Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 16/17 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moze Gundo sve, nema sumnje da ce mu biti plejmejker, ali vidjecemo vec.
    sigpic

    Comment


    • Slazem se za Gundu, nenormalan fudbaler kad je zdrav. Cak mislim da bi partnerstvo Xhaka-Gundo-Silva bilo jedno od najjacih na svijetu.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Moze li mi neko skinuti ovo "gooner" sa profila? Osjecam se kao da pripadam grupi kojoj je maliajnstajn glasnogovornik, i ono, pravo ruzan osjecaj ...
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Originally posted by Ves View Post
          Moze li mi neko skinuti ovo "gooner" sa profila? Osjecam se kao da pripadam grupi kojoj je maliajnstajn glasnogovornik, i ono, pravo ruzan osjecaj ...
          Odes i skines sam.

          I dobro je vise sa mnom, vrhunski naporan si postao.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Odes i skines sam.

            I dobro je vise sa mnom, vrhunski naporan si postao.
            gdje tacno?

            p.s. tebra, ti nemas pojma koliko si ti meni naporan, ali si politicki korektno naporan pa ti je, jelte, dzaba govoriti.
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • ^ Arsenal stigao Mančester, oba kluba imaju dve struje.
              Last edited by Abel; 27-06-16, 15:03.

              Comment


              • Mnogo ste silni sad sto ste doveli mikija, naravno da ce preci tamo gde mu je zagarantovno mesto i gde nema konkurenciju. Pored Ozila se ne bi naigrao na svojoj prirodnoj poziciji, meni je i drago što nije došao jer je to cisto gomilanje igrača. Slično kao što bi bilo pre 2 god da smo vratili Fabregasa. Dobro je poznato šta nama treba vrhunsko krilo, napadač i štoper.

                Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                Comment


                • A koje vrhunsko krilo cete pa dovesti? Miki moze da igra desno...a ne, tu igra vrhunski Lolkot.

                  Comment


                  • Originally posted by Weltschmerz View Post
                    Ova dvojica pored Vengera nisu isti likovi? Jbt. isti likovi. Nije ni čudo što ih je pomešao. Doduše ja slabo pratim fudbal u poslednje vreme pa ne znam dal su ove slike reprezentativne.
                    Jesu isti likovi, na obe slike je Tomisalav Madžar.

                    Comment


                    • Trebali su staviti i lik ovog iz Sevilje da vidimo dal ima neke sličnosti.

                      Comment


                      • Znaci odjednom Miki i nije tako dobar igrac da bi mogao igrati u Arsenalu. Zanimljivo, znaci li to da je Vardi sam uvideo da nije dovoljno dobar za Arsenal pa vas je zbog toga odbio?
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Weltschmerz View Post
                          Trebali su staviti i lik ovog iz Sevilje da vidimo dal ima neke sličnosti.
                          Unai Emeri

                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by srdjan_sl View Post
                            Znaci odjednom Miki i nije tako dobar igrac da bi mogao igrati u Arsenalu. Zanimljivo, znaci li to da je Vardi sam uvideo da nije dovoljno dobar za Arsenal pa vas je zbog toga odbio?
                            Ja to nisam rekao. On bi savrseno legao Arsenalu.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ja sam to rekao valjda mozemo imati različita mišljenja? I obrazložio sam da su nam mnogo potrebniji neke druge pozicije necu da se ponavljam...

                              Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                              Comment


                              • Sadio Mane danas na pregledi u liverpool
                                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                                Comment

                                Working...
                                X