Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2016/2017 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To je bilo pre dve godine, plus se Marotta cenko za njega. Mi prvi poceli sa pregovorima, ali slaba ponuda. Vidimo kako je prosao, nece sad ugovor da priduzi.

    Jest da bi ADL radije prodao Arsenalu. Ali Higuain bi radije u Juve.

    Comment


    • Ko ti kaze da nece da produzi?

      Covjek dogovorio sve oko ugovora ima bar 3 mjeseca. Sve sto treba jeste zvanicno da sjedne i potpise, sto ce se i uraditi kada bude pravo vrijeme, a to Arsenal radi u oktobru.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Dogovor,odnosno transfer za Pjacu je izgleda stopiran jer u LS nije igrao(trebao preci),a sada ce u ligi igrati prvu...ovo postaje ozbiljno sve je karte Juve bacio na oca kaznenog prostora

        Zaza+Morata+Pererya = 75 miliona i to bi cak znacilo da ovo se s Pogbom nema nikakve veze...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Dolazi Pjaca.....

          SKY: #Juve & #Zagreb have now finally found an agreement over #Pjaca..
          Ako realno gledamo Juve može lako da dune 50 miliona i dovede Pjacu i Gabigola i ne uradi bukvalno ništa spektakularno.....osvojiće SA i to je to....ta dva igrača će da budu tu jedno tri sezone i taman kad se bude očekivalo da oni urade pravu stvaru u svetom dresu giganta iz Torina, pojaviće se jedan Bajern i odvešće Pjacu za 70 miliona i sa druge strane pojaviće se jedan Real i odvešće Gabigola za 80 i ajde Jovo na novo....

          Ovako Pipita je u zenitu, uz malo sreće i Bože zdravlja....

          Comment


          • Sada sam i ja ubeđen da Pogba ne ide ovog leta. Fucking unbelieveable, Iguain bez prodaje Pogbe + dovođenje štopera koji je doktorirao u Kalču.
            Bez Milana i Intera u Evropi, Juve je mnogo više zaradio u LŠ prethodnih godina.

            Apropo priče o gradovima. Nekom poput Vertongena, Lama, Eriksena bi možda više prijao London od Italije ali Pipita, Argentinac teško... Npr. presmešno mi je zamisliti i Aleksisa u Londonu ali eto silom prilika je tamo Kvadrado npr. i London, ne ide...
            Mada neće on toliko ni razmišljati o gradu, sad mu je najbitnije da dobije dobar ugovor u ekipi sa kojom veruje da može da osvaja trofeje.

            ADL ne može nijedan transfer da završi i na kraju dovode Đakerinija i Santona. Iguain da ostane onda!?
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Ako neko ima informacije o ovom momku to je Crni Djordje.

              Ocekujem kraci izvjestaj.

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Dogovor,odnosno transfer za Pjacu je izgleda stopiran jer u LS nije igrao(trebao preci),a sada ce u ligi igrati prvu...ovo postaje ozbiljno sve je karte Juve bacio na oca kaznenog prostora

                Zaza+Morata+Pererya = 75 miliona i to bi cak znacilo da ovo se s Pogbom nema nikakve veze...
                Treba nam finisher, a Gonzalo je i prilicno tehnicki potkovan. Verujem da u Juventusu moze da prevazidje chokerizam Msm i Robben je bio sinonim za chokera, pa je i to prevazisao. Gonzalo ima dovoljno iskustva dosada, valjda je vreme da pocne da se i on promeni.

                Imali su sastank Marotta, Paratici i Nedved sa Elkanom. Ubedjivali ga i ubedili da se na duze staze isplati zadrzati Pogbu i da se moze odbiti i takva ludacka cifra. A tek sam dosao do informacije da Manchester ima 15% od njegove sledece prodaje. Zato je i Manchester toliko zagrizo, jer bi njima bukvalno islo tih 15%. Dok bi jedan Real i Barsa morali dati 140M da bi Juve dobio 120M. Plus tu je i agent fee... ludilo od transfera

                Comment


                • Juventus has no intention of letting Gonzalo Higuain go. The player also isn’t changing his mind about his desire. There have been further contacts between the bianconeri and Higuain’s brother. Juve wants to find a solution: Either finding a deal with Napoli through inserting players in the deal or paying the release clause. Monday there will be a meeting. The player hasn’t changed mind, he has confirmed he wants to move forward and Napoli has replied they still want the full release clause which does not expire.
                  Ja sam prije par godina bio ubijedjen da je Juventus njegov naredni klub,ali eto nije se dalo...sta li ce se sada desiti jer je vise nego jasno da ovo nije bomba nego da tu ima nesto
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Paratici: "Higuain deal for us is a distant thing. I hear that Napoli like our players but I guarantee at the moment are no negotiations'
                    Videcemo u ponedeljak sta ce biti

                    Comment


                    • Tim godine sa oficijalne SA fb stranice



                      Što se tiče Iguaina, ozbilja je stvar, s tim da Paratici nije isključio ni transfere Pogbe i Bonućija, ali samo u slučajevu da oni isključivo žele da promene sredinu....za Bonija sam siguran da on to neće želeti....

                      I na kraju, u Romi se baš ne mire sa prelaskom Miralema

                      Strootman: "Would you ever go to Juventus? No. I would not. Juve have now signed Pjanic? Who's that."
                      .

                      Comment


                      • Odličan tim izabran. Jedino levi bek nije "pravi" ali čim nude Englezi tolike pare znači da je imao vrhunsku sezonu i da je morao biti ubačen u tim...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Malopre baš čitam da je Everton ponudio za njega 50 miliona funti, valjda....baš imaju para za bacanje ti Englezi.

                          Ja da biram verovatno bih samo ubacio Vrsaljka umesto Florencija i to je to.....ne crta mi se nijedan levi bek, tako da....neka ga Kulibali.

                          Comment


                          • Bruno Peres mozda

                            EDIT: Ustvari on je desni bek

                            Comment


                            • A Napolitanci već krenuli da pljuju Pipitu



                              i da....



                              Hrvati se pozivaju na Italijane, a kako sada stvari stoje, Pjaca bi već u sredu bio na lekarskom...
                              Last edited by Brajkula; 16-07-16, 12:10.

                              Comment


                              • Generalno svi na planeti bacaju pare. Cuj igracev ugovor vrijedi 100m, lol.

                                Opcenito i normalni ljudi slomise se od bacanja para, zivimo u najgorem vremenu kada je u pitanju cuvanje para i pametnog investiranja. Jedino se Arsenal drzi toga, al to ide svima na kurac jer se zna da nam treba fudbalera, a svi trose basnoslovne cifre, a Wenger odbija da plati.

                                Sto se Evertona tice, Moshiri je bio suvlasnik Arsenala, prodao je svoj udio Usmanovu i preuzeo 50% Evertona i upumpat ce silne pare u klub, kao sto je htio zajedno sa Usmanovim da upumpa u Arsenal.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X