Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - Uživo komentarisanje mečeva i knockout faza

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbt da su tu Marko i Klaudio...
    sigpic

    Comment


    • Pazi šta izjavi Parolo

      “I come from a family of cycling enthusiasts, running is in my DNA.”
      realno trkač.

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Mora da bude grešaka u dodavanju kad je takav vezni red kakav je. Nijedan igrač koji je počeo večeras nije jak na lopti, da je sačuva pod presingom, sakrije. DDR klasičan btb, trkač, borac, Đakerini je krilo, kakav crni mc, to je Konteov eksperiment sa njim tu, ali nije da nije zahvalan, Parolo meni još od Parme kad je krenuo da se probija niti smrdi niti miriše, Mota je dobar, ne greši pas, ali ga očigledno ne ceni Konte preterano i to je to, u takvom veznom redu dođu bokovido izražaja jer jedino preko njih može da se iznese lopta i eto nam priče o Kandrevi.

        Imobile odigrao daleko bolje od Edera koji nema mesta realno u 11. Mora pre i Imobile i Zaza.

        Valjalo bi malo na nekoj od sledećih tekmi da Konte pusti i Insinjea, mada cenim da mu ne veruje jer mu se igra zasniva na disciplini, ne može Lorenco da ispoštuje striktno sve što ovaj zamisli, jednostavno nije taj DNK-a.

        I eto...idemo dalje, pa dokle stigne, ne menja ovo ništa činjenicu da je ovo najlošija Italija posle one odlazničke Lipijeve.

        EDIT: I da Italija je ekvivalent za najjaču odbranu turnira, bez premca.
        Meni je prosto teško da poverujem da će italijanski uspeh na tuđoj polovini zavisiti od Kandreve, ali je činjenica je da će tako biti. Samo se nadam da se to neće pretvoriti u ono što se u Laciju dešava već, cirka, tri godine.
        Last edited by Crni Đorđe; 13-06-16, 22:37.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post

          EDIT: I da Italija je ekvivalent za najjaču odbranu turnira, bez premca.
          Nerealno je da je toliko analiticara ovo potcenilo + Konte na klupi + vecita zelja Italijana da igraju za reprezentaciju.

          Jeste ovo igracki nikad slabija Italija ali ovo je turnir, nije da 24 tima igraju svako sa svakim pa ce duga klupa Belgije i slicnih ekipa da im donese TOP4. Deluje da su u tom maniru i prognoze radjenje, kolektivno svrsavanje na Belgiju i Englesku.

          Uvek potcenjeni Zabari i Portugal i uvek bar jedni u polufinalu. Cenim da ce tako biti i ovaj put.
          sigpic

          Comment


          • Mislim da je Saburo zadovoljan vidjenim od Contea.

            Naravno, ocekivao sam ovakvu tekmu od Talijana. Klasika njihovo. Disciplina, trka i srcanost. Plus majstor na klupi i rijesava tekmu s pola gasa. Jest da se Lukaku obrukao za svojih 60m, al opet. Lagana tekma za Italijane.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Kakvi su ovo novi momenti na forumu nisam bio tu u toku utakmice, sad malo citam i ne verujem mislio sam za Azure samo nas par zaludjenika, prepoznace se oni... kad ono pola ljudi bodri Italiju
              vrhunska predstava, odbrana vrlo dobro funkcionise, svi borbeni, uzivanje...

              Belgija mi deluje kao neki vestacki naftaski klub u koji dovedes brdo zvezda za ogromne pare a nigde ni H od hemije ni U od uigranosti
              kao da misle da ce po defaultu i bez mnogo truda da dobiju jer imaju individualni kvalitet... upalice i to nekad ali kod Azura to ne prolazi. Iskustvo je to
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • Tako je bre majstoriiii, u inat svima koji su vas otpisali i govorili da idete kuci odmah.
                Kakav pas Bonucija ala Pirlo, on ovo radi i u Juventusu, ovoga puta fantastican pas, a Pelle je bio fantastican. Imobile mora pre Edera u startnu.
                BBC Italije(Juventusa) maestralan, uz par gresaka Barzaljija ali srecom bez posledica. Faulovi u pravo vreme, skolski, vidi se da je Konte sve lepo smislio takticki. Belgija ima odlicne individualce ali Belgija nema sampionski mentalitet i normalnog trenera. Nadam se da ce Italijani dogurati daleko na ovom turniru
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Originally posted by Miletić View Post
                  Kakvi su ovo novi momenti na forumu nisam bio tu u toku utakmice, sad malo citam i ne verujem mislio sam za Azure samo nas par zaludjenika, prepoznace se oni... kad ono pola ljudi bodri Italiju
                  vrhunska predstava, odbrana vrlo dobro funkcionise, svi borbeni, uzivanje...

                  Belgija mi deluje kao neki vestacki naftaski klub u koji dovedes brdo zvezda za ogromne pare a nigde ni H od hemije ni U od uigranosti
                  kao da misle da ce po defaultu i bez mnogo truda da dobiju jer imaju individualni kvalitet... upalice i to nekad ali kod Azura to ne prolazi. Iskustvo je to
                  Ja prvi Belgiju ne podnosim od trenutka kad ih je Fifa na #1 stavila. Italijani su simpaticni, matora ekipa. Djidjiju posljednji EURO, daj nek makar do medalje dodje
                  1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                  1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                  sigpic

                  Comment




                  • Pukla babura
                    sigpic

                    Comment




                    • 1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                      1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                      sigpic

                      Comment


                      • Italijani slave vecerasnju pobedu kao da su osvojili prvenstvo, i treba tako vidi se da srcem igraju i drago mi je zbog njih. Takodje, vecina igraca je bas iz Serie A, i svi igraci su "cisti" Italijani(sem Edera ako se ne varam). Zgotivio sam ih zbog vecerasnje partije, zelim im da doguraju sto dalje.

                        A 2 od 4 moje reprezentacije za koje sam rekao da cu navijati su bas razocarale, mislim na Engleze kojima zelim da sto pre ispadnu i na Belgijance koji nisu nista odigrali.
                        Last edited by Tobdzija; 13-06-16, 23:59.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Nisam ja lud što navijam za Italijane , momci ginu za reprezentaciju , svoja sopstvena taktika , stil igre , prosto milina gledati . I naravno da se ne zaboravi legenda fudbala GRANDE Điđi !
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • I ja bih slavio kao da sam uzeo titulu da su me mediji u Italiji razvlačili poslednjih mesec dana, svakog dana, na tri stupca.
                            sigpic

                            Comment


                            • Moji favoriti posle svega viđenog Francuzi, Italijani, Vels i Hrvati. U smislu da cu navijati na njih. Po meni stvarno najveći favoriti su Francuzi i Nemci,pa svi ostali.
                              Last edited by krele90; 14-06-16, 09:06.

                              Comment


                              • Italija, Nemačka, Španija a iz drugog plana Portugal i Hrvatska, eventualni Belgija. Sad ne znam ko se sa kim ukršta, ali kao što je glupi otpisati Italiju glupo je otpisati Špance i Nemce, s tim što mislim da oni neće uzeti.
                                Hrvati mogu daleko, njih ću pratiti, Portugal zbog Ronalda naravno, i Italijane koje treba puštati onim našim buzdovanima.
                                Nemoguće da je problem samo do struke ali sam mišljenja da imamo velike trenere kao u basketu, da bi bilo bolje. Ovako bruka što nas nema stvarno smo slepci najveći.

                                Comment

                                Working...
                                X