Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 16/17 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nesto sam na brzinu preleteo ali cini mi se da sam video kako je Fulam napustilo 12 igraca

    Njima je valjda sad isteko transfer ban,mali Dembele je vec "bivsi" ,Mekormak je tu ali pitanje je da li ce uspeti da ga zadrze

    Kao i u premu,u chempionshipu je konkurencija sad paklena,par novih trenera uz Njukasl i Vilu koja je promenila vlasnike garantuje dobru zabavu
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Mogao bi Ben Arfa u Lester da mjenja Mahreza. Podjednaka zamjena sto se mene tice ako se desi.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Mogao bi Ben Arfa u Lester da mjenja Mahreza. Podjednaka zamjena sto se mene tice ako se desi.
          Nisam gledao Arfu u Francuskoj ali ga se sećam iz PL-a. Lucidan, ali poprilično sebičan igrač. A što se tiče zalaganja na terenu, ne može ni da prismrdi Marezu. Po meni je to lošija zamena, znajući kakav fudbal preferira Ranijeri.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Igrao sezonu zivota Ben Arfa u Nici.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • I Mahrez je igrao sezonu života u PL, pa ti uporedi brate blizanče.

              Volim ja Hatema kao brata, on Tarabt i ostali zabavljači mi zauzimaju posebno mesto u srcu, ali realno....Hatem ne može ni kopačke Mahrezu da čisti.

              Prekucao igru Mahrez prošle godine, ja bih ga ubacio i u konkurenciju za Zlatnu loptu, što da ne....gurao je jedan LESTER do velikog uspeha. Evo cenim da Mesi ne bi imao onakvu sezonu u Lesteru, npr.

              Naravo, Mesi je otac za Mahreza, ali...

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                I Mahrez je igrao sezonu života u PL, pa ti uporedi brate blizanče.

                Volim ja Hatema kao brata, on Tarabt i ostali zabavljači mi zauzimaju posebno mesto u srcu, ali realno....Hatem ne može ni kopačke Mahrezu da čisti.

                Prekucao igru Mahrez prošle godine, ja bih ga ubacio i u konkurenciju za Zlatnu loptu, što da ne....gurao je jedan LESTER do velikog uspeha. Evo cenim da Mesi ne bi imao onakvu sezonu u Lesteru, npr.

                Naravo, Mesi je otac za Mahreza, ali...
                Vidiš to ti je dobra ideja za Zlatnu loptu, cenim da ni Mesi ni Ronaldo nisu imali neke sezone za njihove standarde, doduše krunisali su ih sa najvećim trofejima, jedino bi to mogao biti problem.

                Comment


                • Ja pricam vec 3 meseca da Rijad i Grizman moraju da budu u konkurenciji za Zlatnu.Majstori su, igraju jednostavno, podredjuju se ekipi i resavaju sve kljucne utakmice. Njihova statistika je nerealna za ekipe koje 75% tekmi igraju 0-2.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ako Argentina osvoji Kopa, Mesi opet to podiže, samo Ronaldo može da ga prejebe sa EP-om, što je meni neverovatno.

                    Bilo kako bilo slažemo se, Mahrez i Grizman moraju bar u najužu konkurenciju.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Ako Argentina osvoji Kopa, Mesi opet to podiže, samo Ronaldo može da ga prejebe sa EP-om, što je meni neverovatno.

                      Bilo kako bilo slažemo se, Mahrez i Grizman moraju bar u najužu konkurenciju.
                      Pa onda da navijamo protiv gaučosa, protiv portugalaca nemoramo, oni nisu konkurentni.

                      Comment


                      • Hahhaha....kako me zavrte moj brat Goku.

                        Comment


                        • Dzim Vajt

                          New bid of £25m from Leicester City for Troy Deeney - Watford maintain player not for sale.
                          Ovdje se ne zna ko je ludji
                          sigpic

                          Comment


                          • Trebalo bi valjda da ga prodaju za te pare

                            Stvarno mi nije jasan Lester,pa tolki igraci i oni kupuju unutar prema,dal sad treba prostim recima da se sluzim prilikom opisivanja ove situacije

                            Opravdano mi je recimo bilo kad je Junajted kupovao RVP u zadnjoj godini ili kad neki bas jaci klub kupuje od manjeg ali ovo je smesno

                            Umesto sad da iskoriste te resurse,formiraju mrezu skauta sirom sveta oni jbt "retardirani" kupuju jedni od drugih

                            Da su bar krenuli po Berahina,on moze igrati u sistemu sa dva igraca,bas mi je najbolji bio kad je WBA igrao tako a vidim da je Votford poslao ponudu za njega


                            Na drugu stranu ovo nema nikakve logike,pa upravo je taj Lester iskopao Mareza i Kantea iz naftalina,od januara se povezuju sa svim živim napadačima,izuzeta je jedino bio Remi iz Čelzija,sve ostalo je preko,zato mi ovo nije nikako jasno

                            Ove igrače koje su kupili ,sve su mladji,osim golmana,al ono,golman je to,zašto bi sad pucao 25m funti na nekog matorog
                            Last edited by saburo sakai; 18-06-16, 22:15.
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Opa Dzeko u Sanderlendu,hejteri patiju

                              Last edited by saburo sakai; 19-06-16, 00:51.
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Dzeko ti voli samo Dubrovnik.

                                Ostala mora ga ne zanimaju.
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X