Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - Uživo komentarisanje mečeva i knockout faza

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ako je neko gej ne znaci da je retardiran
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Hahahahahahah aoooooooo
      sigpic

      Comment


      • Na stranu sto se Island zaista junacki nekako poneo u proslom mecu, imam utisak da oni mogu i bolje od ovoga ali su usli sa dosta rezerve, inace su svi kalkulisali u ovom prvom kolu, otuda i malo broj golova i nesto opreznija igra, sto je Brajki vec naveo.

        Ali po meni je Portugal igrao jako dobro, za svoje uobicajene standarde. Mislim da je Santos pogodio sa formacijom i igracima i da ne treba mnogo da menja, ako treba ista. Andre Gomes i Joao Mario jako dobro pokrivaju svoje krilne pozicije, disciplinovano i izuzetni su u tranziciji i inace ofanzivnoj igri, jednostavno nude bas sirok spektar mogucnosti Santosu da ih isprobava u tim rolama. Oni takodje sa tim balansiranim rolama nude vise prostora Moutinhu da diriguje, a kao osigurac nema boljeg od Pereire u repki trenutno. Tako da sveukupno taj kvartet na sredini zaista deluje fenomenalno.

        Jedinu zamerku imam na to sto Fonte nije u prvoj. Kapiram ja da se dosta veruje Carvalhu, ali brate, Jose je jedan od najboljih u PL dve sezone sigurno.

        Cenim da je jedini razlog neresenog rezultata generalno slaba partija Ronalda, koji je u par navrata kocio napade svojim nepotrebnim driblinzima, losim resenjima. Ako on se on malo vise ne posveti timu ovog puta, mozda cak on kao najbolji igrac bude kocnica ovog tima zarad svog ega.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Bolji Rusi, ali puce kontre, Vajs majstorski zalama i kaznjava Ruse zbog propustenih prilika. Fali Rusiji zavrsni pas.
          sigpic

          Comment


          • Bravo Vladimire oko tatino
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Bahaaaaaaaa kakva golcina
              sigpic

              Comment


              • Marek majstorčina

                Comment


                • Wow..

                  Comment


                  • Golčina Hamšika,ajmo Slovaci
                    sigpic

                    Comment


                    • Svaka cast

                      Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                      Comment


                      • Jaaaaao Mareka kakva golcina kao sa sokera
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Rekoh da će ih razbiti. Jači su za klasu.

                          Comment


                          • Rusi igraju kao da gledam regularnu utakmicu srpske reprezentacije sa velikih takmičenja.
                            Last edited by Crni Đorđe; 15-06-16, 14:51.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                              Rusi igraju kao da gledam regularnu utakmicu srpske reprezentacije sa velikih takmičenja.
                              Zar se sjecas kako to izgleda?

                              Kad god pogledam ponovljen snimak prvog gola Slovacke divim se debilizmu ova dva panja u ruskoj odbrani
                              1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                              1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                              sigpic

                              Comment


                              • Ovi Rusi su tako bezidejni da bole oci kada napadaju... Dovuku se nekako do kaznenog i onda nista.
                                Slovacka bas nekako kompaktna i jednostavno igraju sto mi se svidja, ne komplikuju bespotrebno... Fizicki izuzetno spremni takodje

                                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X