postao strater u Zbornoj, i to upravo zbog golova. Kokorin se nikako ne snalazi na desnoj strani, barem ne u ovom sistemu igre. Odsustvo Denisova i Dzagoeva je jako uzdrmalo rusku selekciju.

          Rusi moraju da idu na pobedu protiv tima koji je, za razliku od njihovog, kompaktan, siguran i ima jasnu ideju. Neka bude kao sto je bilo u revansu plej-of dvomeca za plasman na EP u Portugalu: tada su Rusi slavili sa 0-1. Beli dresovi i temperamentni igrac su recept za uspeh.


          Slovaci su majstorski odigrali prvo poluvreme. Na slican su nacin slavili protiv Nemaca pre dve nedelje. Imaju izvanredne fizikalije.

          Comment


          • Bogi, sto Tarasova iz Lokomotive nikako nema ? Je li jos uvijek povrijedjen, ili nije dovoljno dobar ? Ili mozda neka suspenzija ?

            Njega sam gledao 2 puta protiv Fenera i mozda jos 2 puta i u samo jednoj od tih utakmica nije bio najbolji igrac Lokomotive uz Niassea.

            Meni dosta bolji igrac od Golovina i Neustadtera ..

            Slovaci bas dobro odigrali, bit ce ludo trece kolo u ovoj grupi
            Last edited by Dale; 15-06-16, 16:26.
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Samo veceras da ne izgubi Vels, u poslednjem kolu ne brinem uopste, Englezi pod pritiskom lagano gube i idu kuci.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Rumuni u napadu u skroz izmenjenom sastavu, igraju Torje, Keseru i Chipciu od pocetka, a protiv Francuza su pomenuta trojica bili na klupi.

                Idemooooo!
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                  Samo veceras da ne izgubi Vels, u poslednjem kolu ne brinem uopste, Englezi pod pritiskom lagano gube i idu kuci.
                  Vece su im sanse da sutra izgube u svakom slucaju. Salu na stranu tesko ce Englezi da ispadnu u grupi, dovoljno su dobri i pored one spodobe na klupi da se domognu bar jedne pobede u ove dve utakmice.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Dale View Post
                    Bogi, sto Tarasova iz Lokomotive nikako nema ? Je li jos uvijek povrijedjen, ili nije dovoljno dobar ? Ili mozda neka suspenzija ?

                    Njega sam gledao 2 puta protiv Fenera i mozda jos 2 puta i u samo jednoj od tih utakmica nije bio najbolji igrac Lokomotive uz Niassea.

                    Meni dosta bolji igrac od Golovina i Neustadtera ..

                    Slovaci bas dobro odigrali, bit ce ludo trece kolo u ovoj grupi
                    Na njega sam potpuno zaboravio. Bio je pozvan na martovsko okupljanje reprezentacije, i tom je prilikom prilicno dobro igrao na poziciji stopera. Ako se ne varam, zabelezio je i jednu asistenciju. Oporavio se, a suspenzija zbog onog gesta sa majicom bila je samo novcane prirode.

                    Umesto Denisova je pozvan Jusupov, ali on nece ni igrati. Tu je i Ivanov, igrac Tereka. Ni meni nije jasno zasto Tarasov nije pozvan, jer on moze da igra na tri pozicije. Uz to, fizicki je dominantniji od svih igraca koji konkurisu za ta mesta.

                    Sluckog su kritikovali jer je nakon povrede Denisova dosao u situaciju da naknadno zove igrace koji nisu prosli pripreme. Pre neki dan je izjavio da ne vidi poentu preliminarnog spiska, jer nakon skracivanja neko uvek ostane nezadovoljan.

                    Samo nek' pusti Glusakova i Sirokova da pocnu sledecu...
                    Last edited by Bogi; 15-06-16, 17:01.

                    Comment


                    • Originally posted by saburo sakai View Post
                      Pa ako je neko gej ne znaci da je retardiran
                      Kad sam pisao retardirani nisam mislio na gejeve, vec sam pored tih retardiranih naveo i ove, verovatno sam se lose izrazio.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Ne moze Hare okean pogoditi.

                        Edit: vrati ti se kad promasis dobre sanse
                        Dva penala za Rumune do sad na prvenstvu.
                        Last edited by Jax Teller; 15-06-16, 17:20.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Naivno, naivno. Stanku bez greske izvodi penale, samo ih Rumuni i dobijaju na prvenstvu

                          Ko izgubi ovdje kraj najvjerovatnije
                          sigpic

                          Comment


                          • Lihstajneru skini mu dres.

                            Comment


                            • Stanciu! Samo iz penala su davali golove trenutno na prvenstvu, Stanciu najbolji strelac prvenstva trenutno.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Ovaj Kipču gledao Hamšika pa probao na sličan način

                                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X