Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 16/17 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Xhaka je nesto za cim ja placem od odlaska Xabi Alonsa. Mislim da je strasno pojacanje, zavidim Arsenalu
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Xhaka je novi Xabi po meni
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Dobar je Xhaka,ali ne zurimo nigdje sa poredjenjima...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • A dobro jebiga, po stilu igre podsjeca bas bas na Xabia, al naravno bas bas daleko od tog nivoa jos uvijek.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by mark it zero View Post
              Xhaka je nesto za cim ja placem od odlaska Xabi Alonsa. Mislim da je strasno pojacanje, zavidim Arsenalu

              Bravo. Meni je on karakteristikama pljunuti Xabi, to sam davnih dana rekao i smiješna su mi ova poređenja sa klasičnim CM-ovima, tipa ovo što ga uspoređuju Kroos-om, Pogbom i ostalim sl.igračima, te su mi smiješne priče kako Xhaka nije za holding role, da mora igrati b2b u Arsenalu i imati slobodu prema naprijed, a momak cijelu karijeru malte ne gdje god je bio igra upravo holdinga i to vrhunski radi.
              Last edited by Mario14; 01-08-16, 22:27.

              Comment


              • Alonso usao uveliko u 35. godinu i igra vrhunski fudbal i pri tome top nivo spremnosti...sjetimo se protiv Atletica u 1/2 LS-a najbolji igrac uzvratne utakmice

                Neki se u 30. vec raspadaju,a da ne pricam gdje su njegovi vrsnjaci sada...recimo za sada Xhaka dobar sa tendencijom da bude jako dobar
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Dzimbo Vajt kaze ostaje Kosta, ali Oskar ide. Oskaru cijena oko 30 miliona funti. Hm prilicno sam siguran da je PSZ prije nudio mnogo vise, saburo, Avrame?

                  Ipak Celsi pokusava da dovede Lukakua i pored ostanka Koste.
                  sigpic

                  Comment


                  • Vilijams u Evertonu za 10 miliona funti. Svonsi nece prezivjeti ovu sezonu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Sramota je stavljati Xabija i Xhaku u istu recenicu, covek je osvojio sve sto se osvojiti moze, igrao u tri najjaca kluba u tri najjace lige, i sve to radio sa stilom, najveci smeker svetskog fudbala. Kakav crni Xhaka, nemojte da se zajebavamo, dobar je on, ali nije ni blizu Xabiju ni blizu. Niti mislim da ce ikada biti blizu Xabiju.

                      Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Dzimbo Vajt kaze ostaje Kosta, ali Oskar ide. Oskaru cijena oko 30 miliona funti. Hm prilicno sam siguran da je PSZ prije nudio mnogo vise, saburo, Avrame?

                        Ipak Celsi pokusava da dovede Lukakua i pored ostanka Koste.
                        Pa tako je kako sam pisao, al brate ovaj Sky, ja sad stvarno ne znam dal njima mogu da verujem, ok nije ovaj lik tvitao, eno Srdjan što je kod nas postao kad su javili da smo potpisali Kantea ovi sa Skaja su odgovorili "nonsense"

                        Za Kostu rekoh već da niko od ovih izvora koje pratim u poslednje vreme ništa nije javio da odlazi, jedino "negativno" što sam video je jedna rečenica u Telegrafu da je Kosta nešto na "tankom ledu" kod Kontea i to je sve


                        Za Oskara nemam šta posebno da kažem, trpi se čovek, gura se već kolko sezona i uvek ista priča, kad igra super i nama i njemu u suprotnom nestane a znate kakav je prem, klub koji juri titulu teško podnosi takve situacije, mi smo onaj period pod Murinjom kad su stvarno razbijali, vezali gomilu dobrih utakmica baš kad se poklopila forma Azara,Fabregasa i Oskara, nakon toga, potop, maltene nas je samo Azar vuko do titule

                        Sad ono, sve zavisi od Intera, par puta se pomenulo da da nije problem da ga prodaju ali tražiće zaradu, dakle minimum ovo gore navedeno, dal Inter može to da plati, to ne znam.



                        Ovo za Lukakua, sad piše ovaj Matt Hughes (https://twitter.com/matthughestimes) da mi izgledamo ipak imamo neku klauzulu

                        A sell on clause will be activated should Lukaku move to a club for more than £28m as he hit certain scoring+appearance targets
                        While the precise details of the Lukaku clause are not known, #CFC will use it and the money they are owed to demand a discount

                        Telegraf je pomenuo tri mete što se tiče napadača Alvaro,Miču(kako već) i Lukaku , za Alvara smo izgleda poslali dve jake ponude ali kaže Law iz Telegrafa da od toga nema ništa osim ako sam igrač ne isforsira transfer a od toga jelte nema ništa verovatno(tvit je u temi Čelzi da ne kačim ponovo)
                        Last edited by saburo sakai; 01-08-16, 23:24.
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Sautempton doveo dva pojacanja.
                          Aleks Mekarti je novi golman Sautemptona. Stigao je iz Kristal Palasa, ali detalji transfera nisu objavljeni, jedino se zna da je potpisao ugovor do leta 2019.

                          Comment


                          • ooo iceman ostaje

                            Gylfi Sigurdsson signs new four-year contract at Swansea.
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X