Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - Uživo komentarisanje mečeva i knockout faza

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E bas mi drago, u svakoj i svakome su dali bar po 1. gol.
    Mi nismo u stanju ni ovoliko.

    A da li su ove Islandjanke pirgave po citavom telu ?
    Slatke ove prirodno plavo-blajhane cickice
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Laganice.

      Vadi Kosa, da ne dobije zutalja slucajno.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ne znam da li je ko ispratio, ali ovaj golman Islanda je lagano na svakoj utakmici napravio bar po jednu ogromnu grešku.

        Retko nesiguran golman i sklon čestim greškama. Mora Island da traži novog golmana podhitno.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Ocekivano gazenje, posto su Njemci prilicno oslabljeni imaju veliku sansu Francuzi, to je finale.
          Iskreno mislim da cak i bez Khedire, Nemci su favoriti, i dalje mi deluju daleko organizovanije od Francuza koji su ovde sve katastrofalne greske Islandjana iskoristili.

          Kakva odbrana Llorisa.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Gignac je ustvari ono kako vide navijaci Arsenala Girouda koji zapravo daje golove.

            10 u zadnjih 9. Dje su sad cigani sto su mu zvizdali u prijateljskim?
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by Freshman View Post
              Iskreno mislim da cak i bez Khedire, Nemci su favoriti, i dalje mi deluju daleko organizovanije od Francuza koji su ovde sve katastrofalne greske Islandjana iskoristili.

              Kakva odbrana Llorisa.
              Nije samo Kedira, Bastijan je zadobio udarac i pitanje je oce li biti spreman za polufinale, sredina je sad bas problematicna, vjerovatno ce Dzan uskociti onda, ajde za Humelsa ce se naci zamjena, ne bi ni Gomez bio problem da je Miler u formi, ali nije, a sa Geceom kao laznom devetkom je to bas slabo. Bas se fino otvorilo Francuzima.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Gignac je ustvari ono kako vide navijaci Arsenala Girouda koji zapravo daje golove.

                10 u zadnjih 9. Dje su sad cigani sto su mu zvizdali u prijateljskim?
                Ne mozes ni sve navijače arsenala uzeti kao primer, mnogi ga i gotive :P više su to ovi drugi navijači koji ni ne navijaju za arsenal...

                Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Nije samo Kedira, Bastijan je zadobio udarac i pitanje je oce li biti spreman za polufinale, sredina je sad bas problematicna, vjerovatno ce Dzan uskociti onda, ajde za Humelsa ce se naci zamjena, ne bi ni Gomez bio problem da je Miler u formi, ali nije, a sa Geceom kao laznom devetkom je to bas slabo. Bas se fino otvorilo Francuzima.
                  Bastiana nisam nikad ni racunao preterano iako jeste kiks sto i on nije spreman (mada nije kao takav ni posao na EP) jer je svakako druga zamena za Khediru, a Gomez bi protiv Francuza bio potpuno nebitan faktor i iskreno mislim da ne bi ni poceo taj mec gde ce im biti potrebna jaka mobilnost i mislim da Muller mora da se pokrene u jednom momentu, kao i Gotze koji ce verovatno poceti. Mada ne iskljucujem mogucnost da Jogi iznenadi sa Saneom, kao sto je to uradio sa malim Kimmichom.

                  Sad taj vezni red moze da bude problem, ne zato sto nema opcija, nego zato sto je pitanje na sta ce se Jogi odluciti. Ima Cana koji je trkac i koji ce mozda biti potrebniji da juri Griezmanna po terenu ali nisam siguran da je on spreman za taj high level mec, a sa druge strane ima Weigla koji iako nije igrao ni minut, moze doneti fantasticnu stabilnost i pokretljivost Nemaca sa loptom, a opet nije taj tip koji ce da jurca po terenu, a Kroos svakako to nece raditi. I opet dolazimo do Kimmicha koji je kao neka mesavina, i verovatno on pocinje, sto bi znacilo da ce desno opet ici Howedes, Mustafi pored Boatenga.

                  Ne znam, otvorilo se mnogo toga Francuzima, ali i dalje nisam uveren da mogu preko i ovakvih Nemaca.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Bas volim ovako kad svi koji podcenuju njemce i neveruju u kvalitet klupe koju poseduje low....
                    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Mora Island da traži novog golmana podhitno.
                      Gde da ga traže,pa tamo se svi znaju iz vidjenja
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Originally posted by saburo sakai View Post
                        Gde da ga traže,pa tamo se svi znaju iz vidjenja
                        Pobjeda
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Ja ne znam kako je Gignac dobio poziv za reprezentaciju pre Lacazetta i Gameira. Nikada necu shvatiti.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Njemci su u velikim problemima pred utakmicu protiv Francuza sto se tice ozljeda. Ja vjerujem i nadam se da Francuzi mogu do kraja da odu na ovom Euru.

                            U drugoj utakmici Portugal ide u finale, naravno ne nakon 90 min. Prolaz se ocekuje nakon produzetaka ili penala. Tako smo navikli od njih na ovom Euru.

                            Comment


                            • Kako cu uzivati ako Vels pobedi Portugaliju, osvoji EP i na kraju Bejl zavrsi ispred Ronalda u utrci za Balon D'or.

                              Comment


                              • Koliko je samo postao mentalno jak od dolaska Mourinha u Real, a potpuno "sazrio" kod Ancelottija. Zadnji crveni karton je dobio u sezoni 2011/2012. Prošle sezone samo 5 žutih kartona.

                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X