Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - Uživo komentarisanje mečeva i knockout faza

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uradio je Dier posao, ono sto je trazeno od njega. Problem je dinosaurus na klupi koji je mislio da moze sa 16 napadaca da osvoji nesto.

    Mogu reci da je i na srecu grupu prosao. Jedino protiv koga su igrali, jesu Rusi, sve ostale tekme su nadigrani.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by Casiraghi View Post
      Sta sam ja znao sa 5 godina o Englezima kada sam gledao one ludacke Liverpulove tekme 4:3, 5:4? Vezes se kao klinac i kraj. Liga je sama po sebi zanimljiva. Nekad se najvise pratio Kalco, sada PL i to je normalno, gledas ono gde je najveci intenzitet i konkurencija. Uvek cu gledati igrace kakvi su Mesut, Kun, Silva, Kutinjo, Azar...

      U klubovima igraju i stranci, nije to isto.

      Ja inace ni za reprezentaciju Srbije ne navijam preterano a za Partizan bih sve dao u zivotu. Vecina ljudi su klupski ljudi.

      Englezi su bili gotivniji sa Stivi-Skols-Lamps generacijom, igrali muski. Ovo sad je bas nabedjeno a bezmudo, kao i ova nasa luzerska generacija sa Kolarovim i Ivanovicem. Ne mogu to da volim, nema sanse. Da igraju Drinkvoter, Nobl i ta rudarska bratija sto ce da umre na terenu vise bi ih svi cenili.
      Ok, gledamo na stvari totalno drugačije. Većina ovde posmatra iz klupske vizure, koja god da je, što je skoz legitimno... ja ne.
      Dok se ovo za strance slažem apsolutno, više puta sam pomenula da oni prave veliku razliku... u svakom smislu.

      Koliko god da srpsku i englesku reprezentaciju ne mogu da merim po vrsti i količini emocija, strasti, patnji, sreći, toliko ima i pralalela. Klub ispred reprezentacije nije prisutno osećanje odavno kod mene, možda je vrlo kratko to i trajalo dok sam bila baš nezrela Pa samo kad pomislim na košarku i koliko je volim i koliko sam zagriženi navijač reprezentacije, a znamo svi vrlo dobro ko je bio okosnica te reprezentacije godinama... ta ljubav se podrazumeva, kakve veze ima što su na parketu ovi "od komšija". Zbog Zvezde se odavno ne sekiram kao nekada, ne zato što nemam razloga za tako nešto, već prosto nema više smisla nervirati se i sekirati oko srpskog fudbala pogotovu, pa tako i reprezentaciju od silnih sranja i vanfudbalskih događanja ispratim isključivo rezultatski. Ali i to valjda ide sa godinama, neke strasti izgube smisao, neke izblede, još ako se svi trude da one nestanu, neminovno je da se pojave neke nove.
      I tako.

      Ne razmišljam klupski ni u engleskom fudbalu, iako me godinama unazad Junajted mnogo više negde pogađa nego Zvezda. Prosto navijam za Engleze po difoltu, jer tu ligu pratim, manje-više znam sve. Kalčo sam pratila nekih ranijih godina, nekoliko unazad nisam u mogućnosti, sa strimovima mi je prevelika patnja i gubljenje vremena, a na kraju koliko god da volim i Italiju i Španiju, njihove jezike, kulture, nikada u sportu ne navijam za njih, iako, iakoooo... kada god čujem "Inno di Mameli" pre početka nekog meča kažem sebi.. e navijam danas za njih... baš su onakvi kakva im je i himna, sve dok sudija ne da znak za početak meča. Izuzetak je bila poslednja.

      Ne čudim se što ste klupski ljudi, već što uglavnom pratite ligu iz koje je klub za koga navijate, a slabije one druge, bar sam takav utisak stekla, možda grešim, otud to iznenađenje ako ne navijate za istu. Naravno ima ovde ljudi koji godinama navijaju za jednu reprezentaciju jer su nekada pratili njene lige i njihove zvezde. Kod mene je ta konstanta promenljiva... ako Srba nema, ako su Englezi ispali... što je realno i uobičajeno stanje... onda uvek za nekog autsajdera, a najsimpatičniji su mi Isslanđani ove godine bili i pre EP.

      Daleko da sam ja neki vatreni navijač engleske reprezentacije... kakava crna vatrenost, dovoljno da čovek vidi samo onog Roja i mučninma da ga obuzme, bez udubljivanja u neku dalju prpoblematiku... pogotovu kada to nisu one nekadašnje generacije, neke si i imenovao, a koje opet ni one ništa nisu uradile, ali kao što rekoh... nekako se podrazumeva.
      Samo u tom smislu, a da ne pominjem neke tu ekstreme od navijača i šta su sve pisali.
      Last edited by miloolja; 30-06-16, 19:05.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Prototype View Post

        Materaci ti je jedan od najgorih i najprljavih igraca ovog sporta. Nesto mi Italijani nisu takvi bili kroz istoriju. Defanzivni, takticki savrseni, disciplinovani... ali bas kao Spanci ni blizu.
        Da da svakako da talijanu nisu provokatori. Evo sta kaze Zidan na tome "But it was a bad time. More than once they insulted my mother and I never responded.
        Goveda vise od jednom su vredali bolnu majku.

        Comment


        • Odakle ti izbi u pm Cisto sumnjam da je u pitanju "they" ali ajde nek bude da si tu u pravu.

          Comment


          • Vertongen pokidao ligamente clanka, 6-8 sedmica pauza.

            Ide Welsu sve na ruku.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Uzima Wels titulu na krilima izblahjanog decka.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                De Rosi i Kandreva, navodno, aut za Nemce. Mislim da bi sada moglo doći do prelaska na 4-3-3 ili 4-5-1, verovatnije. Ne bi me iznenadilo da Konte gurne Bonućija napred, na De Rosijevo mesto. Bonući ima odličnu tehniku, od njega dosta kontri može krenuti.
                Tvrdoglav je Konte, nema šanse da odustane od 3-5-2, iz iskustva govorim....

                Sturaro ide unutra na mesto Parola, a Parolo na mesto DDR-a, sve ostlao isto....

                Comment


                • Za Engleze sam navijao samo zbog igraca Liverpula. "We're not English, we are Scouse"
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Slobodnjak Ronalda i Kanea se sveo na isto
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Igraju se Poljaci.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • A onaj slobodni sa 35m teško bi i Mihajlovic dao, a ne ovaj haha

                        "I love to speak with Leonard
                        He’s a sportsman and a shepherd
                        He’s a lazy bastard
                        Living in a suit ."
                        Leonard Cohen

                        Comment


                        • Jel je mali Sanshez ili Sancez?
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Malisa je stroj !
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Nije los ovaj Renato.

                              Nisu imali srece ovde Poljaci.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by PiXarr View Post
                                Jel je mali Sanshez ili Sancez?
                                Sančes.
                                Bice to zver od igraca.

                                Comment

                                Working...
                                X