Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - Uživo komentarisanje mečeva i knockout faza

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jack View Post
    Kakav mentalitet,kao da im u timu pola totenh.igraca..
    A upravo ti igraci se dobro i pokazali veceras. Dier maestralno izveo slobodan udarac, Walker bio dobar.

    Sterling tu nikako nije trebao da se nadje od pocetka u prvom timu.

    Inace jako jako ruzni dresovi Engleza. Naveo sam ih kao reprezentacije za koje cu navijati, ali nakon vecerasnje partije su mi se zgadili. Dace Bog da ih Ramsey posalje kuci vec za nekih nedelju dana.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Narode, ovo je uživo tema.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Nojštater je iznenađenje, nisam ga očekivao od početka. Ovo je drugi-treći meč za njega, tako nešto?
        sigpic

        Comment


        • Naravno genijalac je izdominirao kao sto sam i predvidio. Cuo sam da je Sterling nekako uspio da emulira najlosiju verziju Arona Lenona. Da Kejn glumi Zunjinja, a na kraju mu se Dajer posere usta sa slobodnjakom.

          Da li je moguce da debil 70+ minuta nije napravio izmjenu. A onda je dao go, ubacio igraca koji samo mjenja tempo igre i nacin igre(wilshere), a ne takticki da zatvara vezu i drzi loptu.

          Zasto je tromi Kejn igrao protiv presporih stopera, a Vardy i Staridz gladili testise na klupi.

          I zasto je za boga miloga uopce vratio na 4-3-3 kad nema jebene igrace za tu formaciju.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Veselo i u Nici



            Fale Skoti samo
            sigpic

            Comment


            • Devet minuta materijala

              sigpic

              Comment


              • Ovo je strašno. Evropa je šatro civilizovan kontinent a ponašaju se kao oni ISIS divljaci .Volim fudbal, odrastao sam uz fudbal ,živeo jedno vreme od fudbala ali ovo je jedina stvar koju ne volim u ovom sportu. Voleo bih da znam šta je u glavi ovim ljudima .
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                  Ovo je strašno. Evropa je šatro civilizovan kontinent a ponašaju se kao oni ISIS divljaci .Volim fudbal, odrastao sam uz fudbal ,živeo jedno vreme od fudbala ali ovo je jedina stvar koju ne volim u ovom sportu. Voleo bih da znam šta je u glavi ovim ljudima .
                  Nema ti, druže, ovo nikakve veze sa fudbalom. Ovo su huligani i sa njima valja kao sa svakim prestupnikom.

                  Ali, reakcija javnosti i javne vlasti će se najbolje videti u novinama - budu li oni oslovljeni sa "navijači" ili "huligani". Velika je razlika između ta dva. Budu li "navijači", znači da se tolerišu...
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Veselo i u Nici



                    Fale Skoti samo
                    Мисмеч. Ипак су пољаци институција



                    Шалу на страну, боду очи ови неспособни француски полицајци. Само стоје и гледају, ништа тампон зона ништа мало агресије. Има ту и жена и деце није то наивно.

                    Comment


                    • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                      Nema ti, druže, ovo nikakve veze sa fudbalom. Ovo su huligani i sa njima valja kao sa svakim prestupnikom.

                      Ali, reakcija javnosti i javne vlasti će se najbolje videti u novinama - budu li oni oslovljeni sa "navijači" ili "huligani". Velika je razlika između ta dva. Budu li "navijači", znači da se tolerišu...
                      Ostrvski mediji naravno svoju stoku oslovljavaju sa fans a Ruse sa hooligans i thugs

                      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Originally posted by Miletić View Post
                        Ostrvski mediji naravno svoju stoku oslovljavaju sa fans a Ruse sa hooligans i thugs

                        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                        Englezi se samo prave Englezi, ništa neočekivano od oportunista. Sada je samo idealnije "praviti se Englez" zbog toga što su i Rusi umešani. Treba sakriti i činjenicu da pirgavi imaju reputaciju u rangu Poljaka čim izađu sa svog šugavog ostrva.

                        Suština je daleko jednostavnija. Dve grupe naduvanih i pijanih morona je naišlo jedna na drugu i počeo je tamburelo. Ništa specijalno.
                        Last edited by Crni Đorđe; 12-06-16, 03:04.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                          Suština je daleko jednostavnija. Dve grupe naduvanih i pijanih morona je naišlo jedna na drugu i počeo je tamburelo. Ništa specijalno.
                          Van stadiona mozes da radis sta hoces, na stadionu ne mozes. Ustvari mozes ali ti sledi kazna od UEFE. Da nasi moroni nisu napali fudbalere Albanije mozda bi mi sada bili u Francuskoj. Ovde se vidi da su navijaci Rusije upali na deo tribina gde su engleski navijaci i zato ce Rusija biti drasticno kaznjena od UEFE, samo novcano nadam se mada Englezi traze da se Rusija posalje kuci i oduzme Svetsko prvenstvo...
                          Last edited by skeptik; 12-06-16, 08:34.

                          Comment


                          • Mogu samo da traže. Šta treba, Rusija da šalje svoju policiju na tuđu teritotiju da čuva navijače. Cepio bih ja organizatora po džepu, izvedi lepo nindža kornjače i napravi kordon i ćao. Jeste EP, ali dešava se. Rasporedi te navijače kako dolikuje kad već nisu fanovi već huligani ili ih odvoj ili kaoo već.

                            Comment


                            • Najgore od svega je što je ovo idealno za terorizam. Upali su teroristi skroz u drugi plan,niko ne priča više o njima zbog ovih idiota. Da ne pričam koliko policije mora da bude angažovano zbog ovih nemira.

                              Samo da ne bude nekih bombi i ostalog. U ovakvom metežu, terorizam cveta...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by Miletić View Post
                                Ostrvski mediji naravno svoju stoku oslovljavaju sa fans a Ruse sa hooligans i thugs

                                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                                Italijani su uradi suprotno, konkretno Gazeta.

                                Comment

                                Working...
                                X