Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - Uživo komentarisanje mečeva i knockout faza

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by l1m4r View Post


    Ni sam ne znam zasto, ali umirem.
    Braca na Tarzaniji prosula u nekom davnom tekstu
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Eee crni Portugalci, nema od njih ništa.. trebali ovo Islanđani da razbucaju..

      A gde je samo malopre Ćakir video faul Ronalda nad golmanom

      Comment


      • Ribari upecali jedan som bod

        Comment


        • Islanđani su klasični sokolovi.

          Mada, veće su šanse da su, zapravo, Portugalci obične seronje.
          sigpic

          Comment


          • Tako je Ronaldo,odmah u svlacionicu,bez pozdrava sa protivnikom i sudijama.Kakav smecar.

            Comment


            • Jedna sansa za gol iskoristena i u dzepu jedan bod.

              Portugal izgubio dva boda.

              Originally posted by Radulov47 View Post
              Tako je Ronaldo,odmah u svlacionicu,bez pozdrava sa protivnikom i sudijama.Kakav smecar.
              Navikli smo da se Kristina tako ponasa kada ne pobjedi ili bolje receno kada ne da gol.
              Last edited by Rossonero; 14-06-16, 21:56.

              Comment


              • Portugalci su cak gori od Italije, koja je na ovom prvenstvu simpaticna cak. Prosto boli da ih gledas
                1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                sigpic

                Comment


                • bas low scoring prvenstvo za sada, po meni ocekivano, dobro da se uzimaju pare na kladionici... samo jedna tekma otisla 3+, ostalo sve 0-2 i 0-1 golova. nemci i italijani jedini dobili sa dva gola razlike...

                  Sutra Rusi na iskustvo odradjuju 1-0

                  Comment


                  • Prve utakmice pa zato nema toliko golova. Očekujem u nastavku takmičenja više golova i boljeg nogometa. Island 1 šut u okvir i go, ali rezultat se gleda. Kao što kaže ova slika.

                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Braco moja, da vam kazem ja jednu stvar.
                      Imam samo jednu zelju na ovom prvenstvu, a to je da se sastanu Italija i najomrazenija reprezentacija za mene, Engleska, bilo kad na ovom turniru. Zabari nikad nisu izgubili zvanicnu utakmicu od ovih gore pomenutih, a ako se to sad desi u ovakvom sastavu, neka im, pricacu celog zivota kako je Engleska bolja, ima da se izgrizem iznutra, ali izdrzacu.
                      Engleska#2 je pala lagano.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                        Braco moja, da vam kazem ja jednu stvar.
                        Imam samo jednu zelju na ovom prvenstvu, a to je da se sastanu Italija i najomrazenija reprezentacija za mene, Engleska, bilo kad na ovom turniru. Zabari nikad nisu izgubili zvanicnu utakmicu od ovih gore pomenutih, a ako se to sad desi u ovakvom sastavu, neka im, pricacu celog zivota kako je Engleska bolja, ima da se izgrizem iznutra, ali izdrzacu.
                        Engleska#2 je pala lagano.
                        Ništa ne brini, kako im se onomad El Pibe ukenjao u ćivot, ne mogu da se sastave ni poluvreme da odigraju kako valja.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ispast ce ovi genijalci u grupi, nista se vi ne brinite.

                          Mene ne bi cudilo Italija da osvoji ovo. Prvenstvo stvoreno za njih, sa malo golova.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Marić reče danas za Portugal da neče pobediti. Svaka čast.

                            Comment


                            • Engleze naravno niko nece nadigrati. Takmicenje zavrsavaju u nokaut fazi na tradicionalan nacin, porazom na penale.
                              A veselim velsanima sleduju lagana tri komada, jaci su za tri klase.
                              Last edited by cssr; 14-06-16, 23:40.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X