Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 16/17 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Hajmo vako. Kupis Lakazeta za 50m, i on flopuje, treba ti napadac novi iduce sezone i naglo Lewandowski moze doci za 60m funti. Al kurac, nema vise 60m funti, jer si sprcio 50m funti na flopa iz francuske.

    Jel jasnije sad mozda, na sta mislim?
    Jeste, doci ce Lewandowski u Arsenal pored Reala, PSG-a, pa i Manchester Sitija.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Lewandowski je samo primjer.

      Potpuno je nebitno ko je, samo profil igraca je bitan, SVJETSKA KLASA.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Araenal bi trebalo da ima dovoljno novca da moze da priusti sebi flop, uostalom uvek se mogu izvuci neke pare cak i ako podbaci pojacanje, primer je Jackson Martinez, lik je bio bleda senka igraca iz Porta i opet Atletiko zaradio na njegovom transferu u Gvangzu.
        ..
        Arsenal tesko moze da privuce u ovom trenutku igraca svetske klase jer:
        1. Ne garantuje ozbiljnu sansu za osvajanje najvecih trofeja
        2. Ne placa bolesne sume igracima na ime ugovora poput nekih

        A to su dve najvaznije stvari iz ugla fudbalera u danasnjem fudbalu, ova druga stavka nazalost i najvaznija...

        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment




        • Flop. Puno je 50 miliona koliko Lyon trazi, ali da je nekih 30-ak bilo bi u redu. Mada sami su krivi Englezi sto sada svi hoce da im izmuzu sto vise para, sami su krivi sto su preplacivali igrace.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Redmond oficjalno u southampton
            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

            Comment


            • Originally posted by Freshman View Post
              Pa ovo bi i definitivno trebalo da znaci da Mane odlazi. Mislim na dolazak Redmonda.
              Njega Sautempton prati već neko vreme i verujem da bi ga doveli u svakom slučaju,ne znam iz kog razloga Klop dovodio Manea ali on je u Sautemptonu igrao dosta i kao SS a Kuman je izjavio da ga vidi kao napadača,ne klasičnog baš,tako da su oni/on verovatno imali u planu ovaj transfer Redmonda u svakom slučaju a ne kao direktnu zamenu

              Očito da klub neće menjati svoju filozofiju i vidi u njemu igrača koji se može razviti pod njima i docnije prodati za veće pare
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Venger je carina





                  Za Wengera ovo Europsko nogometno prvenstvo ne prolazi prema očekivanju. Hrvatsku je proglasio svojim favoritom za osvajanje titule, no rano je ispala, a sigurno mu nije dobro sjeo ni promašen penal skupocjenog Arsenalovog novog pojačanja Granita Xhake koji je izbacio Švicarsku iz natjecanja.

                  Da stvar bude gora, u javnost je procurio i njegov veliki gaf s naše utakmice protiv Turske, kada je doktora Tomislava Madžara, posebnog savjetnika predsjednice Grabar-Kitarović za zdravstvo i sport na tribinama u Parizu zamijenio za španjlskog trenera Unaija Emeryja.

                  'Razgovarao sam s Davidom Trezeguetom, kad mi je Wenger prišao, stisnuo ruku i čestitao na osvajanju Europske lige sa Sevillom. Potom me pitao jesam li se dogovorio s PSG-om,' otkrio je Madžar za Sportske novosti.

                  Očekivano, ovaj gaf brzo se proširio među svjetskim nogometnim portalima, a Wengeru se ponovo smiju, kao i svojedobno kad se poskliznuo i pao izlazeći sa stadiona te zbog one njegove debele predugačke jakne kojom se znao zaogrnuti tijekom utakmica Premiershipa...
                  sigpic

                  Comment


                  • Ja ne vjerujem, ovo je nesto najjace ikad

                    Ima i ova verzija price, ne znam je li istina, ali ga je trolovao pritom

                    "I sat behind David Trezeguet when Arsène Wenger came. He shook my hand and congratulated me for my successful season in Seville before asking me if everything was settled with PSG", says the member of Croatian medical team. He then decided to play along and answered: "No, not yet, I've been in contact with other clubs, including Real Madrid. We'll see what happens in a few weeks"
                    E dje ne rece da je u kontaktu s Arsenalom jos hahahaahhaa
                    sigpic

                    Comment


                    • Comment


                      • Ova dvojica pored Vengera nisu isti likovi? Jbt. isti likovi. Nije ni čudo što ih je pomešao. Doduše ja slabo pratim fudbal u poslednje vreme pa ne znam dal su ove slike reprezentativne.

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Pa doci ce Miki, to bas ocekujem da se desi.
                          Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Covjek ce da ide iz Borusije u kojoj ima LP i ima da bira izmedju Uniteda koji nema LP i Arsenala za koji navija od kako je dijete bio i smatra Wengera jednim od najboljih trenera ikad. Mislim izbor je jednostavan.
                          Originally posted by maliajnstajn View Post
                          http://www.90min.com/posts/3310799-h...iew-resurfaces

                          Lagan izbor kao rekoh, barem za njega.
                          Originally posted by maliajnstajn View Post
                          A poprilicno sam siguran za Mikia, za Xhaku sam bas bas bio siguran, ovo sam bas siguran
                          Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Izgleda da se odustalo od Mikija i okrenulo se Draxleru. Ono generalno 40m eura za njega je previse.

                          #akiWhispers

                          Comment


                          • Miki 32 miliona eura + bonusi. Dobra cijena za zvanicno igraca sezone u BL.

                            Mane 34 miliona funti. Mozda se cini malo skuplji ali PL igrac, i svakako ozbiljno pojacanje za Klopa. Nema stajanja, brutalna brzina i prodornost.
                            sigpic

                            Comment


                            • A cekajte, sta je sa decackim snom Mkyhtariana da zaigra za Arsenal? Ne igra sad nikakvu ulogu ni to sto Arsenal igra LS, a Manchester ce LE? Fulio si Aki samo tako....
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • To za LS je jedna od najvecih zabluda. Igraci idu u jebenu Kinu, a tamo nema LS. Garantujem da ce Celsi lakse privuci igraca od Arsenala, pa iako nije u Evropi ove sezone.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X