Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - Uživo komentarisanje mečeva i knockout faza

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Pljuje ga Crni Đokara u temi Lacija kao da se radi o Antoniju Rukavini.
    Ne pratim mnogo Lacio ali covek me odusevio veceras, a I na Svetskom isto. Jak na lopti, perfektan centarsut, mnogo inteligentan I lucidan.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Tovari ove, moraju oni još pirinča da pojedu.
      A Kandreva je inače dunster, samo sada treba da se proda, pa konačno počeo razmišljati. Neka je, moraće posle ovoga večeras da se plati 40 milki bar.

      Forza Italia!!
      sigpic

      Comment


      • Forza Italia,doktori,kakva strast.

        Felaini kao zena neka,samo sto ga visina zeza

        Comment


        • Italijani na svoj, klasičan način, dobili utakmicu, kako samo oni znaju.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Karasko mnogo jak igrač, mora biti u 11.

            Idu Belgijanci lako preko Iraca i Ibre.

            Comment


            • Potrosise ljudi jednu od najboljih generacija u istoriji sa raspadom od sleketora, bolje i ne zasluzuju iako ce proci svakako.

              Kakav pad Azara, od top igraca do potpune nemoci. Imao je De Brujne brdo ovakvih utakmica i u Sitiju, nego bi obicno dao neki gol sa 20+ metara pa sakrio te neke lose partije u polju. Ali krilo koje ne moze da pobijedi igraca jedan na jedan nije krilo, tuga da Karasko ne startuje.
              sigpic

              Comment


              • Sta kaze Lukaku ? Medju najboljima na svijetu sam . Moze biti ako gledas najboljih 400 igraca svijeta .

                Mertensa i Origija ne bih ubacio vise, a Benteke bi mi startovao iducu, kao i Mousa logicno
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Meni samo zao sto Aca nije prosao GG, zdusno je navijao da Belgijanci daju gol
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Originally posted by l1m4r View Post
                    Svaki žuti koji su dobili Italijani bili su baš kada trreba. Sto nisam video mnogo dugo.

                    Karsko duplo jači igrač od KDB.

                    Fela najjači igrač Belgija. To sve govori. Odličan Kurtou. I ako sam ga pljuvao danas
                    KDB je stvorio tri najbolje prilike na utakmici u kojoj je bio katastrofalan. Zbog toga je tako dobar i kvalitetan igrač i Carrasco neće nikad prije njega.
                    sigpic

                    Comment


                    • Najjaci je Djidji. Ima covek 38 godina, a raduje se kao da mu je 15. Kralj.
                      Iskusno su ih odradili, bolje pripremili utakmicu, takticki odigrali odlicno. Mogli su jos dva lagano da im daju, samo da su bili mrvu prisebniji u napadu. Samo mi se ne svidja nekoliko bespotrebnih gresaka u dodavanju na sredini koje su otvarale opasne kontre i polukontre.
                      Idemo dalje.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Malo je takvih golmana ta stara škola koja komadu je odbranom i ekipom. Tacno se vidi zajednistvo na terenu deluju kao vojska

                        Comment


                        • Prosjek godina Talijana u prvih 11 je 31.
                          Ozbiljni ljudi.
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Čitam vesti i slušam i Aca priča kao da je senzacija. Stvarno mi to nije jasno, Italija je to i uvek je favorit za visok plasman. To bi bilo isto kao kad bi se čudili ljudi Litvaniji i Srbiji u basketu.
                            A vidim i dosta nas navija za Italiju. Meni Kjelini kao da ima 31 godinu već pet godina. Nešto sam mislio da je stariji.

                            Comment


                            • Bogami, svi Italijani su odigrali dobro, ne mogu izdvojiti niti jednog da odskače, pozitivno ili negativno. Konte radi onako kako treba - igra na nulu. Napred nisu naročito talentovani, te im preostaje da igraju sa linijama tima koje su blizu jedne drugima (i blizu svog gola) i ako pukne kontra, to je to.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Najjaci je Djidji. Ima covek 38 godina, a raduje se kao da mu je 15. Kralj.
                                Iskusno su ih odradili, bolje pripremili utakmicu, takticki odigrali odlicno. Mogli su jos dva lagano da im daju, samo da su bili mrvu prisebniji u napadu. Samo mi se ne svidja nekoliko bespotrebnih gresaka u dodavanju na sredini koje su otvarale opasne kontre i polukontre.
                                Idemo dalje.
                                Mora da bude grešaka u dodavanju kad je takav vezni red kakav je. Nijedan igrač koji je počeo večeras nije jak na lopti, da je sačuva pod presingom, sakrije. DDR klasičan btb, trkač, borac, Đakerini je krilo, kakav crni mc, to je Konteov eksperiment sa njim tu, ali nije da nije zahvalan, Parolo meni još od Parme kad je krenuo da se probija niti smrdi niti miriše, Mota je dobar, ne greši pas, ali ga očigledno ne ceni Konte preterano i to je to, u takvom veznom redu dođu bokovido izražaja jer jedino preko njih može da se iznese lopta i eto nam priče o Kandrevi.

                                Imobile odigrao daleko bolje od Edera koji nema mesta realno u 11. Mora pre i Imobile i Zaza.

                                Valjalo bi malo na nekoj od sledećih tekmi da Konte pusti i Insinjea, mada cenim da mu ne veruje jer mu se igra zasniva na disciplini, ne može Lorenco da ispoštuje striktno sve što ovaj zamisli, jednostavno nije taj DNK-a.

                                I eto...idemo dalje, pa dokle stigne, ne menja ovo ništa činjenicu da je ovo najlošija Italija posle one odlazničke Lipijeve.

                                EDIT: I da Italija je ekvivalent za najjaču odbranu turnira, bez premca.
                                Last edited by Brajkula; 13-06-16, 22:26.

                                Comment

                                Working...
                                X