Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - Uživo komentarisanje mečeva i knockout faza

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Humelsov penal, Krosov, ovaj sada Hektorov, pa cak i Boatengov, sve srednje zalosni. Hektor Srecko Livadic, ali ne vredi kada Zaza majstor zasije u picku materinu a Pele se jos nesto kurci pred penal, e moj robe.
    Aj cao, sada navijam za Nemce do kraja prvenstva.
    Kros i Boateng šutnuli u malu mrežu, to se ne brani, za ostale se slažem.

    Navijao sam za žabare, ali nije mi toliko krivo samo zbog Zaze, koji je to komedijaš.

    Comment


    • Još je falio Kandreva sa svojom panjenkom i to bi bila potpuna penal serija.
      sigpic

      Comment


      • Kako sam znao da ce Bonuci promasiti penal, a za Zazu i Pelle-a nemam reci...
        Darmian invalid znao sam da ce promasiti... Navijao sam za Italiju kao Srbija da je igrala, steta bas.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Meni je najveci komedijas Pele sa onim nekim pokusajem zbunjivanja Nojera i onda ocajan sut.

          Comment


          • Ovo je najgore izvodjenje penala koje sam ikad vidio

            sigpic

            Comment


            • Originally posted by goku View Post
              Kros i Boateng šutnuli u malu mrežu, to se ne brani, za ostale se slažem.

              Navijao sa za žabare, ali nije mi toliko krivo samo zbog Zaze, koji je to komedijaš.
              Ne zna se ko je gori, da li Pele ili Zazoni. Obojica su izdominirali. Djidji je dao sve od sebe, nema mu se sta zameriti, ali jednostavno nije imao ko da sutne za Italijane kako su pensali odmicali. Nedopustivo je bilo dozvoliti Peleu da sutira, morali su da zavrse u 5 serija, pogotovo sto se znalo da su i Miler i Ozil nesigurni sto se penala tice.
              Realno nije da sam nesto sada tu izbedacen, nego se nakupilo jos od danas i postupaka nekih ljudi sa teniskog pdf-a. Sve je to Gojko moj ....
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Ne zna se ko je gori, da li Pele ili Zazoni. Obojica su izdominirali. Djidji je dao sve od sebe, nema mu se sta zameriti, ali jednostavno nije imao ko da sutne za Italijane kako su pensali odmicali. Nedopustivo je bilo dozvoliti Peleu da sutira, morali su da zavrse u 5 serija, pogotovo sto se znalo da su i Miler i Ozil nesigurni sto se penala tice.
                Realno nije da sam nesto sada tu izbedacen, nego se nakupilo jos od danas i postupaka nekih ljudi sa teniskog pdf-a. Sve je to Gojko moj ....
                Generalno, svi dati penali (osim možda De Šiljovog) su bili dobro izvedeni. Bonućijev je uhvaćen, ali dobro izveden. Ali Pele je takav ludak. Da nije Konteov zemljak, daleko od prve postave.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by bice View Post
                  Navijao sam za Italiju kao Srbija da je igrala, steta bas.
                  Isto bukvalno... Nek osvoje sad Panceri

                  Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Zaza bog, uspio Ramosa prekucat
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • 749361252418420739
                      HAHHAHAH kako ovo nisam skontao kad je pokazivao

                      Comment


                      • Darmian vidio da se Nojer baca samo u jednu stranu i šutnuo najležerniji mogući penal. Ne zna se ko se više usrao od ovih što su penale promašili.
                        sigpic

                        Comment


                        • Pobednik je samo jedan....



                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Kako mi je zao zabara, e jebem ti fudbal
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment




                            • I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment




                              • Legenda kaže da se kazačok nastavio u svlačionici.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X