Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2016. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • дванајсти је био колико се сећам?
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Koliki god da je trut, Viktora ce da pocepa ko kubik drva.
      Bojim se da nisi gledao Viktora. On je zacudjujuce lako cuvao svoje servis gemove. A Simon je top returner. I igralo se na sljaci.

      Comment


      • Троицки са оваквом игром може да добије и рошавог. Видећемо. Само се надам да му не падне ниво и да у глави буде као и данас иначе ће дебели да га почисти.

        Comment


        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
          Cestitke Novakovci na prvog RG-a.
          Ako se secate prosle godine, Stefi je isto ovo izjavio posle cetvrtfinala.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Jinx-uje mislim da je i vise nego ocigledno.

            Comment


            • Originally posted by Zika View Post
              дванајсти је био колико се сећам?
              Da da best.
              Originally posted by NI View Post
              Bojim se da nisi gledao Viktora. On je zacudjujuce lako cuvao svoje servis gemove. A Simon je top returner. I igralo se na sljaci.
              Ja sam ceo mec gledao sa paznjom i nisam pisao...
              Neverovatno kako je smireno i pametno odigrao.
              Jednom prilikom kad smo se na kratko videli u Cacku kroz pricu je provukao da je mu je Dzek Rajder dobeo mnogo dobrog, kao niko do tad...
              Nadam se da ce to jos vise izaci na videlo.

              Comment


              • Simon bas bez snage, dobar Viktor ali ništa posebno, Simon crko za pola sata, baš bolne grimase imao.

                Originally posted by cacanin View Post
                Nece da igra sljaku, igrao je beton, nije hteo da menja podlogu, travu pa beton ceka.
                A što je radio u Minhenu i Madridu? Lebdio nad šljakom
                Last edited by Mrkela; 27-05-16, 20:09.

                Comment


                • Ana Ivanovic i Karla Suarez Navaro.. bravo Eurosport!!
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by ClayWarrior View Post
                    Ana Ivanovic i Karla Suarez Navaro.. bravo Eurosport!!
                    Ana i na RTS-u, užas sa prenosima ove godine, nikad gore nije bilo čini mi se.
                    Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                    Comment


                    • Ovo bi za par godina mogao biti duel same zavrsnice, odlican mec
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • I posle me pitaju zasto uvek navijam protiv Ane Ivanovic.
                        Pa zato sto mislim da u odnosu na svoju konkurenciju (koja je takodje bedna) ona tek nema pojma da igra tenis.
                        Krece se kao slonica, udara kao buzdovanom, pa sta bog da.

                        Sta skace tamo Novak sa onom decom?
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Kakav tenis sunce ti poljubim!! Ajmo Sasa
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Sila je Saša, Thiem ovo danas vjerovatno dobija na neko iskustvo, snagu, ali u budućnosti bi njihovi mečevi mogli biti poprilično nezanimljivi, rezultatski, nema rješenje nikakvo za Sašu sa osnovne linije, pa mu ostaje samo ovo forsiranje DSova...koje će jednog dana prestati prolaziti

                            Sjajan meč
                            Last edited by shminka; 28-05-16, 11:00.

                            Comment


                            • Ali do tog dana ce se nakupiti Tim pobeda u medjusobnim.
                              Ajde Svitolina zavrsavaj, hocu da gledam muzjake.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Zaista mec za uzivanje, bravo momci, mislim da je Thiem u vecoj prednosti na sljaci u odnosu na druge podloge
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X