Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 16/17 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ne, pa ja sam prvi milion puta kritikovao Snajderlina, jer je covjek bio stvarno ocajan u dobrom dijelu prosle sezone. Ali znam kakava je pomama bila i borba iz oba tabora oko njegovog potpisa. Jer je on stvarno prekucavao u Sautemptonu i bio jedan od najboljih vezista lige. Svako treba da dobije dvije sezone, ako ne bude islo flop je i jbg, desava se, ni prvi ni poslednji. A sad je Venger genije jer nije htio da mu da platu jer Morgan trazi nenormalnu platu, ipak ovaj na kraju dana igra za sasvim prosjecnu platu. Jos jedan maestralan potez Vengera, otkrio Kokelana ni iz cega, kakva transfer politika, sad ceraju Kokelana i nista ne valja. O Remziju tek da ne pocinjem.
    sigpic

    Comment


    • Remzi nek se uhfati spartanja po krilu i dobar je. Za sredine nije. Prvo gubi nenormalno puno lopti i ne zna primit loptu.

      Treba Coqelan da ostane, ne moze se igrat 70 tekmi po sezoni, mora biti neka rotacija. On je sasvim dobar da lomi protivnike. Ali mu je dodavanje jako slaba strana, jako jako. I jedino je funkcionisao sa vrhunskim paserom pored sebe kao sto je Elneny i Cazorla. Vidjet cemo da li ce ga uparit u jacim tekmama sa Xhakom.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Aki vise zakopavas Vengera nego sto ga branis

        Evo da uzmemo sve to kao tacno,kakav je onda to trener kome godinama treba da provali da neko/nesto ne valja/funkcionise

        Sta onda on ima,kratkorocno pamcenje,pa covek je u klubu dve decenije,ispada kao da on sam nema kontrolu nad svojim timom

        Ko je trener tamo,Venger il Remzi,Vilsir,Ox
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • I prosle godine u ovo doba sam ti rekao da Arsenalu treba vezista i da mi je logicno da ide po Snajderlina. Na kraju nije isao, povrijedio se Kazorla i desio se raspad sistema. Novakovic je govorio da je neozbiljno igrati sa Kokelanom u prvih 11, mnogi su mu se sprdali. Sad je doveo Dzaku, to je dobar potez, ali potreban je pored njega jedan defanzivno jak igrac, jak na presingu, sem ako nece da igra sa tri u vezi. Ako ce sa dvojicom onda je potpuno logicno da ide po Kantea ili da upari Dzaku sa Kokelanom, eventualno sa Elnenijem. Jer sam prilicno siguran da veza Dzaka Kazorla nije previse odrziva. Ali ako ide po jos jednog vezistu onda ce morati da proda neke, jer mjesta nema. Opet ako ide po Mikitarjana logicno je da krece sa formacijom 4-2-3-1 i tu ce igrati ili sa laznom devetkom(Sancezom), a tako se ne osvaja titula ili mjesta za Remzija/Ivobija, pa cak i Kazorlu nema. Vilsir je onda neki peti izbor. I jos mu treba napadac, stvarno ne vidim kako Mikitarjan moze biti prioritet, pritom jos jedan vezista, plus se pominje Rodrigez, a stopera i napadaca nema. Meni to nema nikakve logike. Iako mislim da Venger ide po Mikija, da se razumijemo, samo mi je nejasno zasto ne ide prvo po goruce pozicije.
          sigpic

          Comment


          • Gde ti nadje da Arsenal igra 70 tekmi. 😂😂😂

            Sad je i Remzi los. Sano čekam kada će Sances i Ozil da budu loši. Svi ostali su bili na tapeti.
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Nisi pratio detaljno Marli,proso je i Ozil ribanje,preciznije njegova desna noga
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Remzi je meni vazda bio ogavan. Iako sam slavio golove prije tri godine. Da hoce ponovit pa da ga pljujem i dalje, al da bar daje golove

                Vardy, Miki od napadackih opcija.

                Xhaka i Kante od veznjaka.

                Rodrigez i Kulibali od defanzivaca.

                To je ono sto ja mislim da bi idealno bilo.

                Prodat ce Oxa, Ospinu, Debuchya, Gibbsa.

                Ovo ja govorim idealno sta bi bilo. Ono sto ja mislim da ce se desiit, to je druga stvar. Ja ocekujem Vardya i Mikia, plus stopera i Rodrigeza. Iako sam po pitanju stopera skeptican. A gori pozicija.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Arsenal ce da prekuca prelazni ako dovede hipoteticki Mikija, Rodrigeza, i napadaca boljeg od Vardija. Kante bi bio samo slag na tortu.

                  Ali da li ce opet uzeti titulu? Pitanje veliko.

                  Miki bi kod Vengera pretpostavljam igrao desno, nikakav problem. Nema potrebe da menja bilo sta u formaciji. Njima su najveci problem povrede i malo mentalitet.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
                    Miki bi kod Vengera pretpostavljam igrao desno, nikakav problem. Nema potrebe da menja bilo sta u formaciji. Njima su najveci problem povrede i malo mentalitet.
                    Dje ce Remzi? Kazorla? Vilsir? Ali Remzi kao Vengerov ljubimo na klupi? Sanse nema. Ako gurne Sanceza u napad evo odma kazem da nema sanse da uzme titulu, jedva je uzimaju u PL i sa jednim napadacem, kamoli sa laznom devetkom.
                    sigpic

                    Comment


                    • Nece on gurati Sancheza na spica.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Onda ce Remzi sa Dzakom u vezni red, jer ce me bas iznenaditi ako Remzi ne bude prvotimac.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Dje ce Remzi? Kazorla? Vilsir? Ali Remzi kao Vengerov ljubimo na klupi? Sanse nema. Ako gurne Sanceza u napad evo odma kazem da nema sanse da uzme titulu, jedva je uzimaju u PL i sa jednim napadacem, kamoli sa laznom devetkom.
                          Pa klupa, gde ce?

                          Mada kada razmislim treba njima jos jedan stoper. Kos-Gabrijel... sta znam. Nije mi to to.

                          Ali recimo

                          Haka-Kante

                          Miki-Ozil-Aleksis

                          Spic

                          je vise nego odlican front 6.
                          sigpic

                          Comment


                          • To kad bi upario Xhaku i Kantea ja bi umro. San snova.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ne da je odlican nego feneomenalan, samo ja nikako ne vidim scenario u kojem Remzi nije u prvih 11...
                              sigpic

                              Comment


                              • Da se Kante dovede vjerujem da bi vidio taj scenario. Znam da Ramsey ima dosta kredita kod Wengera, ali dosta je zajebancije. Samo tripleta.

                                Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X