Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - LaLiga i LaLiga2 2016/17 (transfer vesti, pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na isti nacin je Bayern doveo Sancesa. Bez puno price, bez zajebancija...

    Comment


    • Spominjalo se ovo,ali stidno dosta...na pocetku prelaznog roka bila je ta informacija u vezi s njim i Barcelonom

      Real nikoga niti ce dovesti niti prodati,pa je li moguce da nije Florentino pobudalio
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • 35 miliona + 15 bonusi + Montoja i Teljo
        sigpic

        Comment


        • Cadena COPE saying André Gomes was practically a Madrid player at 22:30, then Barcelona swooped in at 23:00
          Mora Perez da spasava obraz, idi po Pogbu sad
          sigpic

          Comment


          • Kradja transfer.

            Comment


            • I opet CC

              "VALENCIA had rejected two offers of more than 60Mill.€ Juventus and Chelsea by ANDRÉ GOMES"
              Znaci Di Marzio je bio u pravu, Juveu je Gomes bio prioritet, ali Barsa sabila.
              sigpic

              Comment


              • Ma i nije neka kradja platise ga evo 60 mil,a klupa ce biti...nista posebno iskreno
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Nego mi se nesto Gomes ne uklapa u Barsin stil, vise je on za Real. Imalo je logike da puste Dzejmsa i da Gomes igra desetku
                  sigpic

                  Comment


                  • Ajde Florentino smiluj se i salji Kovacica u grad mode.

                    Comment


                    • U sunce ti

                      Pominjao se Gomes ali to je bilo vise onako povrsinski, kao uostalom kada se pominje 100 drugih igraca.

                      Bas sam se iznenadio sada ali sam prizeljkivao da dodje Gomes. Prvo je Mundo Deportivo prije nekoliko dana objavio da su u klubu ozbiljno zainteresovani, izgeda da su pregovori isli iza zatvorenih vrata, bas niko nista nije objavljivao ovih dana u vezi Gomesa i Barselone. Nema sta, Mundo Deportivo je trenutno ubjedljivo najjaci izvor sto se tice Barselone, za Umtitija su isto oni prvi pustili info.

                      Ovo sada znaci da ce Arda vjerovatno otici, nema mjesta za njega sada.

                      Ma joj Akane, ne daje jeftino Valenisija igrace Barsi. Metjua nisu htlei pustiti, morali skoro iznos klauzule platiti a i Vilja je u ono vrijeme skupo placen. Nema tu neke ljubavi.
                      Last edited by ognjen; 21-07-16, 23:30.

                      Comment


                      • Alaba?...evo neki dan Claver u kosarci

                        Ja ne znam gdje bi on u Realu igrao i da je dosao...dok je 433 formacija na snazi zaista nema mjesta ja sam to i rekao u temi Uniteda jedino da James ode.Kroos,Casemiro,Modric to je sto posto prva postava i imas Kovacic/Isco alternativu pa cak i Jamesa.Tu Gomesa nigdje na mapi nema

                        Ja nesto nagadjam da bi mogli traziti onog Carvalha jer mi je on jedini tipicni zadnji vezni.Prizeljkivao sam Kantea,ali eto od njega nista.Jer nije potrebna zamjena za Modrica i Kroosa nego za Casemira
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Pa iz Barse ce Arda sada otici, ubijedjen sam. Isto kao sto bi vjerovatno Hames otisao iz Reala da je Gomes dosao ili mozda Isko ali malo vjerovatno on. Realu treba back up za Marsela, to je po meni goruce pitanje za Real trenutno.

                          Alba je kostao 14 miliona ako se ne varam, imala je Valensija u tom periodu finansijskih problema.

                          edit: Kosarku generalno bas slabo pratim. Samo reprezentacije.
                          Last edited by ognjen; 21-07-16, 23:43.

                          Comment


                          • Vratio se Coentrao brat

                            Mene zivo zanima da li je istina ovo sto se pise da je Benzema dosao nikad jaci i spremniji...taman do zatvora i one kazne opet
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Vratio se jer je istekla pozajmica, ali racunaju li na njega?

                              Comment


                              • Pa eto bio je na slikanju navodno racunaju

                                Jedino Nacho ako ode u Romu treba neki stoper za rotacije i to je to...
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X