Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 16/17 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo ja nisam nikad vidio

    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Džordiji hoće napolje. Vazda pošteni ljudi.
      sigpic

      Comment


      • Ide boga mi ovo u 5 deka. Za sad je mizerna razlika ispod 1% za #Stay

        Al izgleda ce ultra liberalni London da presudi. 70% izlaznost bila.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Aki baci pogled na rezultate
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • kad vidi bice teski meltdown

            Comment


            • Nisam boga mi ocekivao da ce izaci. Mislio sam da ce London izvuci situaciju ali nista od toga.

              Ako sam do sad bio 99% siguran da je Trump novi predsjednik Amerike, sada sam 100% siguran. Konzervativci su u vecini sada.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ma radnicka klasa najvise glasala za izlazak, Sunderland i Newcastle im presudili.

                Ma kakav Trump, idiot. Klintonova ce ga izdominirat

                Funta odmah pala za 10% u odnosu na amercki dolar.

                Comment


                • Eo Proto u avatar 4 godine da je Trump novi predsjednik Amerike. Taj covjek je sve, al idiot i glupan sigurno nije.

                  Na isti fazon ce dobiti izbore. Ultra konzervativna kampanja i glasat ce za njega radnicka klasa.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Eo Proto u avatar 4 godine da je Trump novi predsjednik Amerike. Taj covjek je sve, al idiot i glupan sigurno nije.

                    Na isti fazon ce dobiti izbore. Ultra konzervativna kampanja i glasat ce za njega radnicka klasa.
                    Ma ko ga sisa, pogledas ko je sve kandidat i bude ti svejedno

                    Comment


                    • Kakve ce sad sve ovo posledice imati na engleski fudbal? Oce li sada za svakog igraca van Ostrva trebati work permit?
                      sigpic

                      Comment


                      • Veca bi katastrofa bila da Hilary dobije. Ona bi zveknula atomsku negdje i napravila sranje.

                        Bolje Trumpo da se koncentrise samo na Ameriku, a vanjsku politiku da ostavi na tome da se ne mjesaju u tudje politike.

                        @Erik

                        Mislim da hoce. Jedino ako potpisu neki ugovor EU i UK.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
                          Kakve ce sad sve ovo posledice imati na engleski fudbal? Oce li sada za svakog igraca van Ostrva trebati work permit?
                          Imaš na prethodnoj stranici jedan tvit koji sam ja kačio i da,npr Zuma ne bi mogo da igra,bilo bi kao da kupuješ igrača iz J.Amerike




                          Molim moderatore da se obrišu ovi postovi o politici,svako političarenje na forumu je zabranjeno !!!!
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Vidim da vise nece moci da se kupuju igraci koji su mladji od 18 god. Znaci mi bi ga izduvali za Mensu itd...
                            sigpic

                            Comment


                            • Piše,ako je potpisao ugovor a jeste da neće uticati sad na njega ali bi mogo da ima problema kad istekne
                              (ako do tad ne ispuni odredjene uslove)
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Najjace sto sam procitao da je Bejl sada stranac u Realu i da ce morati da prodaju nekog da bi njemu uglavili mesto . Kazemiro, Modric i ne znam ko jos.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X