Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - Uživo komentarisanje mečeva i knockout faza

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sva tajna leži u ovome



    Ma nebitno kako ih je ko vodio, jednostavno priča da ih uvek gasi trener je više plitka od dela priče da su operisani od kolektivnog sporta imena fudbal....

    Evo tu ističu tog Runija, a taj Junajted nikada titulu nije uzeo kada je Runi bio glavni igrač. Možda grešim, ali jedno vreme pored njega je bio Nilsteroj, posle Ronaldo, zatim Van Persi, njima bih pripisao svakako veće zasluge nego Vejnu. Da ne budem pogrešno shvaćen Runi je otac fudbala, ali eto mora tu da bude neki stranac da vodi ključnu reč da bi bilo rezultata.....što se za npr. Del Pijera, Pirla, Totija, Roberta Bađa nikako ne može reći.

    Eto od tih Engleza što sam ja pratio jedino je Bekam nekada bio otac u timu, glavna figura i posle njega Džerard....ostalo....teško, druga i niža karika....

    Comment


    • Normalno da mora da bude stranac kad oni svi jedni na druge lice. Nacija nastala iz incesta i sve isti profili igraca + ocajna struka kao bonus + mentalitet kurcenja bez pokrica.
      sigpic

      Comment


      • Sve sreća pa smo mi Srbi Bogom dani

        pazi ga

        Last edited by saburo sakai; 28-06-16, 19:38.
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Za Engleze odvajkada važi da ne mogu da sastave 15 igrača koji će se razumeti međusobno i koji će, ipak, imati kakvog-takvog motiva i kvaliteta. Za zemlju od 55 miliona stanovnika koja ne dolazi iz kolonijalnog podneblja - to je zabrinjavajući podatak. I nemojmo se zezati da su Dajer, Dele Ali sa jednom sezonom u Premijeru, Runi koji igra pola kilometra daleko od one pozicije gde je oduvek bio dobar, da ne govorim o part-time fudbalerima Vilširu i Staridžu, kadri da naprave nešto više od top 16. Tu su otprilike gde im je kvalitet - individualni i timski.

          Zašto ih ljudi danas sprdaju na svakom koraku, to je bar lako zaključiti - njihova reputacija je najnaduvanija u čitavom svetu fudbala i sami su to uradili.
          Last edited by Crni Đorđe; 28-06-16, 22:43.
          sigpic

          Comment




          • Hari faking Kejn, kakav maloumnik
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ja samo ne razumem kako ti Aki možeš za Engleze da navijaš,bar ti čitaš 24h šta se sve tamo piše

              Neću da kažem da mi je drago zato što su ispali,boli me uvo,njihov problem al fazon je taj što ja verujem da se oni i ne opterećuju nešto zbog toga,daj njima FA kup,tekmu vikendom,MOTD,MNF i svi zadovoljni

              E da... matori je izjavio pre par dana da nema nameru da moli za novi ugovor
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Neka neko nadje sliku Islan Djani .

                Nema sumnje Brajki samo zabari. Uzmi njihov drzavljanstvo.

                Ne vredi tebi bilo šta pisati, ti misliš da si popio svu pamet ovog sveta kada su Italijani i Englezi u pitanju. Pogotovo ovaj prvi pasus ti je najjači.

                Samo budala može da pomisli da su oni imali šanse da osvoje EP. i 1000 kada nisu sa nekim prethodnim genracijama sa ovom Boga nije bilo. Najveći problem koji oni imaju jeste kurcenje nešto kao i mi. I to što nisu svesni šta imaju ekipi. Za razliku od italijana kojima je Mota 10ka. Ali se i ne loze da mogu da igraju neki perverzija fudbal. Otišli sa nikad slabijim timom a igrače polufinale. A to je već do trenera. Sad ce mene Brajkula da ubeđuje da je trenutna sredina Italije mnogo talentovanija i bolja od Engleske? Pffff

                I ti slobodno guglaj i ostani na SP 2002. Ili na ep2000 gde su Nemci ispali u grupi kao i Englezi.
                A sto se tice Runija, jedini put kada je bio prvi špic kao špic dao je preko 40+ u sezoni ako se ne varam. Prva sezona p ok odlasku Ronalda. Vidim sve koje si naveo su sami vukli repke ili timove. Pirlo je sam osvajao skudeta, Toti isto tako? Ne pije ti vodu ta priča.

                Da li Italijani imaju 100x bolji mentalitet od Engleza? U to nema sumnje. Znaju ljudi svoje prednosti i mane i ceo život tako igraju, i ne lažu sami sebe. I to je ono što je najbitnije. I zato će na nivou repke uvek biti ispred. Klupski nivo je nešto drugo.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • 13466490_1763389210549459_7611095387129220923_n.jpg
                  Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                  Comment


                  • Englezi su operisani i najveći su bezveznjaci evropskog fudbala. Ništa ne pokazuju zato i ne spadaju u red velikih reprezentacija po rezultatima. Po tradiciji možda, oni i inače jedino što imaju imaju tradiciju. Sede u domu lordova u fudalskom smislu, ali da, nemaju nikakvu moć. 0 su Englezi.
                    Em što su luzeri, em što nemaju pojma. To su sve same drvoseče, sad mi je jasno što su Španci najjači generalno. Svoja škola koja se kali u Primeri i po malo u ostalim ligama, uglavnom odlična tehnika i taktički potkovani. Gde god ih pustiš mogu da razbiju, bilo koja liga.
                    Dok Englezi uvek neke centaršuteve, lomljenje, trčanje, totalno nepovezano i bez ikakvog smisla. Pitam se da li ja ne kapiram fudbal ili šta. Gledam ih ceo život uvek su bili očajni, i sa 2 puta jačim timom. Samo ne ovako očajni.
                    Slabost domaćeg fudbala prikrivaju strancima i novcem, i to prija svina nama za oko sem njihovom fudbalu koji se raspada.

                    Comment


                    • Nisam nešto pretjerano zadovoljan prikazanim na ovom prvenstvu. Italijani su me pozitivno iznenadili i zaista ih je ljepota gledati. Ukoliko osvoje ovo prvenstvo biti će sigurno najzaslužnije ikada. Lagano preko onako teške grupe, pa zatim preko Španije, Njemačke i Francuske do finala, to će biti za veliki respekt.

                      Od ostalih reprezentacija moji favoriti Francuzi nisu puno pokazali, međutim vjerujem da mogu skroz do finala, a i do titule. Drugi favorit Njemačka, više pokazala od Francuza, a krve se sa Italijanima sljedeću, tako da neka im je sretno

                      Od ekipa koje su još pokupile moje simpatije direktno na ovom prvenstvu tu je Poljska, za koju smatram da ima fine šanse da dođe i do finala.

                      Dakle, Francuska - Poljska u finalu, domaćin osvaja
                      sigpic

                      Comment


                      • Iako bi volio Svabe da osvoje na kraju ce finale bit Italija-Wels

                        I Remzika u inat meni u 116. minuti daje go za pobjedu.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by l1m4r View Post
                          Neka neko nadje sliku Islan Djani .

                          Nema sumnje Brajki samo zabari. Uzmi njihov drzavljanstvo.

                          Ne vredi tebi bilo šta pisati, ti misliš da si popio svu pamet ovog sveta kada su Italijani i Englezi u pitanju. Pogotovo ovaj prvi pasus ti je najjači.

                          Samo budala može da pomisli da su oni imali šanse da osvoje EP. i 1000 kada nisu sa nekim prethodnim genracijama sa ovom Boga nije bilo. Najveći problem koji oni imaju jeste kurcenje nešto kao i mi. I to što nisu svesni šta imaju ekipi. Za razliku od italijana kojima je Mota 10ka. Ali se i ne loze da mogu da igraju neki perverzija fudbal. Otišli sa nikad slabijim timom a igrače polufinale. A to je već do trenera. Sad ce mene Brajkula da ubeđuje da je trenutna sredina Italije mnogo talentovanija i bolja od Engleske? Pffff

                          I ti slobodno guglaj i ostani na SP 2002. Ili na ep2000 gde su Nemci ispali u grupi kao i Englezi.
                          A sto se tice Runija, jedini put kada je bio prvi špic kao špic dao je preko 40+ u sezoni ako se ne varam. Prva sezona p ok odlasku Ronalda. Vidim sve koje si naveo su sami vukli repke ili timove. Pirlo je sam osvajao skudeta, Toti isto tako? Ne pije ti vodu ta priča.

                          Da li Italijani imaju 100x bolji mentalitet od Engleza? U to nema sumnje. Znaju ljudi svoje prednosti i mane i ceo život tako igraju, i ne lažu sami sebe. I to je ono što je najbitnije. I zato će na nivou repke uvek biti ispred. Klupski nivo je nešto drugo.
                          Evo ti slika
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Meni recimo nikako nije jasno da velika većina vas koja navija strasno i zdušno za engleske klubove, mnogi navijaju isključivo za neki od njih, pratite svake nedelje PL iz kola u kolo, nema šta ne znate šta se u toj ligi dešava čak i u Championshipu... ne samo što sada ne navijate za Engleze, već ih toliko blatite, gazite, pljujete, nazivate svakakvim imenima ...pri tome naravno ne mislim od ovog ispadanja, nego od početka EP... e to ne razumem.

                            Sir Alex-“Every competition, for some reason, the press make England favourites - to my mind they have never been favou​rites. Ever.​“
                            Sir Alex in 2013-"Never in a million years could I manage England. Think of me going back to Scotland. Dearie me.'
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Meni je to potpuno jasno,bar kod mene,baš zato što čitam svakog dana znam i zašto imam takav stav prema toj repki

                              a ovo da neko naciju naziva pederima,da su svi rodjeni iz incesta to gospoda sa Serie A leči komplekse
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Originally posted by saburo sakai View Post
                                Meni je to potpuno jasno,bar kod mene,baš zato što čitam svakog dana znam i zašto imam takav stav prema toj repki

                                a ovo da neko naciju naziva pederima,da su svi rodjeni iz incesta to gospoda sa Serie A leči komplekse
                                Ako si mislio na mene vezano ovo za incest, ja sam rekao da su oni pretezeno veliki retardi i da ima previse gejeva i da su mi odvratan ovako narod. Da si ih nekada video ovako uzivo znao bi zbog cega ovako pricam. Sta sam sve video na Zakintosu pre 2 godine od strane tih Engleza, mi se mozemo nazvati kulturnom nacijom
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X