Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 GRAND PRIX DE MONACO 2016 (Monte Carlo)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Ovo tako nije u njihovom stilu. Ali dobro, mora i Hamilton nesto dobiti
    1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
    1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
    sigpic

    Comment


    • #47
      Nisam mogao da verujem kakvu je gresku napravila ekipa RB-a..

      Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

      Comment


      • #48
        Vrlo skupa greška Red Bulla, vrlo. Kvyat i Kimi su napravili velike i užasno glupe greške. Više puta se Kimiju događalo da nehajno uleti nazad na stazu ili trkačku liniju, a ovog puta je to imalo posledice i po druge. Loš vikend za njega...

        Utisak dana - danas je bilo nemoguće obići bolide koji su iole u klasi sa tobom. Dakle samo Manor, Sauber i Renault su bili obilaženi...

        Dugo očekivana dobra vožnja Lewisa i za neke dugo očekivana loša vožnja Rosberga.

        Comment


        • #49
          Pa jel moguće da jedna profesionalna ekipa uradi nešto onako kao što je Red Bull? Upotpunosti razumijem Ricciarda kad je na kraju trke rekao da mu ništa ne govore. Na čemu je Kvyat? I da pohvalim Pereza, odličan danas, treće mjesto za ekipu Force India.

          Rezultati trke:

          1. Lewis Hamilton GBR Mercedes-Mercedes 78 laps 1h 59m 29.133s
          2. Daniel Ricciardo AUS Red Bull-Renault +07.252s
          3. Sergio Perez MEX Force India-Mercedes +13.825s
          4. Sebastian Vettel GER Ferrari-Ferrari +15.846s
          5. Fernando Alonso ESP McLaren-Honda +85.076s
          6. Nico Hulkenberg GER Force India-Mercedes +92.999s
          7. Nico Rosberg GER Mercedes-Mercedes +93.290s
          8. Carlos Sainz Jr ESP Toro Rosso-Ferrari +1 lap
          9. Jenson Button GBR McLaren-Honda +1 lap
          10. Felipe Massa BRZ Williams-Mercedes +1 lap
          11. Valtteri Bottas FIN Williams-Mercedes +1 lap
          12. Esteban Gutierrez MEX Haas-Ferrari +1 lap
          13 Romain Grosjean FRA Haas-Ferrari +2 laps
          14. Pascal Wehrlein GER Manor-Mercedes +2 laps*
          15 Rio Haryanto INA Manor-Mercedes +2 laps

          Nisu završili:

          Marcus Ericsson SWE Sauber-Ferrari 51 laps completed
          Felipe Nasr BRA Sauber-Ferrari 48 laps completed
          Max Verstappen NED Red Bull-Renault 34 laps completed
          Kevin Magnussen DEN Renault-Renault 32 laps completed
          Daniil Kvyat RUS Toro Rosso-Ferrari 18 laps completed
          Kimi Raikkonen FIN Ferrari-Ferrari 10 laps completed
          Jolyon Palmer GBR Renault-Renault 7 laps completed
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • #50
            Sve pohvale za Fors ekipu, ne samo Pereza, nego I Hulkinberga.
            Rikardo je imao facu kao da bi ubio nekog, razumem ga u potpunosti.

            Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

            Comment


            • #51
              Max bio najbolji na stazi dok nije napravio gresku i zakucao se u zid.
              Steta za Rikarda, a Rosberg ako nije imao neki kvar onda moze da se kaze da je mnogo podbacio.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • #52
                Ricciardo je lepo rekao, "Osećam se kao da me je neko zavrnuo 2 puta za pobedu"!
                sigpic
                No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                Comment


                • #53
                  Zao mi je ali moram da iskritikujem komentatore danas... Mnogo stvari im promakne, danas je bilo bar 10-15 propusta.

                  Inace im oprastam, ali postane trn u oku na trkama kao danasnjoj. Sad mi je vec izvetrelo sta sve, ali da im promakne da je Rosberg pustio Hamiltona, da je Rosberg izgubio poziciju pred finis, da ne mogu da zakljuce sta ko radi strateski... Previse za jednu trku.

                  Imam utisak da mi ispred malih ekrana zakljucimo stvari 15 minuta pre njih. Da li gledaju u previse ekrana pa im je podeljena paznja ili nesto drugo, ne znam... Ali krajnje nestrucno danas.
                  Last edited by Vibe; 29-05-16, 19:19.

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by Vibe View Post
                    da je Rosberg izgubio poziciju pred finis
                    Ovo je i meni promaklo.

                    Ako se nešto nije promenilo u prethodne 2 godine, ne gledaju u previše ekrana, gledaju u jedan mali TV ekran i laptop (live timing, net i sl). A ekran je vrlo mali jer je i kabina vrlo mala, šokirao sam se kad sam video. Pritom, ne znam da li oni rade i večerasnje velike Nascar i Indy trke, tako da ko zna kakvi su sa koncentracijom. Nije pravdanje umesto njih, samo ističem neke stvari.

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by Bastia33 View Post
                      Tek sada postao?
                      Kazem zbog doba sa Sumijem.

                      Originally posted by Vanja #66 View Post
                      Šta su onda McLaren i Williams, Red Bull prošle godine?
                      To ne mogu da komentarisem jer nisam pratio F1 od sezone kada je prenosena na Prvoj. Nisam imao SK, a nije mi se gledalo na stranim kanalima.
                      Last edited by woxer; 30-05-16, 13:41.
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Zna li neko šta je se desilo sa Rosbergom? Bio je ispred Hamiltona, i kad ga je ovaj prestigao, jednostavno nije bio ni u blizini, a u box nije išao. Još ga je Hulkenberg na kraju prestigao.
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • #57
                          Zaglavio je u boxu, baš je imao problem, mnogo je vremena izgubio čekajući da prođu ostali bolidi da bi on mogao da izađe nakon zamene guma. A posle toga zaglavio iza Alonsa i tu nije bilo mrdanja...

                          Comment


                          • #58
                            Nije to bilo presudno, izgleda da je imao problem sa zagrevanjem guma. Cim je Hamilton prosao ispred on je poceo da zaostaje, Trebalo bi da je dva puta isao u box, iza Alonsa se nasao posle drugog odlaska.


                            https://www.autosport.com/news/repor...-of-confidence

                            Comment


                            • #59
                              Da, svakako nije imao tempo za pobedu, ali nije imao ni sreće sa stajanjem, tako da je završio daleko iza Lewisa...

                              Comment


                              • #60
                                A ni naredjenje da pusti Hamiltona ispred sigurno nije pomoglo samopouzdanju....

                                Sasvim neopravdano mislim. Jeste, Hamilton je pobedio, iz timske perspektive ispravna odluka. Ali ovo su dva vozaca u borbi za titulu, Rosberg je trebao da odbije. Hamilton ga ne bi propustio ni u ludilu...

                                Ovo bi bila sasvim drugacija trka da je Rosberg drzao poziciju koliko jos je mogao, makar i jedan krug. Umesto toga, posle 4 pobede Hamilton mu prisao na 24 boda.

                                Comment

                                Working...
                                X