Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2016/2017 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miletić View Post
    Sasvim sigurno da ce se sada drugacije poslovati kada bude sredstava, do sada je to bilo tragikomicno na kakve nacine je Galiani morao da dolazi do igraca i to nekih polovnjaka, pomocu stapa i kanapa, sada ce biti mnogo lakse ali slazem se za skauting koji mora na visi nivo

    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
    Originally posted by AK47 View Post
    Ukusi su razliciti,ali meni ovaj dres cista perverzija

    Spoiler


    Super su, bez greške.

    Originally posted by Miletić View Post
    Jeste 400 miliona ali kroz 3 godine i mislim da je to obestecenje i plate igraca... Ali dobro ne zalim se, i to je odlicno u odnosu na ovo poslednjih par sezona
    Inace Galiani se nalazi u Zagrebu gde je dosao na pregovore sa Mamicem i agentom Marka Pjace o transferu... Mislim da je ozbiljna prica, cena 18 miliona navodno.

    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
    Pa nije da prošle godine nisu uložili lovu, sad što su malo omanuli jbg.

    Comment


    • Pa pazi meni je tu samo Bertolaci promasaj mada i za njega ima nade ako proigra pod Montelom... Bacca dobar, Romagnoli isto solidan i vrlo mlad a Adriano dosao za neke smesne pare pa ga mogu uvaliti uvek za te iste i samim tim nije promasaj jer ne gubis na njemu... Kucka pogodak recimo...
      Vise je to lose generalno jer ima previse losih igraca, tek nakon 3-4 prelazna roka poput tog od proslog leta ce se videti ozbiljna promena, nije to solodan tim pa ga malo pojacas vec bas kanal koji treba menjati iz korena

      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Meni je Kučka kanalčina....u stvari svi igrači su ostali nedorečeni, osim eto eventualno Bake, ako ćemo realno.

        Comment


        • Kucka je kanal za 15 miliona, za 3-4 ili koliko je vec placen i njegova primanja je pogodak... Trudi se momak, trci vise od svih, borben je za razliku od nekih... Verovatno ti je i kriterijum malo previsok jer si navikao na Juve i njihove majstore

          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Originally posted by Miletić View Post
            Kucka je kanal za 15 miliona, za 3-4 ili koliko je vec placen i njegova primanja je pogodak... Trudi se momak, trci vise od svih, borben je za razliku od nekih... Verovatno ti je i kriterijum malo previsok jer si navikao na Juve i njihove majstore

            Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
            Pa pazi, meni je Sturaro prosek igrač, a Kučka je taj neki tip igrača i kad uporedim jednog prosek Sturara sa Kučkom....mada sa druge strane ni Sturaro u Milanu ne bi pružao ništa bolje partije od tog Kučke....

            Comment


            • Bas to, prosek okruzen prosecima koji se cak i ne trude ne moze mnogo dok prosek okruzen majstorima bude prividno bolji jer ga oni takvim cine.
              Primer Nocerino iz one sezone kada je Ibra dosao, Boateng bio na bolesnom nivou, bili su tu jos i velemajstori Pirlo i Sedorf, Robinjo bio dobar itd...

              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • Al s druge strane pogledaj ti reprezentaciju Italije, niko mene neće nagovoriti da su Parolo, Đakerini, Sturaro, Pele, Eder, De Šiljio i Florenci kadri da se nose sa onom alom od Pancera....jebem li ga, ima malo tu i do trenera, atmosfere....

                I da, zaboravim da kažem, za Milan bi prvi korak ka uzdizanju bio taj da naprave svoj privatan stadion, dotle sve je navlačenje....

                Comment


                • Ima normalno, u Milan se uvukao neki gubitnicki mentalitet i losa atmosfera a i strucnjaci posle Veselog sve uglavnom nedorasli pocetnici.
                  Stadion je apsolutni prioritet ako planiraju da se uhvate u kostac sa Juveom i da budu neki faktor u Evropi. Valjda ce se Kinezi pozabaviti time, ja bi radije tih 400 miliona utrosio na stadion, onda mi ne bi bila frka da cekam par godina makar bili ovakvi rezultati kao prosle sezone

                  Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Jedno je liga a drugo su kup takmicenja, u kup takmicenja ima mnogo vise kalkulisanje i sreca moze da ti donese dosta toga. U Ligi bas moras imat kvalitet.

                    I Pogba prosle godine nije lici na sebe dok je igrao sa Padoinom i Sturarom u vezi. Cak sta vise, bio prosek

                    Comment


                    • Originally posted by Prototype View Post
                      Jedno je liga a drugo su kup takmicenja, u kup takmicenja ima mnogo vise kalkulisanje i sreca moze da ti donese dosta toga. U Ligi bas moras imat kvalitet.

                      I Pogba prosle godine nije lici na sebe dok je igrao sa Padoinom i Sturarom u vezi. Cak sta vise, bio prosek
                      To da pobediš Belgiju, Španiju i od Nemaca ispadneš jedva na penale, nema puno veze sa srećom, koliko ima sa kvalitetom i nekim drugim stvarima.

                      Comment


                      • To ti je odbrana armirani beton i do maksimuma uigrana, Konteova genijalnost i motivacija a i igracki kadar koji je pomalo potcenjen, nisu oni uopste toliko losiji od ostalih i onda se covek iznenadi... Ima i do mentaliteta, Italijanima je u krvi kup takmicenje, dvomec itd

                        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • A i Juve je dominacija, kako je čudno evo par sezona unazad kada krene takmičenje sve pomisliš smanjio se jaz između Juventusa i ostalih ekipa, a kad se završi sezona zapravo skapiraš da je taj jaz još veći....tek sada je Juve spejs šatl za ostale u Italiji, prejak tim, mozda i top3 u Evropi.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            To da pobediš Belgiju, Španiju i od Nemaca ispadneš jedva na penale, nema puno veze sa srećom, koliko ima sa kvalitetom i nekim drugim stvarima.
                            Pa nemoj mi samo reci da je Italija tebe odusevila na ovom EP sa svojom igrom. Msm na stranu njihova borbenost i pozrtvovanost, ali igra im je bila obicno smece, smor i sta sve ne. Ljudi igrali na rezultat i iskopali rezultat svaki put, ustavi nije moglo svaki put. Belgija je precenjena do bola, Spanija slicno kao Barsa, znas sta radis protiv njih, ne trebaju ti neke zvezde u ekipi. Sedis pozadi i cekas sansu, ne mogu leba protiv catenacio-a. Ta ista Nemacka je bila bolja barem 5x. Al ne presudjuje uvek kvalitet. Kvalitet je bio u zadnjoj liniji i na golu, ostalo mrka kapa.

                            Msm ne znam ni zasto pisem sve ovo, hvala Bogu imam oci i kad kazem da je vezni red sa napadom prosek jbni, onda to i jeste, jer jos uvke nisam slep. Fudbal je timska igra, organizvane i discplionavane ekipe umeju da izbace jace ekipe u kup takmicenjima, ali ne da ih nadmase u ligaskim takmicenjima.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Al s druge strane pogledaj ti reprezentaciju Italije, niko mene neće nagovoriti da su Parolo, Đakerini, Sturaro, Pele, Eder, De Šiljio i Florenci kadri da se nose sa onom alom od Pancera....jebem li ga, ima malo tu i do trenera, atmosfere....

                              I da, zaboravim da kažem, za Milan bi prvi korak ka uzdizanju bio taj da naprave svoj privatan stadion, dotle sve je navlačenje....
                              Ne kazu dzaba turnir je sprint,a liga je maraton...tu cak imam i nekakvog iskustva pa ti mogu reci da na turniru ti mozes dosta toga da sakrijes i da dodjes cak i do neke medalje ako nisi kvalitet(kroz motiv,nesto zatvoreniju i borbeniju igru,itd),ali u ligi te sve stigne i dosta ti se smanjuju sanse za tako nesto
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Upravo tako, zato je titula Lestera mozda i najveci uspeh u fudbalu...

                                Comment

                                Working...
                                X