Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 16/17 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Velika steta sto se nije dosao Mkhytarian, a jos gore je sto je pojacao naseg direktnog rivala. Sad mi ne pada niko na pamet ko bi mogao da dodje, a da igra krilo.

    U napadu moju zelju znate - Lacazette!
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Originally posted by Topdzija View Post
      Velika steta sto se nije dosao Mkhytarian, a jos gore je sto je pojacao naseg direktnog rivala. Sad mi ne pada niko na pamet ko bi mogao da dodje, a da igra krilo.

      U napadu moju zelju znate - Lacazette!
      Kako da znamo,ozb.Lacazet,??gde se njega seti,znam da si ga prosle god.spominjao nesto,ove ne... Tacno ces ga prozvati da dodje,u ovom trenutku pristajem na sve,samo da ne bude zadnji dan pralznog i da ispusimo..,doduse Lukaku mi nekako deluje kao da je u svadji sa nogama ovih dana,njega bi eliminisao,a i mislim da nije Wengerov tip..
      sigpic

      Comment


      • Pronašo sam par pravila u slikama,lakše je tako,ako nekoga uopšte interesuje kako funkcioniše drugi krug





        Postoji izgleda i treći krug koji je navodno(mrzi me da guglam i za to) podložan subjektivnoj proceni date komisije
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Confirmed by Batshauyi's agent - 38m euros bid plus bonus and % of resale from #cpfc accepted by Marseille. Still other clubs interested
          OMG
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Crystal Palace agree €38m fee for Michy Batshuayi. West Ham and Tottenham still interested.
            Batshuayi likely to want a bigger club, Marseille need the cash. This may have set a price for others to match.
            Perhaps it's interesting that it was made public to a French newspaper, likely from Marseille end. Want it public they will take €38m.
            Neka je Vengeru Miki preskup.
            sigpic

            Comment


            • I Lacazette ce garant u West Ham ako odlazio iz Lyona, nece se Wenger setiti.

              Odlican posao za Crystal Palace.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Nista od Djukica.

                Comment


                • Meni je ovo nestvarno, smatram ga vrhunskim trenerom, nenormalno da vodi Forest.
                  sigpic

                  Comment


                  • Meni je nestvarno da jedan Kristal Palas izdvaja 38 miliona evra za jednog Batsuasija.

                    Comment


                    • Nestvarno je da Messi kakav je igrac, ne osvoji sa Argentinom trofej.
                      Nestvarno je da Lester osvoji PL.
                      Nestvarno je da Island dogura dokle dogura i ovo se granici sa SF.
                      Nestvarno je da Henryj izgura vise od mesec dana bez bana.
                      Nestvarno je da vidis prirodnu devojku bez sminke u po bela dana koja sedi u kaficu.
                      Nestvarno je da Manchester United u tri godine, dva puta ne igra ligu sampiona.
                      Nestvarno je da Wengerica ne kupi igraca kojeg je hteo.

                      Sve je to nestvarno, ali samo jedno je stvarno.

                      Pils light, stvarno najbolje!
                      Last edited by Ser Deni ®; 28-06-16, 17:45.

                      Comment


                      • The Guardian reported on Monday evening that Crystal Palace had offered the £10.5m fee that was sufficient to trigger a release clause in the contract of Magpies winger Andros Townsend.

                        "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                        Comment


                        • Wenger prva meta Engleza za selektora, ali znaju da ga nece moci uzeti prije kraja ovog ugovora i u zavisnosti od rezultata da li ce ostati jos u Arsenalu. Sautgejt bi trebao da dobije interim poziciju.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Šta novine pišu.

                            Nolito will fly into Manchester City today to finalise his move from Celta Vigo, say Daily Telegraph.
                            Saido Berahino's future at West Bromwich Albion remains uncertain with The Sun reporting that Southampton will offer £16 million to beat Stoke City to the striker.
                            Rennes winger Kamil Grosicki is a target for new Everton coach Ronald Koeman, say Liverpool Echo, with a £10 million bid considered enough for the Pole.
                            Leicester City's star midfielder N'Golo Kante has emerged as a target for Real Madrid.
                            Aston Villa are targeting former Liverpool and Southampton striker Ricky Lambert, currently at West Bromwich Albion, say Birmingham Mail.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Zna li se kad pocinju pripremne utakmice premijerligasa?

                              Comment


                              • Pogledaj na sluzbenim stranicama navijackih grupa,oni obicno negde u uglu stavljaju kakvo "odbrojavanje" do sledece utakmice
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X