Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2016/2017 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Englezi prikazuju bruto platu naravno, jer postoje raznorazni platni razredi tamo i razliciti odbici od poreza.

    Razmatra Pipita ponude, ja kolko znam 8m eura je od Arsenala ponuda.
    Bruto ili neto ?

    Ma nema šanse da Juventus plati napadača 100 miliona.....mrka kapa je ta pričica....jedino da damo tipa 50 miliona i dva igrača, to nekako pije vodu...

    Comment


    • Edo De Laurentiis has told Napoli fans worried about Higuain reports: "It's just a hoax, you must not believe everything." [TuttoNapoli]


      Krenula sapunica.....mada je realno da Juve neće dati te pare,

      Comment


      • Sta Juventus u ovom trenutku moze kvalitetno da ponudi od igraca + novac da bi doveli Higuaina?

        100 miliona sigurno nece platiti.

        Comment


        • sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • David Amoyal ‏@DavidAmoyal 1m1 minute ago

            David Amoyal Retweeted Transfer News

            Higuain's €94 million exit clause is still there but Napoli can veto a deal even if a club pays it
            Klauzula je tu i dalje samo postoji nekakav veto...mislim da ovi lupaju lagano neke stvari
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Kako ti nije jasno da ga opet ispod 75 miliona nece pustiti ADL.

              Comment


              • Pa ako mogu veto da stave, cemu onda klauzula sluzi. Nidje veze manje vise.

                Ja sam vidio da je Pipitin burazer rekao da nema klauzule, al ne mogu da nadjem.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Veto na klauzulu prvi put cujem.

                  Ali ajde da kazes da je moguce

                  1. Ako isplati ekipa iz tvoje lige.

                  2. Ako isplacuje u ratama.

                  Generalno, ako isplati neko klauzulu klub tu moze samo da ponudi "novi ugovor" pa da igrac bira..
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Cazzata klasična. U toku je merkato, u Italiji je to ubedljivo najbolesnije doba godine. Novinari bukvalno dobijaju dijareju i moraju to staviti na papir.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ja se samo bojim da Rugani ne uđe u dil sa Pipitom, to je nedopustivo !!! A smrdi mi na tako neško....

                      Ma vašar je ovo sa Pipitom....baš ne verujem.

                      Comment


                      • Multiple reports say Juventus have a deal with Gonzalo Higuain, and could even pay the €94m release clause to Napoli.
                        http://www.football-italia.net/87367...juventus-terms

                        Comment


                        • Evo naginje i ka drugoj strani

                          Sportitalia - Maxi offerta Napoli per Rugani: 30 milioni. Ma la Juve dice no

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Pa ako mogu veto da stave, cemu onda klauzula sluzi. Nidje veze manje vise.

                            Ja sam vidio da je Pipitin burazer rekao da nema klauzule, al ne mogu da nadjem.
                            Izgleda zajbeva brat
                            sigpic

                            Comment


                            • Misterija - Kako Iguain može u Juve ako je klauzula 94 miliona?

                              Comment


                              • Vrlo logicno je meni ovo objasnjenje, samo sto opet znamo De Laurentisa koji moze tada traziti i jos vecu cenu. Kad bi moglo nekako da bude 50 + Pereyra(20) to bi meni bio odlican posao, ali videcemo kako ce se odvijati pregovori i hoce li ga pustiti u rivalski klub.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X