Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - Uživo komentarisanje mečeva i knockout faza

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by l1m4r View Post
    Čak ni ova ekipa nije loša. Koliko je loša taktika. Samim tim i trener. Najiskrenije ovo je dobro koliko sam ja očekivao da budu loši. Ne mogu spanci nikako da budu ispred Engleza i jedni i drugi su u kanalu jer se guraju loše stvari. Stim što spanci imaju 100x bolju perspektivu od Engleza. Italijani nikad slabiji igraju najjači fudbal. Selektor.
    O Nemcima nema se šta reći. Oni sami u Evropi. Italijani, Poljska, Hrvati, Belgija, pa tek onda Spanci, Englezi i ostali. Meni je mnogo krivo sto su Spanci ponovo ispali idioti ali jbg.
    Ovo se odnosi samo na repke.

    Sto se engleza tiče oni su morali 442 da igraju.
    Mislio sam generalno najveće reprezentacije po meni. Engleza nema dugo i očajni su. Španci su dominirali. Italijani uvek dobri, Nemci prvaci sveta. Meni su Holanđani ispred Francuza, pa onda ostali. Engleska je loša dugo, dugo.

    Comment


    • Kako se Francuzima u najtežem delu žreba u istoriji EP nikad lakše otvori put do 1/2, tačno će i da osvoje....

      Comment


      • Ma sve ok. Nego meni nije jasno koliko su ukleti ljudi. Da ne mogu ništa da urade?

        Holandija i Francuska to su priče za sebe. Od njih bukvalno sve ocekujes.

        Ne mogu Francuzi da dobiju Italijane a ni Nemce.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Jel ima jadnije reprezentacije u ovoj deceniji?

          Comment


          • Mnogo sam srećan mnogo. Ne zbog Islanda, nego zbog ovih šugavih idiota. Kolevka gluposti.

            Comment


            • David pobijedio Golijata, how yes no.
              sigpic

              Comment


              • Glasala i repka OUT
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Bravo, bravo Island. Kako Kane maestralno izvodi prekide.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Originally posted by l1m4r View Post
                    Ma sve ok. Nego meni nije jasno koliko su ukleti ljudi. Da ne mogu ništa da urade?

                    Holandija i Francuska to su priče za sebe. Od njih bukvalno sve ocekujes.

                    Ne mogu Francuzi da dobiju Italijane a ni Nemce.
                    Njemce tesko, ali Francuzi znaju s Italijanima.
                    sigpic

                    Comment


                    • Bravo za Island, fantastican rezultat...
                      sigpic

                      Comment


                      • Gleda li ovo ona seljačina od Kolarova i oni šabani naši? Sline odvratne koje su se šetale po terenu.

                        Ako se ne plasiraju na SP treba im zabraniti ulazak u zemlju i oduzeti državljanstvo. Seljačine nabeđene. Treba da gledaju Irsku, Vels i Island dva puta dnevno.

                        Comment


                        • Znaju Anri i Trezege, Zidan. Ovi teško..
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Lagerbak i Island.

                            Mada ovo nije neka senzacija kako Strajnic navodi, znalo se od pocetka turnira koliko je Island organizovana ekipa, a koliko Engleska neorganizovana. Pa koliko je onaj Roy tezak amater, on stavlja Sturridgea na krilo kada je ovaj najsporiji i najneagilniji u svojoj karijeri posle povrede, a zna koliko je operisan od nekakvog trcanja, Rooney igra satro nekog kreatora, bog zna koliko pasova je prodao, Kane najgori na citavom turniru. Postavka ne zna se ni ko pije ni ko placa, i na kraju ubacuje 4 napadaca.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Dok su se Albanci grupisali, Islanđani su fatali ribu.

                                To se pokazalo kao dobitna kombinacija.
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X