Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 16/17 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne zezaj da ce oni uzeti Subotica

    Comment


    • Kad smo vec kod Valdesa,evo i zvanicno

      Comment


      • Mi ovde cekamo da Big S uleti sa nekom transfer bombicom

        Rece danas da ceka pravu priliku

        Bice Sanderlend crna ptica zlosutnica,ispadanja nema
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Originally posted by saburo sakai View Post
          Mi ovde cekamo da Big S uleti sa nekom transfer bombicom

          Rece danas da ceka pravu priliku

          Bice Sanderlend crna ptica zlosutnica,ispadanja nema
          Prvi je Davide Santon, napustio je ritiro Intera, verovatno još medicinski pregledi.
          sigpic

          Comment


          • Može da priča ko šta oće ali Big S je spasio sezonu u januaru transferima i bilo bi glupo da ga uprava sad ne podrži i napravi isto kao sa Advokatom lane


            hm,ne mogu da se setim kakav je,znam da je igrao za Njukasl pa su ga ovi prodali ponovo Interu,tako nešto ...
            samo mi nije jasno zašto na listi igrača ne pokazuje onog Jedlina,dal su ga prodali šta je bilo,pojma nemam ....evo sad gledam to je ladno igrač Totenhema što znači da je ostao samo na Anholtu i onom Dzounsu

            Na drugu stranu,onaj Sako iz WH je podneo zahtev za transfer,ovaj redovno igra sa dva napadača,imaće minute sigurno ako ga dovedu do kraja

            Meni je samo krivi što je onaj završio u zatvoru,čini mi se da bi lepo funkcionisao sa Kazrijem,na drugu stranu problem su im definitivno slabe partije Katermola i Rodvela,ni na kraj pameti mi ne bi bilo da će prebacivanjem Kirkofa sa CB na DM spasiti situaciju
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Najvjerovatnije da ce Milan prihvatiti ovu ponudu za Baccu.

              West Ham have bid almost £26m for AC Milan striker Carlos Bacca, according to reports.

              Bacca only signed for Milan in 2015 from Sevilla and has scored 18 goals in 38 Serie A games.

              Comment


              • Ne znam koliko je pouzdan Sajmon Dzons iz DMa ali kaze da Venger nece da plati koliko Lion trazi za Lakazeta.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Ne znam koliko je pouzdan Sajmon Dzons iz DMa ali kaze da Venger nece da plati koliko Lion trazi za Lakazeta.
                  Bas cudno..

                  Otac je to, kao da iz svog dzepa daje pare.
                  Last edited by Rossonero; 07-07-16, 23:06.

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Ne znam koliko je pouzdan Sajmon Dzons iz DMa ali kaze da Venger nece da plati koliko Lion trazi za Lakazeta.
                    Loš katastrofa ,da ne kažem dno dna

                    Mail,mislim da sam već pisao o tome,je pouzdan kad na vrhu teksta stoji ono "sportsmail understands" tad uzeti ozbiljno,to vam je najsigurnije,nevezano za to ko piše

                    Imaju onog Nil Eštona,on je jedan od jačih ali retko kad nešto kači
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Wenger je budala, postujem ja Girouda, ali opet cemo imati samo jednu opciju u napadu i tako godinama unazad. Dovodi vise tog Lacazetta!

                      West Ham po meni najbolje odradjuje prelazni rok do sada.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Tottenham are close to agreeing a fee with AZ Alkmaar to sign Vincent Janssen, Sky sources understand.

                        Comment


                        • Originally posted by Topdzija View Post
                          Wenger je budala, postujem ja Girouda, ali opet cemo imati samo jednu opciju u napadu i tako godinama unazad. Dovodi vise tog Lacazetta!

                          West Ham po meni najbolje odradjuje prelazni rok do sada.
                          WH Pa oni još nikog nisu doveli ,otkupili su Lanzinija(al to je od prošle godine),jedino ovaj besplatno što je stigo

                          Na drugu stranu,odbili su ih za gomilu igrača,mislim nemam ništa protiv WH,baš naprotiv al ne kontam na osnovu čega su odradili najbolje do sad

                          I to pored Lestera koji je zadržao Vardija što je samo po sebi veliki uspeh,dok su doveli golmana te jednog u vezi plus Musa samo što nije ,ako to nije dobar posao onda ne znam šta je
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Dovode Baku za neku sitninu, ali svakako Lester odlicno posluje za sad.

                            Vidis tog Baku je mogao Venger da dovede.
                            sigpic

                            Comment


                            • A Torea i Feghoulija ste zaboravili?
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Znam za Baku ali to je jedan igrač i još ništa nije službeno,piše DiMarzio da je i AM zainteresovan za njega ,tako da ne mogu to da uzmem u obzir

                                Lester ne radi odličan posao nego sabija,nije to neki Bajern Minhen nego Lester jebani ali jbg uvek će se ljudi diviti nekom klubu koji u paradiz konkurenciji dovodi igrače nego nekim devijacijama
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X