Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2016. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dajte mi link da ne trazim, da se i ja prikljucim i ugasim takmicenje.
    sigpic

    Comment


    • Hocu i ja link.

      Pravila me ne interesuju.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Ali ako tvoj igrac pobedi u 1.kolu, za 2.kolo smes da ga promenis dok mu ne pocne mec, makar ja tako shvatam any round.

        Sent from my Z3 compact <3
        Ma shvatam ja sta ti pricas i jasno mi je kako si dosla do toga. Na kraju krajeva videcemo vec kako ide, nije ni toliko bitno
        Last edited by p4p1; 21-05-16, 22:28.

        Comment


        • Fall papi, daj mi i pravila i kako se zove grupa, kako se ulazi i sl.
          sigpic

          Comment


          • Ipak jeste, pa da, i onako bi ste tako i sajt nasli

            http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1504542

            Comment


            • http://rgcontest.rolandgarros.com/
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Vidim kolega koga sam izazvala išo baš na siguricu... ja rizikovala dosta, valjda se ne gube loptice za zamene...hmmm

                Ali ...

                OLJAISTRUDLA
                najboljisam




                A sad žene... kukuu leleee sa njima...a tamo me vas troje izazvalo
                Last edited by miloolja; 22-05-16, 00:34.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • LegendoBL,

                  Izazvao sam te. Da li si vidio?

                  shminka,

                  Iz nekih razloga mi sistem ne dozvoljava da prihvatim tvoj izazov.
                  Last edited by NI; 22-05-16, 08:21.

                  Comment




                  • Sve je transparentno, da se zna da ne koristim legalne prevare. Biću sretan ako za 3 kolo budem imao 3-4 igrača Pretpostavio sam da me niko ne smije izazvati pa sam udario random

                    Comment


                    • Sta pricas, kalve prevare?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • I sta bi sa lopticama? Ako igrac prodje, a mi ga promenimo, oduzima li se mala, zuta ili ne?
                        Nisam shvatila da se odizima, a vidim da neki tvrde tako, a neki i kukaju bogami
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Vjerovatno se oduzima.

                          Comment


                          • Ko je jos igrao tako kao da se oduzimaju, ono da nije rizikovao?
                            Pa to mora ceo zreb da se gleda i stidira...kako su zalidni ..glupa igrica.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ja ne razumijem kad te neko izazove, jel tu mora da se nešto prihvati ili? Kako to ide?
                              1. Andrey Rublev
                              2. Thanasi Kokkinakis
                              3. Alexander Zverev
                              4. Ernesto Escobedo

                              Renesansa tenisa u 2016 godini.

                              Comment


                              • Originally posted by luka View Post
                                Piše ti to, ono nešto ispod ona dva kvadrata..
                                Ja gledam na ove bodove, kao kvote na kladionici, logično da svako kolo dolazi do promjene bodova
                                Nije logično i valjda neće mijenjati. U slučaju promjena pts svako kolo, još bi više naglasili sreću.

                                Originally posted by miloolja View Post
                                Sta pricas, kalve prevare?
                                http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1506491

                                Originally posted by miloolja View Post
                                Ko je jos igrao tako kao da se oduzimaju, ono da nije rizikovao?
                                Pa to mora ceo zreb da se gleda i stidira...kako su zalidni ..glupa igrica.
                                To čini igricu dosta težom i smanjuje mogućnost da dođe neka Olja i bubne sve one koji možda donose maksimalan broj bodova u prvom kolu a kasnije su trube. To mora da košta.

                                Comment

                                Working...
                                X