Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - Uživo komentarisanje mečeva i knockout faza

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali kakav bi samar bio tom modernom fudbalu da se Italija i Wales nadju u finalu, 3-5-2 okrsaj.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Jebiga Vlajko, ti meni tenis zgadis prije svakog meca Federera i Djokovica. Moram i ja malo da izjednacim vamo.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Nije isto, ja trolujem, ti uglavnom vjerujes u to sto pises
        sigpic

        Comment


        • Zato sam i vako dobar marketar kao sto jesam. Profesionalna deformacija mi je da izazivam emocije kod ljudi. Bilo one lose ili dobre.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Btw neka me neko ispravi, ali do sada tri najbolja veznjaka Eura po prikazanom moraju biti Xhaka-Remzika i Mesut(protiv Irske trebao 8 asistencija da ima, da nije bilo onog budalasa na golu).
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ovaj desni bek Belgije nije loš

              Pozdravljam izmenu Fela-Karasko a KDB ostaje
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Eo ja cu da te ispravim. Azar uz Remzija najbolji srednjak, a trećeg cu sutra da ti kazem Ali xhaka sigurno ne, 0 asistencija, 0 golova, promašeni ključni penal.

                Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                Comment


                • Pa jebiga nije mu posao golovi i asistencije, ako gledamo balans tima, on kao zadnji vezni je najvise pokazao.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Comment


                    • Jos o otrovu zvanom Kasiljas

                      Del Bosque says Casillas didn't behave well towards coaching staff. And for quiet, accepting Del Bosque to say that...
                      #ESP boss Del Bosque: Iker Casillas is the only player I didn’t write a Thank You message to
                      Bio je bas veliki i sve je upropastio.
                      sigpic

                      Comment


                      • Zasto ga je onda zvao stalno u repku
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • To je najgore od svega, stalno ga je zvao, kad ga je Murinjo odbacio bio mu prvi golman i dalje, vjerovao je u njega i kad treba i kad ne treba i imali su kao dogovor da se odradi smjena na golu, da De Hea preuzme palicu, a ovaj je poceo da sabotira sve neposredno prije Eura, svaki kontakt sa trenerskim osobljem je prekinuo, sa igracima je bio u dobrim odnosima kazu, posebno sa igracima Reala ali konstantan pritisak u svlacionici stvarao zbog nepostovanja trenreskog osoblja. Na kraju je jedini igrac kojem De Boske nije poslao poruku, kakav poraz.

                          Ja sam prvi bio na njegovoj strani u onom sukobu sa Murinjom, ali je ispalo da je Zoze bio potpuno u pravu. Pa kad su ga prodali i nisu ga ispratili prvo kako treba, potom nastao haos navijaca i onda je dobio neki ispracaj i tu su svi pljuvali Pereza, ukljucujuci i mene, a opet ispada i da je on bio u pravu. Posle onako katastrofalne sezone u Portu umjesto da je srecan sto je uopste tu, da svojim iskustvom i liderstvom u svlacionici donese mir on pravi raskol. Otrov.
                          sigpic

                          Comment


                          • Selektor Belgije se sinoc ukopao na poluvremenu, vadi Carasca, a ubacuje Fellainija, koja logika?

                            Kakva steta sto Ramsey nece igrati polufinale.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • A sad je ispao smeker,nije mu poslao poruku

                              Cuj imao dogovor sa njim,pa cekaj sad,ti si trener,sta imas da se dogovaras sa nekim,nije ti to prcija ili jeste
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Meni tu nista cudno nema, on je legenda, vjerovao mu je, smatrao ga prijateljem, jednim od glavnih vojnika na terenu, i imali su taj interni dogovor da ce da se od ovog ciklusa odradi smjena na golu. Del Boske je jedan od najboljih spanskih trenera svih vremena, vjerovatno i najbolji, ali je definitivno kriv sto je doslo do ovoga. Kasiljasu nije bilo mjesto u reprezentaciji na ovom Euru, pa i ciklusu, ka i za jos neke igrace, pa ja sam ga prvi kritikovao ovdje, ali ako je neko zasluzio da ljubi tlo po kojem Del Boske hoda to je Iker Kasiljas. Nevjerovatno nezahvalno ponasanje.

                                Toliki trofeji, tolika priznanja i ti sabotiras cijeli stab svoje reprezentacije. Sve je preruzno za njega zavrsilo, i Real i reprezentacija, a u Portu se nevidjeno bruka. Ajde sto se bruka i prima presmijesne golove, nego sto je Porto odveo na svoj trenutni nivo, ni blizu onoga dje su bili i dje treba da budu inace.

                                Jos je Del Boske jedan od najboljih sto se odnosa sa igracima tice i jedan od najmirnijih trenera na svijetu, uopste nije konfliktna licnost i sto se mene tice bas je strasan poraz za igraca Kasiljasovog kalibra da jedini ne dobije poruku od odlazeceg selektora, najuspjesnijeg spanskog selektora svih vremena.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X