Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2016/2017 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ostaje nam ta istorija da se tesimo do nekih lepsih vremena koja ce nadam se uskoro da se vrate na San Siro...
    Ne mogu da se porede za svakog iole starijeg ko prati fudbal 10 ili vise godina ali ove nove generacije ne znaju nazalost...

    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Milan je mnogo veci klub od City-ja ma u koliko velikom sranju se nalazili.
      Nikada City nece dostici taj nivo, a videcemo moze li Montela da izvuce nesto iz ove ekipe, jos su Kinezi preuzeli klub pa ocekujem neka fina pojacanja, pre svega u veznom redu, jer dzabe kvalitetan napada kada nema ko da im izgradi akciju i doda loptu.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Koliko sam uspeo da pocitam Kinezi nece preplacivati igrace i davati nenormalne cifre vec izgraditi tim od igraca koji kostaju 25-30 miliona evra i mahom mladjih igraca... za sada se pominje Musacchio iz Viljareala, iskreno ne znam da li sam ga 2 puta gledao ali po komentarima zakljucujem da je u najmanju ruku pristojan stoper i onda je odbrana skroz ok sto se mene tice... za vezni red Pjaca, Borja Valero itd, isto ok mete i u napadu ako ode Bacca, Luiz Adriano ili obojica + Menez koji svakako ide mislim da ce ici po cak 2 napadaca, pretpostavljam Pavoletija i jos jednog... O Monteli ne mogu nikako da izgradim neko misljenje, pomalo sam skeptican ali opet verujem ako mu dovedu pojacanja koja trazi da moze da lici to na nesto, igrala je Fiorentina pod njim vrlo dopadljivo i dobro...
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • A bila pre prica ako Kinezi kupe Milan da ce dovesti Jacksona Martineza za dzabe u Milan, pominju li to?
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Nema od toga nista. Neka doticni uziva u Kini.

            Comment


            • Originally posted by Miletić View Post
              Koliko sam uspeo da pocitam Kinezi nece preplacivati igrace i davati nenormalne cifre vec izgraditi tim od igraca koji kostaju 25-30 miliona evra i mahom mladjih igraca... za sada se pominje Musacchio iz Viljareala, iskreno ne znam da li sam ga 2 puta gledao ali po komentarima zakljucujem da je u najmanju ruku pristojan stoper i onda je odbrana skroz ok sto se mene tice... za vezni red Pjaca, Borja Valero itd, isto ok mete i u napadu ako ode Bacca, Luiz Adriano ili obojica + Menez koji svakako ide mislim da ce ici po cak 2 napadaca, pretpostavljam Pavoletija i jos jednog... O Monteli ne mogu nikako da izgradim neko misljenje, pomalo sam skeptican ali opet verujem ako mu dovedu pojacanja koja trazi da moze da lici to na nesto, igrala je Fiorentina pod njim vrlo dopadljivo i dobro...
              Paredes i Zelinski su vam najozbiljniji kandidati za pojačanja u veznom redu.

              A ta priča sa Kinezima, to još nešto nije zvanično, jer se ne znam šta se tačno čeka....pročitao sam negde skoro pa sam zaboravio, dotle će Kinezi samo da obavljaju neku vrstu VD uprave.

              Comment


              • Meni opet to nešto miriše na onu prošlogodišnju priču sa tajlanđaskim brokerom, za koga još nisu sigurni šta je radio sa Berluskonijem i kakvu je ulogu imao.
                sigpic

                Comment


                • Ma samo da se resi sto pre, mislim da je ovo sad dosta ozbiljnija stvar u odnosu na proslo leto i onog Tajlandjanina tako da ocekujem da bude realizovano u toku leta, iskreno mislim da kad god dodju i koliko god para odluce da potrose (Kinezi) da ove sezone koja predstoji mogu samo do borbe za top 3 i nista vise od toga... Pa polako graditi vremenom ekipu

                  Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Pa izgleda da su se oni obavezali da potrose 400M u naredne dve sezone na transfere, a Berlusconi ce i dalje biti u klubu jos 3 godine kao predsednik kluba. Rekao je da prodati klub samo ako bude siguran da ce novi vlasnici uloziti u Milan. Znam da je onda i kritikovao prodaju Intera Thohiru, onda kada su vrsili pritisak da proda klub.

                    Msm da ce Kinezi ulagati, ali se slazem, da to nece biti u rangu arapa

                    Comment


                    • Jeste 400 miliona ali kroz 3 godine i mislim da je to obestecenje i plate igraca... Ali dobro ne zalim se, i to je odlicno u odnosu na ovo poslednjih par sezona
                      Inace Galiani se nalazi u Zagrebu gde je dosao na pregovore sa Mamicem i agentom Marka Pjace o transferu... Mislim da je ozbiljna prica, cena 18 miliona navodno.

                      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Ukusi su razliciti,ali meni ovaj dres cista perverzija

                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • I Real je imao slicne Dres je stvarno perverzija.

                          Msm da je tih 400M kroz dve godine i to za transfere, msm moze biti da su tu ukljucene i plate za igrace koje se prikljuce timu, ali opet je odlicno kao je bilo. Samo ovog puta skauting da se pojaca inace dzabe i miliardu da uloze.

                          Comment


                          • Sasvim sigurno da ce se sada drugacije poslovati kada bude sredstava, do sada je to bilo tragikomicno na kakve nacine je Galiani morao da dolazi do igraca i to nekih polovnjaka, pomocu stapa i kanapa, sada ce biti mnogo lakse ali slazem se za skauting koji mora na visi nivo

                            Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Last edited by Radulov47; 06-07-16, 18:00.

                              Comment


                              • Strasno pojacanje za Inter.

                                Comment

                                Working...
                                X