Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2016/2017 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ode Ljajic kod Mihe Sarenice.

    Adem Ljajic appears to have finally accepted a transfer to Torino after weeks of hesitation from the Roma forward.
    http://www.football-italia.net/87442...ts-torino-move

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Generalno svi na planeti bacaju pare. Cuj igracev ugovor vrijedi 100m, lol.

      Opcenito i normalni ljudi slomise se od bacanja para, zivimo u najgorem vremenu kada je u pitanju cuvanje para i pametnog investiranja. Jedino se Arsenal drzi toga, al to ide svima na kurac jer se zna da nam treba fudbalera, a svi trose basnoslovne cifre, a Wenger odbija da plati.

      Sto se Evertona tice, Moshiri je bio suvlasnik Arsenala, prodao je svoj udio Usmanovu i preuzeo 50% Evertona i upumpat ce silne pare u klub, kao sto je htio zajedno sa Usmanovim da upumpa u Arsenal.
      Ne bih se složio oko dela da Arsenal troši racionalno....no ajde i nebitno je za temu. Ali se slažem da je Pipita daleko od 100 miliona....

      Btw.

      Comment


      • Comment


        • https://www.thesun.co.uk/sport/footb...italian-names/

          kad ljudi nemaju sta da rade, pa troluju jedni druge Di Culo, Fabio Fica, Domenico Di Cazzo

          Comment


          • Kotrljao ja to juče kroz temu Junajteda, stvarno mi nestvarno kako su ih nasankali

            http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1527917

            Comment


            • Pjaca's agent: "Milan made a very good impression and tried to sign him. I spoke with Galliani, but the CL was crucial for Marko."
              Ceka te posebna fosna u Torinu.

              Comment




              • Ono kad slika vredi više od hiljadu reči....

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Danas je najvjerovatnije kraj sto se tice ove sapunice oko Higuaina.

                    Odlazi ili ostaje?
                    Last edited by Rossonero; 18-07-16, 12:49.

                    Comment


                    • Valjda će i Ljajić pristati na transfer u Torino.
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Ljajic i Falque u Torinu.

                        Roma's Adem Ljajic and Iago Falque will complete their medicals today ahead of a move to Torino, say reports.
                        http://www.football-italia.net/87552...orino-medicals

                        Comment


                        • Što se Iguaina tiče, ADL rekao NE, ali isto tako potvrdio klauzulu, te je sada na Juventusu da plati 94 milke ili da poljubi i ostavi....

                          ADL isto tako istakao da ne želi nikakve igrače Juventusa da uključuje u dogovore.

                          Sve je jasno kao dan....i mislim da se ovde saga završava, Iguain ne dolazi u Juve, jer sam gotovo ubeđen da Juventus neće platiti tih "tričavih" 94 miliona !!!

                          Comment


                          • Brajkula, ja mislim da je Juveu bitnije da zadrzi Bonucija nego Pogbu a ako postoji ponuda za Pogbu od 100+ miliona onda ga treba prodati i dovesti Iguaina. Vjerujem da bi to bio odlican posao za Juve jer bi bili jaci kada se sve stavi na vagu. Napad bi sigurno bio neuporedivo mocniji sto bi trebalo da donese masu golova. Pjanic je vec tu tako da bi trebalo mozda dovesti jos jednog igraca za vezni red kako bi to kao cjelina bilo mnogo bolje.

                            Bonucija bi vec bilo nemoguce zamijeniti.

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • A 31. jula mu istice klauzula. Ja ocekujem tad Arsenal da proba sa 60-70m eura da napadne, a tad ga Juvetu nece prodati ni za kakve pare.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X