Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - Uživo komentarisanje mečeva i knockout faza

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Top4 EPL-a i Wenger su kao gravitacija.
    Nemoj posle da me nazivaš baksuzom, unapred sam te upozorio

    Comment


    • I sad ja upalim FM i za svakog Engleza za kojeg posegnem traze minimalno 30 milki.

      Nanu li vam nanulicu.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Roy Hodgson has announced that he is stepping down as England manager.

        Ima boga!!!
        Ko god da ga zameni nece dalje od cetvrtfinala ni na jednom takmicenju.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Casiraghi View Post
          Ko god da ga zameni nece dalje od cetvrtfinala ni na jednom takmicenju.
          Evo upravo sam vidio da bi mogao Southgate preuzeti repku
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Čuj ukleti....nemoj to da te čuje neko, jednostavno ljudi su operisani od fudbala, više puta Brajkula predavao na tu temu ovde na forumu, uglavnom sam bio kritikovan.

            Što se Anrija, Trezegea i Zizua tiče, poprskali su ih Italijani kada im je najteže bilo, 2006. u Berlinu, u finalu.
            Ma i Anri i Trezege i Zizu treba spomenik da dignu Del Pijerdzi sto je promasio onu stopostotnu sansu u finalu Eura 2000, jer da je tada Italija otisla na 2-0 ne bi oni titule na Evropskom videli. Takodje mogu da se zahvale i Di Bjadju sto pogodi onu precku u penal seriji 98, jer covek na treningu sutirao penale i ako treba da pogodi presku 10 od 10 puta pogadjao ... izgleda da se i tada malo zaneo Inace ni Svetsku titulu ne bi videli
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Klupu dati Sautgejtu ili Meklarenu i eto titule u Rusiji.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Ma i Anri i Trezege i Zizu treba spomenik da dignu Del Pijerdzi sto je promasio onu stopostotnu sansu u finalu Eura 2000, jer da je tada Italija otisla na 2-0 ne bi oni titule na Evropskom videli. Takodje mogu da se zahvale i Di Bjadju sto pogodi onu precku u penal seriji 98, jer covek na treningu sutirao penale i ako treba da pogodi presku 10 od 10 puta pogadjao ... izgleda da se i tada malo zaneo Inace ni Svetsku titulu ne bi videli
                Nemoj mi dirat Del Piera da ne dolazim do Valjeva po belaj Mrtvi Nesta je mogao bolje da reaguje kod gola, a i Toldo, ono se branilo 9/10 situacija.

                Comment


                • Budite srecni sa jednim Mundijalom, da djubre od Materacija nije uradilo sto je uradilo i posegnulo za nefudbalskim rjesenjem, sto je tako tipicno za Italijane, Zidan bi dizao drugu boginju.
                  sigpic

                  Comment


                  • Verovatno ih preuzme BR
                    Veselo
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Originally posted by saburo sakai View Post
                      Verovatno ih preuzme BR
                      Veselo
                      Zar on nije uzeo Celtic?
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ali i Kejn totalno van forme, Sterling je tele, Staridža je morao da čuva za promenu ritma kad uđe u igru, onda uvodi 4. špica, sve u svemu Hodžson je dileja neviđena, sa normalnim trenerom mogli su preko Islanda, ali bi im kraj svakako bio protiv Francuza.

                        Italija će proći Nemce tu nema nikakvih dilema. Pobednik Eura će se rešiti u meču Francuska-Italija.

                        Comment


                        • Originally posted by saburo sakai View Post
                          Verovatno ih preuzme BR
                          Veselo
                          Ne vjerujem, to je previse logicno i previse dobro rjesenje, ne ide uz FA
                          sigpic

                          Comment


                          • Englezi su u banani kao i mi, sve su to (pa dobro ne bas svi ) fudbaleri, ali kao kolektiv i treneri kerov ku""c. Da je njima jedan mag Conte dosli bi oni do polufinala, sve dok ih trenira MAGarac Woy pisi propalo. Mogu misliti kakav on govor drzi u svlacionici . Tipicna marioneta.

                            Comment


                            • Originally posted by Scouser View Post
                              Englezi su u banani kao i mi, sve su to (pa dobro ne bas svi ) fudbaleri, ali kao kolektiv i treneri kerov ku""c. Da je njima jedan mag Conte dosli bi oni do polufinala, sve dok ih trenira MAGarac Woy pisi propalo. Mogu misliti kakav on govor drzi u svlacionici . Tipicna marioneta.
                              Kakav crni Konte, Konte osvaja titulu sa ovim igracima pjeske, daj Lagerbeku ovu Englesku i borice se za titulu.
                              sigpic

                              Comment




                              • Still, it could be worse

                                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X