Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - LaLiga i LaLiga2 2016/17 (transfer vesti, pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro Espanjol za sada odradjuje prelazni rok. Rejes i Baptistao su ozbiljna imena i kvalitetni igraci s tim da je Rejes vec u godinama ali moze on jos dosta toga da ponudi. Baptistao nije imao mjesta u Viljarealu prosle sezone pored Bakambua i Soldada ali radi se o talentovanom igracu koji ce valjda u Espanjolu moci da igra konstantnije.

    Vidjecemo kako ce to izgledati, ne znam sta ce biti sa Realovim Asensiom, hoce li produziti mozda pozajmicu, on je bio po mom misljenju jedina svijetla tacka Espanjola prosle sezone koja je bila ocajna.

    Ali nesumnjivo da Espanjol sada dobro analizira situaciju sa ciljem da dovode igrace koji mogu odmah da donesu upgrade.
    Last edited by ognjen; 09-07-16, 16:40.

    Comment


    • Meni se sviđa kako Malaga odrađuje prelazni rok. Doveli su dva dobra krila Keka i Dzonija, Kuzmanovića na sredini, Kone-a i Ljorente-a kao štopere, Sandra iz Barse i ovog momka iz Urugvaja, što su ga platili 4 miliona. Za njega baš neam pojma.

      Sve to za 10ak miliona (Kuzmanović i Ljorente kao pozajmice). Po meni je to odličan posao...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Sportski direktor Espanjola je potvrdio da idu po Piatija, Fazia, Camarasu i Alvaro Vaskeza. Ocito da cilj za ove godine je da uzmu sta vise igraca koji su dugo vreme u ligi kako bi se izborili za mesto u prvih 10. Ipak visemilijunski transferi nisu nikakva garancija za uspeh. Dokaz su premierligasi i Valensija. Videcemo sta ce potpisati do kraja, meni jedino bode oci transfer Baptistaa, medzu najodvratnijih i najprecenetijih igraca u ligi mi je. Ali videcemo, mozda ce ga Kike uklopiti i pored toga sta mislim da Vaskez(ukoliko ga potpisu) i Kaisedo bice bolji nego brazilac. Ne iskljucujem mogucnost da ce imati neka ,,bomba'' od strana uprave u zavrsetku transfer roka, kako bi se dopolnitelno razdrmale fanove.

        Ljajic ipak ce u Torinu, bas sam ga pozeljio videti pod Berizza, steta.

        Sevilja je potpisala Kranevitera iz Atletika(na pozajmicu) i 21-godisni Tuku Korea(5 godisan ugovor, 10M) sa Sampdorije. Prica se da je veliki talenat i Monchi se mnogo zalozio za njega. Ima jos jedno mesto u sredini, a to ce verovatno biti jedan od Roke Mesa(Las Palmas)/Franko Vaskez(Palermo). Sa ovim ce ostati jos mesto vtor napadac, sa obzirom na to da se ne smeta na Lorente i Immobile.

        Valensija ce dati Negreda i Baragana u Middlesbrougha, a skoro sigurno i Andre Gomez leti u Kataloniji,Madrida ili u Premier. Nani je vec potpisan, Kostic je isto vrlo blizu, prica se i za Diawara, Albiol, Mata, Camacho, Iborra... Ipak kod njih sve ovisi od Andrea, sta brze ga prodaju, to bolje. Za sada mnogo malo toga su uradili, ima uprava teska zadaca da napravi mesto za transfere, jer plate pojedinih igraca(Negredo, Enzo, Alves, Abdenur) su mnogo vece od to sto klub si moze dozvoliti(fer plej pravilo), sa obzirom na to da nema LS ove godine.
        Last edited by blanco mkd; 11-07-16, 14:22.

        Comment


        • Comment


          • Umtiti i zvanicno novi fudbaler Barselone.

            Comment


            • Barselona nastavlja sa dovodjenjem skart stopera. Sreca pa im ne trebaju...
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Originally posted by Arsène Wenger lično View Post
                Barselona nastavlja sa dovodjenjem skart stopera. Sreca pa im ne trebaju...
                I Dinj im stize za 20 miliona. Odrao ih PSZ.

                Comment


                • Sve najbolje Medranu samo ako se uozbilji moze fin igrac da bude
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Potpuno nejasan potez Barselone da se obeca Ter Stegenu mjesto prvog golmana, a da se Bravo pusti, Bravo je za klasu bolji golman, u najboljim danima pritom.
                    sigpic

                    Comment


                    • Gdje ce Bravo ?

                      Comment


                      • A kod Pepa, dje drugo
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Au jbt

                          Greska Barse po meni, jeste Ter Stegen mlad i golem talenat ali treba jos godina da stigne do nivoa Brava

                          Comment


                          • Koliko vidim za sada je samo valjda odluka da ce Ter Stegen biti prvi golman a ne vidim nista ozbiljno oko odlaska Brava ali logicno bi bilo da ode ako nece braniti kao prvi golman. Ovo je realno i neodrziva situacija, morali su se odluciti za jednog.

                            Siti se pominje ali ne vidim za sada nista ozbiljno, oni bi mogli za njega dati oko 30 miliona evra vjerujem ali i dalje ne znam da li Pep racuna na Harta, ali sigurno ce razmisliti ako je Bravo dostupan.
                            Last edited by ognjen; 12-07-16, 22:20.

                            Comment


                            • Ugovor na pet godina.

                              Comment


                              • Antonio Sanabrija je novi igrač Betisa. Romi na ime obeštećenja pripada 7.000.000 evra uz čak 50 posto procenta od naredne prodaje.

                                Comment

                                Working...
                                X