Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - Uživo komentarisanje mečeva i knockout faza

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dosta je bilo od taj antifudbal uvjek kad je najbitnije, celu utakmicu se brane i nemaju niti jednu priliku kad su primili gol tada im je stalo da napadne inaku bi se branili celi 120min... .. nek ide kuci
    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

    Comment






    • sigpic

      Comment


      • Originally posted by saburo sakai View Post
        Ako izgubi Italija nosim Junajtedov grb na avatar mesec dana
        Jel to od sutra ili kad pocne PL sezona?

        Comment




        • Comment


          • E neka su izgubili, da su bilo tu Verati, Markizio, Pirlo i ostali pa da prodju. Ali greota je majstore kao Ozil, Kroos, Drakslera, Gomeza idu kuci zbog Sturara sivonje i Dzakerinija. Zasluzeno Nemci, iako su penali lutrija.

            Comment


            • Originally posted by Ser Deni ® View Post
              Jel to od sutra ili kad pocne PL sezona?
              Ne od sutra,od sada

              3.7 do 3.8

              forza italia
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Steta...
                Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                Comment


                • Fantasticnih 10 dana Francuske. Mislim da sam nasao zenu svog zivota (Kubanka), jednak od najljrpsih zena koju sam ikad vidio, i pogledao sam 3 dobre tekme: Hrvatska vs Portugal, Njemacka vs Slovacks i Spanjolska vs Italija.
                  Nasi su me razocarali, odigrali su ziheraski. Iako su nedvojbeno bili bolji i trebali proci, nikako ne Portugal razocarali su me...

                  Comment


                  • Može da priča ko šta hoće, ali meni su Italijani najpozitivniji utisak ostavili tokom EP. Kakva borbenost, strast, požrtvovanost

                    Ok, nisu osvojili na kraju, možda nisu imali ni sreće, no sa druge strane kada uporedimo postavu Italije i postavu Nemačke individualn, osim odbrane, na svakoj poziciji su Nemci za koplje ispred.

                    I da i Gomez je junac, nije klasa kao ostali u timu Nemačke.

                    Ne mirišem ni Hektora i Khimika.

                    Svaka čast i za jednu i za drugu ekipu, realno po pokazanam ova utakmica je trebala da bude finale.

                    Comment


                    • Pokazali su ljudi kako treba da se igra i bori za svoju zemlju. Uz skroman igracki kadar i jos nesrecu da se odredjeni igraci povrede i ne idu uopste na sampionat pa je roster bio jos mrsaviji, opet su pokazali vise od mnogih repki ovde. Ako ne i najvise.
                      A jeste videli po zavrsetku meca, svi tuguju, svima oci pune suza, vidi se koliko im je znacilo. Postovanje. Neki drugi igraci nekih drugih reprezentacija bi trebalo da se ugledaju na njih.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Ali Gomez kako je navukao trojica igraca i dao loptu za Hektora kod gola, realno njegov gol...

                        Comment


                        • Saburo brate, najzad si odabrao pravu stranu.

                          Nikada lepsi avatar nisi imao.


                          Jos Akija da ubedimo
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Koga ovo nagrdi, kukala mu majka

                            Ja od sad pa ubuduce samo u sigurne opklade ulazim. Niko nece skinuti zene s mojeg avatara.


                            Uljepsavam forum
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by fuzbal špiler View Post
                                Fantasticnih 10 dana Francuske. Mislim da sam nasao zenu svog zivota (Kubanka), jednak od najljrpsih zena koju sam ikad vidio, i pogledao sam 3 dobre tekme: Hrvatska vs Portugal, Njemacka vs Slovacks i Spanjolska vs Italija.
                                Nasi su me razocarali, odigrali su ziheraski. Iako su nedvojbeno bili bolji i trebali proci, nikako ne Portugal razocarali su me...
                                Nemoj joj samo pričati da je Halilović najbolji dribler ili da je Kramarić ekstra klasa, provaliće da se ne razumeš u fudbal iako na Kubi nisu ni čuli za isti.

                                Comment

                                Working...
                                X