Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - Uživo komentarisanje mečeva i knockout faza

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Barzalji-Bonući-Kjelini i komanda Bufona.

    Pa pređi igricu u sporohodnoj.

    Comment


    • Barzalji može školovati celu odbranu Belgije sa sve nedostajućim Kompanijem.

      Trebaju Insinje ili El Šaravi u drugom delu, tamo oko 60. minuta i da se rešava. Belgijanci ostavljaju dosta prostora, retko sam viđao da neka ekipa toliko otvara svoju odbranu, zaista duva u prostoru između veze i odbrane.
      Last edited by Crni Đorđe; 13-06-16, 20:53.
      sigpic

      Comment


      • Izgubis se malo više. Da se ne lažemo. Osveženje Italijani, baš.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Originally posted by Crni Đorđe View Post
          Barzalji može školovati celu odbranu Belgije sa sve nedostajućim Kompanijem.
          Ne znam kakav je bio taj Bekenbauer, ali posle Neste možda i najbolji štoper koga je Brajkula gledao.

          Mada i Kanavaro je imao par sezona, isto otac....

          Comment


          • Điharini....Strajnara braaaat!

            p.s. Pelle je veoma brz igrač...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Felaini se polako (sta polako brzo) ali sigurno pretvara u klasicno drvo. Jos mu samo brcici fale pa da bude Valderama.
              A Pele je promasio ono sto se promasiti ne sme. Imao je utakmicu, ovako jbg.
              Darmian je los, Kandreva konkretan, odlucan - odlican, De Rosi klasika, Juve odbrana standardno na nivou. Ne bi trebali da ispuste ovu tekmu, ali, da ne pricamo prerano nista.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • ucice mertens i napravice neki prodor
                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                Comment


                • Nema trenera, ne postoji Azar, De Brujne individualno samo igra, Lukaku je odsjecen. Jaca je Belgija na papiru, ali ne igra papir.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Ne znam kakav je bio taj Bekenbauer, ali posle Neste možda i najbolji štoper koga je Brajkula gledao.

                    Mada i Kanavaro je imao par sezona, isto otac....
                    Teško ih je porediti, Bekenbauera sa Nestom ili Kanavarom. Bekenbauer je definitivno bio potpuniji, pošto je bio libero, te je igrao i ono što je igrao Pirlo i ono što je igrao Nesta. U defanzivi, pa ko zna. Verujem da nije bio superiorniji ni od Neste ni od Kanavara, ali samo zato što su se ovi dvojica "specijalizovali" za odbranu. Drugačiji načini fudbala iz Kajzerovog i Nestinog perioda.

                    Meni je Nesta top, jbg, verovatno sam i pristrasan.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Nema trenera, ne postoji Azar, De Brujne individualno samo igra, Lukaku je odsjecen. Jaca je Belgija na papiru, ali ne igra papir.
                      Mozda doticni da koji savjet na poluvremenu svojim igracima, mozda...

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Ne znam kakav je bio taj Bekenbauer, ali posle Neste možda i najbolji štoper koga je Brajkula gledao.

                        Mada i Kanavaro je imao par sezona, isto otac....
                        Reci cemo samo Klaudio Djentile i Antonio Kabrini i Gaetano Scirea .
                        Ali da ne idemo bas toliko unazad, Barezi i Matijas Zamer su najbolji koje sam gledao.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                          Teško ih je porediti, Bekenbauera sa Nestom ili Kanavarom. Bekenbauer je definitivno bio potpuniji, pošto je bio libero, te je igrao i ono što je igrao Pirlo i ono što je igrao Nesta. U defanzivi, pa ko zna. Verujem da nije bio superiorniji ni od Neste ni od Kanavara, ali samo zato što su se ovi dvojica "specijalizovali" za odbranu. Drugačiji načini fudbala iz Kajzerovog i Nestinog perioda.

                          Meni je Nesta top, jbg, verovatno sam i pristrasan.
                          Nmg ja da komentarišem te igrače koje nisam gledao live. Nmg u fazonu pričaj mi priču "Pele, Maradona i ostalo...."

                          Comment


                          • Brajko za koju repki igra Dijabolica ima dvojno to je jedino što znam
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Reci cemo samo Klaudio Djentile i Antonio Kabrini i Gaetano Scirea .
                              Ali da ne idemo bas toliko unazad, Barezi i Matijas Zamer su najbolji koje sam gledao.
                              Lako je tebi kad si stara kajla.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Nmg ja da komentarišem te igrače koje nisam gledao live. Nmg u fazonu pričaj mi priču "Pele, Maradona i ostalo...."
                                Pa to zato sam i spomenuo ovu mladju dvojicu jer ovu cuvenu trojku ipak gledao nisam. Ali jednostavno moraju da se spomenu .
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X