Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - LaLiga i LaLiga2 2016/17 (transfer vesti, pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Benzema je za Moratu, Gerd Müller. Morata je u prošloj godini za Juve odigrao 47 mečeva i pogodio 12 puta (u Serie A konkretno 34 meča, 7 golova). Još u ne toliko jakoj Serie A.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • #62
      Ocito ne pratis dovolnjo fudbal cim mislis da Benzema je Gerd Miler za Moratu. Evo da ti ponovim jos jednom.

      Morata je dao 5 gola u 5 meceva protiv: BVb, Real Madrid i Barselona u najace takmicenje u svetu na samo 22 godine.
      Ovu godinu je dao pobednicki go u kupu i plus je odigrao maestralnu utakmicu na Alianz.
      Ako to nije dovoljno, tu ti je EP, gde je opet odlican i je prvi izbor za spanjolsku selekciju na 23 godine.

      Benzema sa druge strane u 12 polufinalnih meceva u LS, 2 finala LS i 3 finala kupa kralja ima 2 gola.

      Jel je problem konstantnost?-Da svakako, ali ne zaboravljaj da ima samo 23 godina, da ovu sezonu je imao daleko od punu minuutazu i da Juventus igra zatvorenije i daje mnogo manje golova od Reala, a i sama liga je vrlo takticka i zatvorena. Tako da stavljanje broj golova kao glaven argument je previse naivno.

      Mogu se soglasit da jos nije zreo za prvi sastav, ali za njega su zainteresirani(ili raspitivali) timovi kao Juventus, Arsenal, Junajted, Celzi itn.
      Nesomneno je da je jedan od najvecih potencijala u Svetu i da bi bio odlicno pojacanje u napadu, a ako produzi da radi dobro mozda i buduci prvi napadac u Realu.

      Comment


      • #63
        Meni su njih dvojica totalno drugačiji tip igrača. Benzema je tip igrača koji čini druge saigrače boljim. Dok mi Morata to nije. Ne kažem da je Morata loš igrač, ali drugi tip, svakako.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • #64
          Originally posted by blanco mkd View Post
          Ocito ne pratis dovolnjo fudbal cim mislis da Benzema je Gerd Miler za Moratu.
          Pratim fudbal cijeli život. Između ostaloga, z0La ti je najbolje odgovorio, Benzema igra za Ronalda i Balea, odnosno više za ekipu. Da je on glavni u napadu po sezoni 33/35 golova bi zabijao minimalno, ove sezone ukupno 36 mečeva 28 golova (u Primeri 27 mečeva, 24 gola) i to pored jednog Ronalda, a nije ni igrao puno realno. Četvrti strijelac najjače lige na svijetu (službeno je tako) iza neprikosnovenih Suareza, Ronalda i Messija. Zelen je Morata još za Reala.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • #65
            Paul Pogba in transfer talks with Real Madrid, agent confirms.
            http://www.skysports.com/football/ne...agent-confirms

            Comment


            • #66
              Očekivao sam neki veći iskorak od Paka za sledeću sezonu, ali mi je svakako drago što ostaje u Primeri.

              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • #67
                Nije li ta Granada prodata nekom pre par dana il sam ja pomesao to sa Espanjolom

                Ako jeste,iz tog ugla onda ima opravdanja zasto bi preso tamo ali kako ne pratim Primeru mogu samo napamet da pisem
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • #68
                  Originally posted by saburo sakai View Post
                  Nije li ta Granada prodata nekom pre par dana il sam ja pomesao to sa Espanjolom

                  Ako jeste,iz tog ugla onda ima opravdanja zasto bi preso tamo ali kako ne pratim Primeru mogu samo napamet da pisem

                  Jeste prodata je kinezima i najavljuju bitku za Evrope.

                  Ustvari to je maksimum koji moze izvleciti Hemez, ipak jos uvek mnogo ljudi u Spanjolsku sumljaju jeli je dorasto za veci proekat. Ipak njegov Rajo je bio vrlo ranljiv u odbrani i Pako je sklon da se posvada sa svakome. Imali su super za oku igru, ali to sto traze veci klubovi su rezultati.

                  Kako i da je ovo mu je ispalo kao kec na desetku, Granada je imala predugovor sa Sampaoli, ali u zadnji momenat je otkazao argentinac, posle odlaska Emerija. Pako je izgubio bitku i za trener Espanjol od Floresa i je bio odbijen od Depora gde je Garitano preuzeo. Vrlo je bio moguce da ce ostati bez kluba jer u jednom momentu Lopetegi je bio blizu do klupe Granade, ali uprava se na kraju predomislila.

                  Videcemo dali ce obratiti vise paznje na odbrane, istina je da vamo ce imati bolji tim, ali sa njega il je crno il je belo, nema sredine.
                  Last edited by blanco mkd; 20-06-16, 16:46.

                  Comment


                  • #69
                    Nisam ja imao pojma koga je on trenirao,evo sad vraćam film,gledao sam taj Rajo par utakmica,to su oni što nemaju tribinu na jednoj strani,po tome sam ih upamtio,mislim da sam ih baš protiv Barse gledao i da sećam se nekih propusta u odbrani

                    Ovaj Flores je mene baš oduševio,pa taj Votford je u jednom trenutku bio sigurno najorganizovanija ekipa u premu,ajde da je on godinama sa njima pa da razumem ali majstor je njih sredio sa koliko igrača koji su tu na pozajmici ,pa oni su pojeli Junajted na OT,jeste Junajted to dobio ali razbio ih je Votford što se mene tiče

                    Za neke stvari pričam napamet,šta uhvatim uživo šta preko MOTD i baš mi je krivo što nije ostao

                    Jedina mi je uteha Poch,njega maksimalno podržavam al čini mi se da nije nešto prihvaćen na ostrvu
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • #70
                      Real Madrid have communicated to Juventus that they will pay the agreed €30m and take back Alvaro Morata, say reports.
                      http://www.football-italia.net/86151...irm-morata-buy

                      Comment


                      • #71
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Bas me zanima hoce li Zidane racunati na njega ili ce ga odmah prodati za 50+ mil.

                          Comment


                          • #73
                            Evo i zvanično, Morata ponovo u Realu.

                            http://www.realmadrid.com/en/news/20...ncement-morata
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • #74
                              Sassuolo full-back Sime Vrsaljko reportedly signed his new contract with Atletico Madrid and had his medicals in France, during Euro 2016.
                              http://www.football-italia.net/86216...o-signs-atleti

                              Comment


                              • #75
                                Hiroshi Kiyotake (26godisni ofanzivni vezni) je stigao u sevilla

                                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                                Comment

                                Working...
                                X