Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2016/2017 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tako je, posle "praznih" mesec dana ovaj transfer je sada vrlo poželjan. Nebitno je što ima 29 godina, pare ne bi trebale da budu problem za sezonu, 2, 3 kada se reši problem FFP-a...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Ako dodje Gabigol znaci li to da Icardi napusta Inter?

      Comment


      • Morati verujem da ima insajderske informacije, i po njemu Ikardi će ostati a i nešto vezano za Inter je tvitov'o Mauro pa mediji nagađaju da će potpisati novi ugovor.

        Ali, pošto Inter i dalje ima problema sa FFP-om, čisto sumnjam da se ove 2 kupovine mogu nadomestiti prodajom Santona, Medela, Edera itd. Obično se i mnogo teže prodaju igrači ovako na silu, tako da verujem da u slučaju dolaska i Gabigola neko mora od "jačih" da ide. Manćini je hvalio Brozovića pre 2 dana tako da mislim da će on ostati. Ikardi ako ne ode, možda će Muriljo ali Inter onda bukvalno nema štopere.

        Sve sam rek'o i ništa nisam rek'o... xD

        Ne znam...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Od Santona nećete sigurno, momak sutra potpisuje pozajmicu u VH, sa opcijom otkupa

          Now ESPN and Sky UK are reporting that 25-year-old will arrive on loan, with an option to make the deal permanent for €5.9m [£5m].

          Comment


          • Roma je danas završila i transfer Federika Facija iz Totenhema. Kao što je već poznato, formula je sledeća - pozajmica, plus pravo otkupa na 3.500.000 evra sledećeg leta.

            Comment


            • Ne bih volio da ga vidim u Milanu.

              The agent of Schweinsteiger has been in talks with Milan, Juve and Inter, but Lazio are in pole position.
              Last edited by Rossonero; 03-08-16, 22:08.

              Comment


              • Bastian je i dalje dobar igrac previse se podcjenjuje kod nas ovdje...ne treba ici u krajnosti jer jednostavno nije top,ali i dalje dobar igrac i nekim ekipama moze sigurno da bude koristan

                Naravno,ne govorim za vase licno misljenje ono je takvo kakvo je i licni utisak je svacije pravo
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Pu, pu, pu....iš od Juventusa.

                  Comment


                  • Daleko od toga da mislim da je los igrac. Moje misljenje je da je njegovo vrijeme proslo.

                    Comment


                    • Video sam ovo pre par dana po raynim forumima sa sličnom tematikom, ne stigoh da okačim,

                      Genoa have made a profit of €234m by selling 26 players to the Milan clubs in the span of 8 years.


                      zaista nestvarno !!!

                      Comment


                      • Šta je bre ovo, Longo 14m, Kučka 16m, Stefan Simić u Milanu za 10m!?
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Ne znam ni ja kad je Kučka prešao u Inter, sa Longom isto ne znam kakv su dil imali, a ovaj Simić je Čeh onaj mali koji ima poreklo iz BiH.

                          Comment


                          • Imao je Kučka predugovor sa Interom tada koji nije materijalizovan ali dosta manja suma je u pitanju koja je valjda posle i refundirana. Nebitno...



                            Manćini od danas trenira i Murilja, Medela, Brozovića, Banegu, Perišića, Edera i Kandrevu. Sutra sa Totenhemom u 17h u Oslu.
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Comment


                              • Ljudi daju go Interu kad god hoce...da nije skoro najbolji sastav pa hajde da ih i opravdas,ali ovako je bas sramota

                                Dobar rad Dinama se nastavlja i vjerovatno ce Roga prodati Napoliju za 13-15 miliona
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X