Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - Uživo komentarisanje mečeva i knockout faza

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Porediti pijane turiste sa celom nacijom je neozbiljno bice.
    Pa sad da ne pricam o svojim pozitivnim iskustvima, ali ti isti igraju svake nedelje PL, ok i sa previse stranaca, to stoji...
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • ''Kulturni deo'' Srbije uglavnom ide na more i nemamo dovoljno idiota da im pariramo posto dobar deo njih ni nema para da ode na more.

      I mi imamo nase idiote koji pate od istog sindroma kao Englezi, samo nemaju para da se dokazuju.

      Btw, glupo je i meni na osnovu turista govoriti kakva je koja nacija.To je povrsno isto kao sto ljudi prihvataju sto Zapad prica o nama i sto na tako generalizuju.Ili jos bolje porediti navijace(tj huligane) Zvezde i Partizana, ista su to bagra samo su drugacije obojeni.
      Last edited by Ricma; 29-06-16, 13:17.

      Comment


      • Ja sam rekao samo razlog zbog cega ih ne volim, nista drugo
        A sve te igrace postujem, volim da pratim PL ali jednostavno ne volim Englesku i to je sve.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • I dobro,šta sad,evo da ja kažem da sam peder šta onda
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Meni recimo nikako nije jasno da velika većina vas koja navija strasno i zdušno za engleske klubove, mnogi navijaju isključivo za neki od njih, pratite svake nedelje PL iz kola u kolo, nema šta ne znate šta se u toj ligi dešava čak i u Championshipu... ne samo što sada ne navijate za Engleze, već ih toliko blatite, gazite, pljujete, nazivate svakakvim imenima ...pri tome naravno ne mislim od ovog ispadanja, nego od početka EP... e to ne razumem.
            Upravo iz razloga što navijam za Arsenal i pratim Englesku ligu, oduvijek sam volio da Englezi daleko doguraju i na ovakvim takmičenjima. Međutim, nikada mi nisu bili prvi izbor, uglavnom sam ih pratio usputno, pa dokle doguraju dobro i jest.

            Jedan od razloga je i taj što okosnicu Engleske reprezentacije nikada nisu činili igrači Arsenala. Ove godine Welbeck nije mogao ići, a ova generacija je i jedna od najantipatičnijih, prvenstveno zbog lošeg izbora na krilima, međutim Tottenhamovi Dier i Alli malo izvlače prosjek. Na kraju, moju naklonost ka Englezima na ovom prvenstvu je u potpunosti ubio Hodgson kada je u Francusku poveo Wilsherea a kod kuće ostavio Drinkwatera, te naposlijetku mala minutaža za Vardya.
            sigpic

            Comment


            • De Rosi i Kandreva, navodno, aut za Nemce. Mislim da bi sada moglo doći do prelaska na 4-3-3 ili 4-5-1, verovatnije. Ne bi me iznenadilo da Konte gurne Bonućija napred, na De Rosijevo mesto. Bonući ima odličnu tehniku, od njega dosta kontri može krenuti.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by legolas View Post
                Upravo iz razloga što navijam za Arsenal i pratim Englesku ligu, oduvijek sam volio da Englezi daleko doguraju i na ovakvim takmičenjima. Međutim, nikada mi nisu bili prvi izbor, uglavnom sam ih pratio usputno, pa dokle doguraju dobro i jest.

                Jedan od razloga je i taj što okosnicu Engleske reprezentacije nikada nisu činili igrači Arsenala. Ove godine Welbeck nije mogao ići, a ova generacija je i jedna od najantipatičnijih, prvenstveno zbog lošeg izbora na krilima, međutim Tottenhamovi Dier i Alli malo izvlače prosjek. Na kraju, moju naklonost ka Englezima na ovom prvenstvu je u potpunosti ubio Hodgson kada je u Francusku poveo Wilsherea a kod kuće ostavio Drinkwatera, te naposlijetku mala minutaža za Vardya.

                Dele Ali je izgubio najvise lopti na Euru od svih igraca engleske. Jack Wilshere je igrac sa najvise uspijesnih driblinga kod engleza. Da su poveli bilo koga, Rooney kao centralni vezni je sramota nad svim sramotama. Frajer nije ni pokusavao da salje pasove kroz sredinu. Sve na stranu. Da je drugaciji sistem, pa da je Rooney na poluspicu, ova repka bi puno bolje izgledala, nezavisno ko bi im pozadi igrao drugog veznjaka, ali sa Sterlingom kao jedinim krilom, oni su sami sebi presudili.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by saburo sakai View Post
                  I dobro,šta sad,evo da ja kažem da sam peder šta onda
                  Bolje reci da si Jevrej .

                  Navijam ja za Engleze. I u buduće cu. Oni su mi na malo boljem nivou. U smislu, da im nije problem da se plasiraju na SP ili EP. Gde izgledaju potpuno drugačije a onda dodje neko prvenstvo i pomaže se ko su i šta su. Nešto kao mi.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Oko 10% ukupne populacije jedne zemlje su gejevi. Pa bila to Engleska, Italija ili ex yu drzave, svejedno.
                    sigpic

                    Comment


                    • Koga iskreno boli uvo šta taj neko radi iza svojih zatvorenih vrata? Koje god nacionalnosti bio...
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Au prijatelji.. :S

                        Sudija, aut, aloo

                        Comment


                        • Ja nisam navijao za Engleze zbog Hodzsona. Taj matori me toliko nervira da mi je ogadio njih kao reprezentaciju. Tolika tvrdoglavost, bandoglavost i sama izlapelost me terala na hejt prema Englezima.

                          I kad su ispali Englezi, nisam vikao neka je ispao Runi ili Staridz ili neki treći igrač, već neka je ispao matori izlapeli Hodzson.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Meni recimo nikako nije jasno da velika većina vas koja navija strasno i zdušno za engleske klubove, mnogi navijaju isključivo za neki od njih, pratite svake nedelje PL iz kola u kolo, nema šta ne znate šta se u toj ligi dešava čak i u Championshipu... ne samo što sada ne navijate za Engleze, već ih toliko blatite, gazite, pljujete, nazivate svakakvim imenima ...pri tome naravno ne mislim od ovog ispadanja, nego od početka EP... e to ne razumem.
                            Sta sam ja znao sa 5 godina o Englezima kada sam gledao one ludacke Liverpulove tekme 4:3, 5:4? Vezes se kao klinac i kraj. Liga je sama po sebi zanimljiva. Nekad se najvise pratio Kalco, sada PL i to je normalno, gledas ono gde je najveci intenzitet i konkurencija. Uvek cu gledati igrace kakvi su Mesut, Kun, Silva, Kutinjo, Azar...

                            U klubovima igraju i stranci, nije to isto.

                            Ja inace ni za reprezentaciju Srbije ne navijam preterano a za Partizan bih sve dao u zivotu. Vecina ljudi su klupski ljudi.

                            Englezi su bili gotivniji sa Stivi-Skols-Lamps generacijom, igrali muski. Ovo sad je bas nabedjeno a bezmudo, kao i ova nasa luzerska generacija sa Kolarovim i Ivanovicem. Ne mogu to da volim, nema sanse. Da igraju Drinkvoter, Nobl i ta rudarska bratija sto ce da umre na terenu vise bi ih svi cenili.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Iako bi volio Svabe da osvoje na kraju ce finale bit Italija-Wels

                              I Remzika u inat meni u 116. minuti daje go za pobjedu.
                              Izgleda da će nam Vels biti u grupi za svetsko, opet je malo verovatno da ćemo proći.
                              Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Dele Ali je izgubio najvise lopti na Euru od svih igraca engleske. Jack Wilshere je igrac sa najvise uspijesnih driblinga kod engleza. Da su poveli bilo koga, Rooney kao centralni vezni je sramota nad svim sramotama. Frajer nije ni pokusavao da salje pasove kroz sredinu. Sve na stranu. Da je drugaciji sistem, pa da je Rooney na poluspicu, ova repka bi puno bolje izgledala, nezavisno ko bi im pozadi igrao drugog veznjaka, ali sa Sterlingom kao jedinim krilom, oni su sami sebi presudili.
                                Ovo za Diera i Allija sam povezao sa antipatičnošću igračkog kadra, ne sa kvalitetom. Mislio sam da njih popravljaju prosjek na tom polju, dok su krila totalno antipatična. Ako ćemo već o prikazanom na prvenstvu, dakako da Alli nije bio na visini zadatka na ovom Euru, dok je sa druge strane Dier uglavnom pošteno odradio posao.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X