Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - Uživo komentarisanje mečeva i knockout faza

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rossonero View Post
    Mora nesto da se mijenja velika rupa je u odbrani i svaki napad Madjara je velika sansa za 2-0 i onda slijedi lagano zatvaranje utakmice.
    To bi bilo to sto se tice ove utakmice.

    Ceka se Portugal.

    Comment


    • Stiber hladan kao druga strana jastuka! Majstorski je bocnuo loptu i stavio tacku na i.

      Naravno, prvi gol je jos jedanput potvrdio superiornost tehnike duplog pasa.

      Kirali je ulivao sigurnost, Nadj brzinom a Gera iskustvom zakljucali sredinu, dok je Salai neprestano vezivao protivnicke stopere. Nemac se odlucio za Nemeta, koji je po vokaciji spic, ispred brzog krilnog igraca Lovrencica. Ni Gera nije bio projektovan za prvih 11 pred pocetak EP. Pokazalo se da su obe odluke bile produktivne.

      Mirna igra Madjara, neprestano su sirili kada su imali loptu u nogama.

      Austrijanci su bili nekompaktni i nesigurni na svim delovima terena, a narocito bezidejni u zavrsnici posle povrede Junuzovica. Fuks slab, Alaba nevidljiv, dok se od Arnautovica i ne ocekuje da smirenoscu upotrebi kvalitet na pravi nacin. Ipak je on igrac momenta.
      Last edited by Bogi; 14-06-16, 19:07.

      Comment


      • Madjari najpozitivnije iznenadjenje do sad, svaka cast, prelep fudbal

        Comment


        • Kao Barcelona..

          Comment


          • Patricio; Carvalho, Pepe, Guerreiro, Vierinha; Gomes, Danilo, Mario, Moutinho, Nani; Ronaldo .

            Nadao sam se da ce Quaresma startovati, a i Danilo izgleda ipak prednost nad Williamom, sto i nije pretjerano cudno, jer je odigrao bolju sezonu nego William. Kako god nadam se odlicnom startu Portugalaca i ulasku Ricarda i Renata u drugom .
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Quaresma na klupi.

              Sigurno jedan od najboljih na prijateljskim utakmicama.

              Sve na Ronalda pa kako bude..

              Ja sam vise na strani Islandjana.

              Spoiler
              Dale prelazi da navijas za Milan. Nigdje se mi ne slazemo sto se tice navijanja (fudbal,nba).

              Comment


              • Sa jedne strane moderni vikinzi a sa druge strane evropski brazilci

                Comment


                • Idemo Island!!!
                  Ovaj stavio Kvarezmu na klupu...
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Kao sto sam i mislio, ipak ce Joao Mario biti to krilo. Pogotovo je to sigurica za ovu formaciju gde ti trebaju disciplinovani igraci na krilima. Quaresma u zivotu ne bi mogao igrati u ovoj postavci.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Zamalo Gylfi da im ga zaprdi
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Sigurdson odlican potez, lazni centarsut levom isfrlio igraca i ponestalo mu je snage za bolji udarac, odlican pocetak

                        Comment


                        • Fresko zasto mislis da ne bi mogao Quaresma da igra umjesto Nanija?

                          Comment


                          • Arnautovic previse glumi Ibrahimovica, bas odvratan tip. Razocarali su Austrijanci, imao sam utisak da su pomalo potcenili Madjare. Gabor Kiraly je legenda, i dan danas brani u trenerci.

                            Bas mi je drago sto su pobedili, deluju nekako smotano u fazi napada, ali lepo su ucackali ona 2 gola, pogotovo onaj drugi.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Jel moguce da se Ronaldo ovde nesto buni?
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Zato će uvek biti Kristina

                                Comment

                                Working...
                                X