Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2016/2017 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prema zadnjim informacijama ADL priprema novi ugovor za Higuaina.

    Comment


    • Ne deluje mi da će Iguain ostati pa i 10m da mu ponude. Svestan je da je dostigao vrhunac sa Napolijem, već je i igrao LŠ u ovom dresu tako da...

      A ne da su opasni Marota, Anjeli, Nedved itd. nego ovo je klasično kurčenje kao što sam i očekivao... xD
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Bruji citava Italija o mogucem transferu. A kao sto si i sam rekao, msm da je ovo samo kurcenje

        Comment


        • Gonzalov brat potvrdio da je dogovor sa Juventusom postignut, postoji klauzula, plate 94 miliona i njihov je.
          sigpic

          Comment


          • Bas ce Juve da plati 94M A taj iznos se moze platiti u toko dve godine, 47M ovog leta, a sledec ostalu polovinu. Mada opet sta je mnogo mnogo je.

            Comment


            • Juve odlucio kada su ih istjerali iz lige zbog Kalcopolia da sjebe cijelu ligu.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Juve jednako Bajern, Saburo ce da ih mrzi.

                Jbg Proto, ko bi rekao da ce Bajern za tinejdzera dati 60 miliona plus mogucih 20 ako bude u konkurenciji za Zlatnu loptu, vremena se mijenjaju.
                sigpic

                Comment


                • Da je Juventus hteo da sjebe ligu maj akisha on bi vec onda se zalio na onu presudu i trazio detaljnu istragu, a onda bi UEFA i FIFA onako lepo sjebali Italiju na reprezentativnom i klupskom nivou sa jednim lepim banom. Juve to nije uradio, svi profitarali onda, osim Juvea. Ali eto karma is bitch, and now all Italian clubs

                  Znam Vladane, al 60-70M bi onako i donekle i razumna cena, kad uzmes u obzir kakva su vremena dosla. Ali kakva god da su, 94M je previse. Nije on toliko marketinski jak, pa da znas da ce ti se vratiti barem sa jedne strane, ako na terenu zakaze.
                  Last edited by Prototype; 15-07-16, 15:02.

                  Comment


                  • Ma klauzula postoji ovi lupaju oko toga...dvije godine ugovora,a kapitalac je da napravis ekipu s tim parama za naredne 3,4 godine.To je sansa koja se ne smije propustiti ako imaju mozga

                    Arsenal da je pametan daj malo preplati i dovedi strijelca kakvog ti treba...
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Nece ga ADL pustit u Juve i da mu 150m daju.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ma ide Pipita iz Napoljia to je jasno kao dan....čovek ima 29 godina, prolazi njegovo, da ostane još koju godinu da truli u Napulju nije lud.....voleće ga tamo ko Boga, ali nije to Argentincu fetiš, u ostalom što bi bilo, niti je iz Napulja niti navija za Napoli, treba njemu sredina koja će da mu garantuje da će se na svim frontovima boriti za trofeje, pa i da će neki osvojiti, to Napoli nije.....mada kad malo bolje razmislim nije ni Arsenal, no u svakom slučaju Arsenal >>>> Napoli.

                        Sad da li će u Juve....ja i dalje ne verujem iskreno, i to sam napisao više puta, mnogo bre 94 milke, ali sa druge strane nisu moje pare

                        Neko pomene podudaranje Bajerna i Juventusa, ne znam da li se neko seća leta 2014.godine kada je Vidal na pitanje novinara da li prelazi u Junajted odgovorio "Ne znam, videćemo", pa letna gospodnjeg 2015.godine pređe u Bajern ? Isto tako je leta gospodnjeg 2016.godine Pol Pogba na pitanje novinara da li prelazi u Junajted, odgovorio "Ne znam, videćemo". Čekamo leto gospodnje 2017.godine

                        No kad smo već kod Pogbe....

                        #SKY: #Juve will meet agent of #Pogba, #Raiola soon, in order to propose a new contract to him.

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Nece ga ADL pustit u Juve i da mu 150m daju.
                          nece ni on u Arsenal, nista se ne brini.

                          Comment


                          • Pa ako budu dvije ponude iste vrijednosti na stolu, jedna od Arsenala, druga od Juventusa, evo ruka da ide u Arsenal.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Pa ako budu dvije ponude iste vrijednosti na stolu, jedna od Arsenala, druga od Juventusa, evo ruka da ide u Arsenal.
                              Neka te tebra sa tvojim Arsenalom, kontam da ti volis Arsenal. Ali Higuain nesto malo drugacije razmislja. On je i 2013. izabrao Napoli umesto Arsenala. Sad bi kao treba nas da odbije zbog mocnog Arsenala koji gubi titulu od ekipe iz championshipa. Dovedi se pameti akisha, ako si ti sentimentalan, jbg Higuain i nije bas toliko. On razmislja racionalno.

                              Comment


                              • Nije odbio Proto Arsenal nego Wenger nije htio da plati vise od 28 miliona...Napoli dao 37+3+2 i prosao transfer
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X