Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 16/17 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kome dajete najvise sanse za titulu ove sezone, a kome za ispadanje?

    Po meni je Man Utd favorit broj 1, doveli Pogbu, Ibru, Mkhytariana, pa onog iz Villareala u odbranu koji ce se verovatno dobro uklopiti sa Smallingom u stoperskom tandemu i na klupi Mourinho.
    Sto se Mancester Sitija tice mislim da ce Gvardioli trebati vremena da ukomponuje se i da ove sezone nista nece uraditi. Celsi moze daleko, ako se ne varam ne igraju Evropu, bice rastereceni sto se toga tice, doveli Kantea, Batschyia i mozda bi im trebao jos neko u odbrani plus tu je Antonio Konte koji je veliki znalac.
    Liverpool verujem da ce igrati atraktivan fudbal, ali nekako njih ne vidim kao kandidate za titulu uopste.
    Sto se Arsenala tice glavni problem je Wenger, da se ne lazemo da bi konkurisali za titulu potrebno je dovesti 2-3 odlicna igraca, e sad da li ce se on otvoriti pitanje je. Napadac i stoper pod hitno, Giroud ne moze sam izgurati celu sezonu.
    Najprijatnije iznenadjenje ove sezone bi (opet) mogao da bude W.Ham, no sve zavisi kako ce igranje u LE uticati na njih. Takodje i od Evertona ocekujem da budu u TOP10.

    Na Leicester i Totenhem mislim da ce negativno uticati igranje u Evropi i da ce u prvenstvu beleziti losije rezultate.

    A glavni kandidati za ispadanje su za mene Swansea City i Hull, ne bi me iznenadilo da se Bournmouth vrati u Championship.

    Inace ne mogu da docekam da krene nova sezona! Idemo Wengeru do TITULE, TRIPLETE!
    Last edited by Tobdzija; 10-08-16, 21:14.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Klop ako dovede Dahuda i ako ga zaobidju povrede moze komotno do titule. Njemu nije toliko bitan personel kao nekim drugima koliko implementacija sistema a koliko sam video na ovim pripremama to ide u odlicnom pravcu i odlicnom brzinom. Jasno mi je da mu je tim na papiru daleko od savrsenog, ali kod njega su svi delovi masine, zupcanici. Ako on to podmaze kako treba, ne bih ni ja njih tako lako otpisao.

      Junajted igra katastrofa za sada, bezbroj sitnih problema, van ritma, van neke spreme. Ako se ta sanira na vreme, mozda i bude nesto.

      Meni je Siti favorit br 1.
      sigpic

      Comment


      • I meni je City isto jer vec imaju dobru ekipu,a iznenadjujuce brzo su prihvatili onaj njegov nacin igre...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Ako ce da igra sa tri u odbrani prije ce se najstrasije prosuti nego sto ce titulu osvojiti. To ne prolazi u PL.

          Meni su i Klop i Konte opasniji. Ali prvi nema dovoljan igracki kvalitet i dovoljan budzet, a drugi jos uvijek nije rijesio sve pozicije.
          sigpic

          Comment


          • kako ne prolazi pa najuspešniji tim u drugom delu prvenstva je bio sautempton, iza lestera naravno a oni su upravo u tom periodu igrai 3-5-2
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Ako Arsenal dovede onog 'madness' napadaca o kojem bruji cijeli twitter, prvo cijeli forum ce ga imat na fantaziju, a drugo osvojit ce titulu bez problema. Mesut obara rekord asistencija, a 'madness' napadac uzima zlatnu kopacku.

              Mustafi je zavrsen to odma da kazem, a ako slucajno legne Mahrez sa napdacem ide se na tripletu.

              Ali, ja bi bio generalno zadovoljan samo sa Mahrezom i Mustafijem za titulu u Ligi.

              Murinjo ima tonu posla, a Pep jos vise. Sa Conteom ne znam sta se desava.

              Ali u ovom momentu, Arsenal bez spica ili Mahreza nema sta da trazi u trci za titulu.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Dosta novih menadzera u top timovima. Pitanje je samo ko će prvi da uigra ekipu i postavi svoj sistem. Mislim da nas očekuje nikad neizvesnija sezona. Ovaj vikend sam odavno rezervisao. Samo TV i ja, oči u oči...

                Što se tiče Kloppa i Liverpula, fale nam 2-3 igrača za borbu za titulu. Iskreno, bio bih zadovoljan sa top4 ove sezone.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Pa sto tako nisu igrali cijele sezone onda i imali bolju sezonu nego pretproslu

                  Jedino sto je dobro u PL za takvu postavku su dva napadaca, ovo sa jednim ne ide tako lako u PL, to je Murinjo samo doktorirao. Ali se meni ni 4-2-3-1 ne svidja toliko, radije bih da se igra 4-4-2 klasika.

                  Kao sto rekoh i Nashu jedan od ove trojice ce sigurno da flopuje, samo da vidimo koji(Murinjo/Gvardiola/Konte). Arsenal sa stoperom i napadacem je najizbalansiraniji, ali treba vidjeti i koji stoper i koji napadac. Svakako je Mustafi upgrade na ono sto su imali do sad.
                  sigpic

                  Comment


                  • Za osvajanje Prema će se boriti šest ekipa i to ovim redosledom: Lester, Arsenal, Liverpul, Siti, Čelzi, Totenhem.

                    Comment


                    • Lester ako bude u top 8 da pjeva
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by goku View Post
                        Za osvajanje Prema će se boriti šest ekipa i to ovim redosledom: Lester, Arsenal, Liverpul, Siti, Čelzi, Totenhem.
                        A gde je Mourinho u ovoj prici?
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Pa sto tako nisu igrali cijele sezone onda i imali bolju sezonu nego pretproslu
                          Jbg, muka ih naterala tako da igraju nije bilo planirano


                          Ja ne verujem da ijedna formacija pripada prošlosti, sve zavisi od igrača, trenera i ostalih okolnosti slučaja, tako da ne bih nikog otpisivao unapred


                          šta više, mislim da bi više trebalo Konte da se brine za njegovu 4-2-4 nego li Pep sa tri u odbrani
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • U principu, Spursi su ista ekipa od prošle sezone, uz dodatak Jansena i Wanjame? Bez nekih bitnih odlazaka?

                            Nisam ih nešto pratio...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Ako Arsenal dovede onog 'madness' napadaca o kojem bruji cijeli twitter, prvo cijeli forum ce ga imat na fantaziju, a drugo osvojit ce titulu bez problema. Mesut obara rekord asistencija, a 'madness' napadac uzima zlatnu kopacku. :
                              I da dovedete Mesija verujem da ne bi uzeli titulu. Tj prekucali bi vi do januara. 100% mozda i marta. A onda gravitacija... top4 max. Jbg tako je kako.

                              Nikakvo omalovazavanje, vec stvarno ne verujem, pre bi Lester odbranio, nego Vi ili Totenhem osvojili. Nekako ste ukleti. Jbm li ga.

                              Moram se sloziti sa Viskom, rano je o tome ko osvoja, ima jos 20 dana. A verujem da ce svi bar odraditi jedan panic buy. Bas zajebana prica. Jer 3 najjace da kazem ekipe (ali nisu), imaju 3 nova trenera. Novi sistemi. Liver je meni isto bas cudan, i iskreno mislim da mogu da ponove onu ludacku sezonu ako im Staridz ostane ziv. I ako se smanji malo primanje debilnih golova. Ali isto tako moze da im se desi neki ludacki kiksevi. Isto kao i nama. Nekako mi je Celzi onako sa Konteom, najnormalniji. I da ako ne bude previse jezickih barijera da ce najbolje proci trenutno.

                              Pep, ne verujem da ce da podbaci. Ali ovo nisu Nemacka i Spanija. Nema takvih majstora u sredini, a ni u odbrani. Ali Pep je to, ne verujem da ce blamirati i on i Konte su mi sigurica za top4. Druga dva mesta ko manje bude gresio.

                              Ispadanje je lagano, Hull i Svonsi. I kidanje Barnli, VBA, Sanderlend. I jos mi Sanderlend favorit da ostane .
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Ma Konte ce igrati na cvrstinu tu nema dileme, kakvu god formaciju da izvede tu ce tvrdo i disciplinovano da se igra, maksimalno zategnuto i on zna kako se osvajaju bodovi. Pep ce ici na posjed, potpuno drugi fudbal, a posjed i otvorenost u PL nije bas najsrecnije rjesenje. Barem do sad nije bilo

                                Evo Lester, ono sto su igrali prosle sezone sigurno nece ove, jer ostali nisu glupi, sad ce im svjesno prepustati posjed, pa cemo da vidimo kako ce se snaci u takvoj igri kad nema kontri i kad brzina mora da se koristi na drugi nacin. Liverpul je tako igrao one sezone kad im je titula izbjegla za dlaku, pa posle toga ih niko vise tako nije napadao, nego im davao loptu, a onda je to islo mnogo, mnogo teze.

                                Klop i Konte nemaju nikakvih obaveza bez PL i to je njihova velika prednost, Murinjo je najveci pobjednik i ima ligu u malom prstu, Venger ima vec dugo vremena kicmu i jak je na svim pozicijama, ima i dubinu, a Siti je promijenio dosta toga, i po meni oni treba jos da mijenjaju, jer su bekovi bas nedorasli, a taj posao se ne moze zavrsiti za jedan prelazni. Tako da Konte, Murinjo i Gvardiola imaju jos posla, s tim sto ocekujem da Konte dovede stopera i ofanzivca do septembra, Klop sigurno zna sta zeli i sta mu treba, ali nema finansijsku moc da privuce igrace kao ostali. Vest Hem je prejak na papiru sa odlicnim trenerom, Totenhem ista prica, Everton ce biti jaci nego sto je bio, Sautempton najbolje radi u PL, prosla sezona je dokaz da je nezahvalno bilo sta prognozirati. Jer prosle sezone je Celsi bio najjaci na papiru, potom dva Mancestera, pa znamo kako je to zavrsilo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X