Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI 2016 (Catalunya)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Stvarno dugo ne pratis F1, klapna na repnom spojleru, otvara se na delu staze predvidjenom za koriscenje (DRS zone), i koristi ga vozac koji je jednu sekundu iza vozila koje pokusava da obidje, uvedeno da bi trke bile zanimljivije ?

    Comment


    • #47
      Hvala ljudi.
      Ja sam pratio davnih dana još kao klinac Kultard, Barikelo, Montoja, Hakinen, Fizikela, Bernoldi, matori Verstapen, Vilnev, Truli, Šumaheri...
      Pedro de la Rosa, što je uzeo kevino prezime i tako ta ekipa pre skoro 10 godina.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • #48
        Originally posted by Indigo View Post
        Hvala ljudi.
        Ja sam pratio davnih dana još kao klinac Kultard, Barikelo, Montoja, Hakinen, Fizikela, Bernoldi, matori Verstapen, Vilnev, Truli, Šumaheri...
        Pedro de la Rosa, što je uzeo kevino prezime i tako ta ekipa pre skoro 10 godina.
        To je bilo tamo 2002/03, tada sam ja poceo da pratim F1
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • #49
          Steta, a tako dobri prijatelji bili.



          Vanja mogao si cesce da otvaras teme

          Izvini sto sam sumnjao.

          Elem
          Kriv ovaj, il onaj al Niku ovo ide na vodenicu. Zadrzao istu prednost, trka manje plus Hamilton jos vise psihicki posao tako da Niko lagano gazi ka tituli.

          Comment


          • #50
            Max školuje svjetske prvake!

            Comment


            • #51
              Pobjeđuje mali, bravo.
              Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

              Comment


              • #52
                Bedan Ferari,razocaran sam opasno,nema Mercedesa a opet ne mogu dopobede.Svaka cast malom Maxu.

                Comment


                • #53
                  Originally posted by Dule Krtola View Post
                  Kriv ovaj, il onaj al Niku ovo ide na vodenicu. Zadrzao istu prednost, trka manje plus Hamilton jos vise psihicki posao tako da Niko lagano gazi ka tituli.
                  To je meni prvo palo na pamet... Nakon smeha neverice...

                  Odličan Verstappen, odličan! Ferrari i Red Bull podelili strategije, obe ekipe su razmišljale šta je bolje, na kraju Ferrari ipak uzima 2-3 umesto 2-4 kako je bilo više od pola trke. Ricciardo zasluženo ipak čuva 4. mesto, mnogo je hteo od tih Pirellija, ne bi ni Bridgestone to izdržao. Kimi ispred Lewisa u šampionatu, ko bi to rekao

                  Ludilo trka, ludilo!

                  Comment


                  • #54
                    Raikonen vozio ko baba
                    Klinac ga rasturio...
                    Last edited by zorant; 15-05-16, 14:57.

                    Comment


                    • #55
                      Max mi donekle povrati raspolozenje, 18g 07m 15d, da covek ne poveruje, sa toliko godina niko nije ni vozio trku F1 a on ima pobedu.

                      Comment


                      • #56
                        40min ne mogu na forum da udjem...

                        Mnogo sam odusevljen pobedom Ferstapena, ali I razocaran onim sto se dogodilo Rikardu. Rikardo je paklen vozac I sa onim kasnim kocenjem je tata! Fetel preteruje sa kukanjem na ostale, trkaj se brale.

                        Jos jednom veliko bravo za RB

                        Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                        Comment


                        • #57
                          Pocinjem da razmisljam o tome da li je F1 dobila novog Šumahera.

                          Bravo maleni, bravo!

                          Nekako realno gledano, nije toliko Ferari pao koliko je Red Bul napredovao. Tacno se vidi rad Njuia i drago mi je zbog toga.
                          Ako vec Ferari ne moze nista, mozda Red Bul moze.

                          Eto fina uvertira pred Monako i imamo cemu da se nadamo.

                          Comment


                          • #58
                            Kimi i kada je vozio je dobro, nije mogao da umiri bolid i stekne potrebnu prednost da bi izvrsio preticanje. Sada vec nisam ni siguran, ali osim nekih timova iz bas nizeg ranga i onih za ceo krug da li je Ferari imao tempo ikoga da pretekne danas?! Naglasak na preticanje.
                            U trenutku kada su sva cetvorica bila blizu, videla se razlika u korist Red bula, imao je Rikardo uvek duplo bolji izlaz na ciljni pravac i zato je i bio u prilici da napada.
                            Kimi nije imao priliku ni za ako prodje prodje manevar, to je najbolnija cinjenica.
                            Mada je ipak sve bilo jos teze zbog Maxove voznje bez greske.
                            Svaka cast za njega, a cini mi se da mu kalendar bas odgovara, bice veselo u Monaku

                            Comment


                            • #59
                              Svaka čast klinjo (čuj klinjo, dvije godine stariji od mene jbt šta ja radim sa svojim životom...), danas mi je Max puno toga pokazao. Nisam se ložio na njegov potencijali o kome su svi pričali u Toro Rossu, želio sam vidjeti šta on ustvari može, i danas mi je pokazao da je jedinstveno biće, koje se na pojavljuje često u našem svijetu.

                              I poruka Berniju, ne trudi se "peglati" prvenstvo i pokušavati ukinuti Mercedesovu dominaciju, imati ćeš zasigurno dominaciju Maxa kakvu nećeš moći ispeglati.

                              Žao mi je Ricciarda na kraju, kontrolisao je trku, taktičari u Red Bullu su mu odredili sudbinu, nažalost, iako je bio bolji od Maxa, sada ispada da mu je mali došao u tim i oteo ga.

                              Comment


                              • #60
                                Napokon malo uzbuđenja u F1. Čestitke Maxu na pobjedi. Ferrari ne zna gdje da goni.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X