Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 16/17 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da je javio Telegraf da mu je ponudjen novi ugovor,njemu i Kanteu
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Kantea ce neko uzeti, moguce da ce on u PSZ, logicno izgleda ako mu se bas ne ostaje u PL. O Marezu se nista ne prica.
      sigpic

      Comment


      • Za Mahreza se potajno Barcelona spominje.

        Comment


        • Nije poludio da ide u Barselonu ili Real i sjedi na klupi
          sigpic

          Comment


          • Bas mi je drago sto je ostao,zbog ovakvih stvari volim prem

            U inat onom Bajernu i njegovom monopolu
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Originally posted by Topdzija View Post
              Posto Vardy ostaje u Leicesteru, ja da sam na Wengerovom mestu doveo bih Lacazetta iz Lyona, on mi je zelja jos od prosle sezone. Ovako u suprotnom ce ga dovesti Bilic i ima da izdominira sa Payetom, Antoniom, Feghulijem, Toreom i ekipom, jer bas takav tip napadaca im fali.
              Taj Lakazet ništa bolji od Žirua nije džabe bi se trošile pare , potrebnije je desno krilo i štoper .
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Lacazette ce se savrseno uklopiti u Bilicev sistem ako ode, plus ce tada imati 2 razlicita tipa napadaca(Andy Caroll ako ostane), a uz onakva krila i Payeta rezultati su zagarantovani.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Kantea ce neko uzeti, moguce da ce on u PSZ, logicno izgleda ako mu se bas ne ostaje u PL. O Marezu se nista ne prica.
                  Dolaskom Emerya sto je skoro izgledno, PSG ce juriti Krychowiaka i o tome se dosta pise. Moguce je da ce Arsene pojuriti Kantea, ali dolaskom Xhake, ja mislim da je on tu posao zavrsio.

                  Tako da su vrlo realne sanse da ostane i Kante, pogotovo ako ugovor novi bude dobar.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Comment


                    • Ludo vrijeme

                      Breaking | West Ham United have made a new €52m offer for Lyon striker Alexandre Lacazette, according to L'Équipe. More to follow.
                      sigpic

                      Comment


                      • Lacazette vrijedi plafon 30m.

                        52m

                        Comment


                        • Jebat ga daj Moratu za 60m eura.

                          Svejedno ce funta sad pojacat malo u odnosu na euro zbog #Stay
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Pochettino za male pare doveo odlicnog igraca.

                            Last edited by Rossonero; 23-06-16, 23:59.

                            Comment


                            • Ne vidim razlog da Real ne trazi 70-80 miliona eura za Moratu i Dzejmsa.
                              sigpic

                              Comment


                              • https://next.ft.com/content/8d8a100e...0-b48ed7b6126f

                                Idemo funta gore, ajmo Arsene iskoristi svoje magije sad
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X