Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016. - Fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by p4p1 View Post
    Kad udjes u fanzone, prve dve opcije su ti fantasy i predictor
    Aha, našao...

    Tek sad vidim da ima i dodatnih igara...

    p.s. A igraš li daily7?
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • #77
      ja sam sad poceo
      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

      Comment


      • #78
        Prvi dan sam igrao, pa zaboravio za drugi, i bukvalno sam za nekoliko sekundi zakasnio da prijavim za juče tim, jbg. Za danas napravio

        Comment


        • #79
          Ja sam pogodio predictor utakmice Francuza i Svajcaraca, a da se ni ne secam sta sam odigrao.

          U fantaziju Koscielny 2 poena, Lichsteiner 6, a danas nastupaju Muller,Ozil,Kroos i Subasic.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • #80
            Meni za sad samo Pajet 10 bodova, Rodrigez iz Švajcarske 6 i nesrećni Rose 2...

            Inače, ako mi je Pajet bio kapiten, i danas stavim Milera, jel to znači da mi se uopšte ne dupliraju bodovi za Pajeta?
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • #81
              Zdravo svima, imam par pitanja u vezi fantasya, nov sam. Napravio sam ekipu nakon utakmice Francuska-Rumunija, tj. drugog dana eura, da li mi se racunaju poeni ili moram da cekam drugo kolo da krene 15. juna pa tek onda krece racunanje poena za moju ekipu?
              P.S. nemam nijednog igraca Francuske i Rumunije u timu...
              Last edited by Almi012; 12-06-16, 16:33.

              Comment


              • #82
                @z0la: Da, ako promeniš kapitena, gubi dodatne bodove.. samo jedan igrač na kraju kola može da duplira sebi bodove kapitenskom trakom.

                @Almi: Čekaš drugo kolo ako si zakasnio za prvo.. prijave za prvo kolo su se zatvorile sa početkom prve utakmice

                Comment


                • #83
                  Kada mogu izmene da se naprave?
                  Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                  До поновног сусрета, твој Швабо

                  mala H2H 2018/19
                  suicide
                  2019
                  velika H2H 2019/20

                  Comment


                  • #84
                    Po završetku zadnje utakmice dana, pa sve dok ne počne prva sutrašnja

                    Comment


                    • #85
                      Eh steta, hvala! Jel mogu onda da pravim transfere do pocetka drugog kola i da menjam ekipu slobodno do 15. juna, jer sam zakasnio za prvo kolo ili ima neki limit u transferima? Inace pise mi > Transfer open: 2 days, 18 hours, 44 min.

                      Comment


                      • #86
                        Trebalo bi možeš, tako je bilo pre prvog kola.

                        Comment


                        • #87
                          Modric mi doneo sam poena koliko Pogba,Kane,Rose,Ljoris i Alli zajedno...
                          Strinic mi ostao na klupi.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • #88
                            За сад Родригез,Боатенг и Паје донели више него капитен и остатак тима. = 22

                            Остали: Али,Милер,Гризман (К),Перишић, Хакан = 16
                            Last edited by Милош; 12-06-16, 22:09.
                            На целом свету само Црвена звезда оооо..

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by Almi012 View Post
                              Eh steta, hvala! Jel mogu onda da pravim transfere do pocetka drugog kola i da menjam ekipu slobodno do 15. juna, jer sam zakasnio za prvo kolo ili ima neki limit u transferima? Inace pise mi > Transfer open: 2 days, 18 hours, 44 min.
                              Mozes ali imas jedan besplatan transfer izmedju kola a svaki naredni placas 4 poena tako da vrlo dobro razmisli koga ces menjati jer taj novi igrac mora 6 da ti donese da budes na 0...
                              Imas jednu wild card tokom turnira koja ti dozvoljava neogranicen br transfera izmedju kola.
                              Last edited by mikisavic89; 13-06-16, 13:46.

                              Comment


                              • #90
                                Zaboravim da stavim kapitensku traku Piqueu, bravo ja

                                Comment

                                Working...
                                X