Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2016/2017 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakve su ovo slike, kakvo je ovo izdrkavanje, kakva je ovo moć



    Eto gde je snaga moja !!!!
    Last edited by Brajkula; 15-07-16, 17:29.

    Comment


    • Tu metnes jos jednog napadaca i eto ti formacija

      @Akan

      da je on hteo mocni Arsenal, isforsirao bi on taj transfer. Msm razumemo bi ga svako sto odbija Napoli. Bilo je takvih slucajeva kad jednostavno igrac nece negde da ide iako je klub dobio veoma dobru ponudu, na kraju zavrsi tamo gde zeli. A Real bi ga pustio u bolji klub za manje pare, cvrsto verujem u to.
      Last edited by Prototype; 15-07-16, 17:26.

      Comment


      • To ti je Manćinijev vlažan san, da stavi ovih deset igrača i Mesija u napad

        Comment


        • Ne znam na osnovu cega vjerujes da bi Real tada ispustio 15 miliona eura tek tako
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Ne znam na osnovu cega vjerujes da bi Real tada ispustio 15 miliona eura tek tako
            kad igrac ne zeli da ide u neki klub, posebno ako to bas i nije tako velika ekipa, nema te sile da ga nateras. Plus on im je bio visak, bilo je bas transparentno. Sami su trazili nekih 28-30M, nije bas da su nesto pokusavali da zarade na njemu ko da im zivot od toga zavisi. Ali poenta je u tome, Pipita je mogao odbiti Napoli i otici negde drugde, bilo takvih situacija mnogo.

            Comment


            • Ma po svim mogucim parametrima Juve > Arsenal, bukvalno samo grad iz kog dolaze ide u prilog arsenalu jer je normalno London > Torino iako je to diskutabilno jer ne zele svi da zive u metropolama, ne privlaci to sve ljude...

              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • Mani se grada, Italija je lepša za život od Engleske milion puta, da ne pričamo da govorimo o vrlo verovatno najlepšoj zemlji na planeti, a pored toga i samim Argentincima više odgovara Italija od Engleske zbog mentaliteta....ne znam da li u nekoj ligi (osim naravno argentinskoj) ima više Argentinaca od Serije A.

                Comment


                • Razumemo se, imam potpuno isto misljenje ali mozda neko pati od toga da zivi u metropoli poput Londona...

                  Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Ma Torino je udaljen npr. od Milana 150 km, to za jednog Iguaina ne bi trebalo da bude problematična razdaljina ako mu se već Torino ne dopada, može brzom prugom, može Džetom, može privatnim autom, može kako hoće....

                    Comment


                    • Azurna obala ispred nosa, alpi ne mogu bit blizi, Milano, Francuska, Svajcarska... sve u pet deka Plus Torino i nije bas tako siv grad kao sto se mnogima cini, cak stavise. Ali ne mozes ubedjivati ljude u to dok ne odu, ili pak dok sam ne odes

                      Comment


                      • A kako je izdominirao Marota sa Benatjom

                        The contract also provides the option for Juventus to exercise , by 30 May 2017, the option right for the permanent acquisition of the player for a consideration of € 17 million payable in two years .
                        Nema obaveznog otkupa, već samo "opcija" otkupa za 17 miliona u dve godišnje rate.

                        Comment


                        • Marota majstor pozajmica i free transfera
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Jesmo li kačili oficijalnu loptu za narednu godinu ?

                            Spoiler

                            Comment


                            • Nije ga vala ni Wenger odbio, vec je sve bilo dogovoreno sa Pipitom, samo trebala da se plati cifra i Wenger se okrene Suarezu, i Napoli uletio i brzinski zavrsio posao.

                              Bile dvije ponude ispred Sancheza svojevremeno, pa vidimo sta je odabrao.

                              Al svejedno nije bilo u tom kontekstu, vec je bilo da ce ADL prodati Arsenalu, a ne Juventusu, otuda dvije jednake ponude.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ma meni se crta da ćete vi da uzmete Karlosa Baku....ne znam što, juče je odbio VH.

                                Veći cirkus od ovog sa Iguainom ako pređe u Juve, će da bude ako Bijelsa sedne na klupu Intera nakon što je nakon samo dva dana posla korpirao Lacio.

                                Navodno Manćini nakon dva poraza na pripremama leti......

                                Milan doveo Arbelou za 0.

                                Comment

                                Working...
                                X